Büyükşehir 7 Km Uzunluğundaki Alhanuşağı Mahalle Yolunu Asfaltladı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Battalgazi ilçesine bağlı Alhanuşağı Mahallesinde asfaltlama çalışmalarını tamamladı.

Büyükşehir 7 Km Uzunluğundaki Alhanuşağı Mahalle Yolunu Asfaltladı MALATYA

Malatya Büyükşehir Belediyesinin 12 bin 313 kilometrelik bir alandan sorumlu olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Bu geniş coğrafyaya hizmet etmek zor olsada biz bıkmadan, yılmadan, yorulmadan hizmet üretmeye devam edeceğiz.

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Battalgazi ilçesine bağlı Alhanuşağı Mahallesinde asfaltlama çalışmalarını tamamladı.

Alhanuşağı’nıÇakıranMahallesine bağlayan grup yolu ile bağlantı yollarında 7 kilometrelik sathi asfalt çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi,Çakırhan bağlantı yolunda ise taş duvar örme işi yapıyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, bölgede yapılan asfalt çalışmalarını inceleyip, muhtarlarla bir araya geldi. Geziye Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güde ile Büyükşehir Belediyesinin bazı yöneticileri ve muhtarlar da katıldı.

Geniş kapsamlı ulaşım hizmetini ilk defa aldık

Güzel hizmetler yapıldığını belirten Alhanuşağı Mahalle Muhtarı Muharrem Kadak, “Yolumuzun tamamı asfaltlandı. Asfalt demek medeniyet demektir. Yolumuzda zaman zaman araçlar gidip gelemiyordu. Bu kadar geniş kapsamlı ulaşım hizmetini ilk defa aldık. Yolumuz çok güzel oldu. Emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Büyükşehir, bütün ilçelere ve Malatya’nın kırsal bölgelerine de hizmet götürüyor

Büyükşehir Belediyesinin Malatya’nın her noktasında hizmetler ürettiğine değinen Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, “Büyükşehir Belediyemiz sadece kent merkezinde değil, bütün ilçelere ve Malatya’nın kırsal bölgelerine de hizmet götürüyor. Bu hizmetleri yapmak zor, sahada uygulamak zahmetli. İşte Alhanuşağı mahalle yolumuz zor arazi şartlarına sahip, buna rağmen yol anlamında güzel hizmetler yapıldı. Büyükşehir Belediyemizin yükü ağır. “Memleket Emektir” sloganıyla her yere hizmet götürüyor Büyükşehir Belediyemiz. Birkez daha emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Malatya’da çok güzel işler yapılıyor

Malatya’nın sorunlarının çözümü noktasında el birliğiyle çalıştıklarını belirten AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güde, “İnsan ihtiyacı bitmez. Önemli olan ihtiyacı aciliyet sırasına göre çözebilmektir. Büyükşehir Belediyemiz bu anlamda Malatya’da çok güzel işler yaptı. Sahada projeyi uygulamak arazi şartları itibariyle farklı zorluklar getiriyor. Büyükşehir Belediyemiz yılmadan usanmadan çalışarak bu sorunları çözmeye devam ediyor. Malatya, yeni büyükşehir oldu. Bu zaman zarfında 3 bin kilometrenin üzerinde yol yaptı ki bu, buradan İstanbul’a 3 defa gitmek demektir. Bu asfaltlama çalışması gerçekten takdire şayan” şeklinde konuştu.

Hizmette kalite ve hemşehrilerimizinihtiyacının giderilmesine önem veriyoruz

Malatya Büyükşehir Belediyesinin 12 bin 400 kilometrelik bir alandan sorumlu olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Bu geniş coğrafyaya hizmet etmek çok zor olsa da biz bıkmadan, yılmadan, yorulmadan hizmet üretmeye devam edeceğiz. Proje ve hizmetler noktasında üzerinde durduğumuz en önemli konu ise kalite ve hemşehrilerimizin ihtiyacının giderilmesi. Bundan taviz vermedik, vermeyeceğiz. Alhanuşağı mahalle yolumuz zor arazi şartlarına sahip, mahallemizin sorununu çözdüğümüz gibi kaliteli güzel bir yol ortaya çıkardık. Yolumuzun üzerinden geçtik çok beğendim, mutlu oldum. “Memleket emektir” diyerek yola çıktık ve bu topraklara emek vermenin gururunu yaşıyoruz. Merkez, ilçe, kırsal ayrımı yapmadan hizmet ediyoruz. Bayrağı daha yukarılara çıkaracağız. Bu güzel tablonun çıkmasında emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: -
 • Maski’den Arapgir Konducak’a 5 Bin 100 Metrelik Kanalizasyon Hattı 
 • Başkan Gürkan, Muhtarlarla Biraraya Geldi
 • Malatya'dan "Huzur ve Güven" uygulaması
 • Malatya Valisi Kaban'a ziyaret
 • Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı'na destek
 • Başkan Polat Atabey Feribot İskelesinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi
 • Başkan Gürkan, Akın Ve Yönetim Kurulu Üyeleri İle İstişarede Bulundu
 • Malatya'da "Kendine ve Kentine Saygı Duy" projesi
 • Semt Konakları
 • Tarım OSB kuruluş süreci tamamlandı
 • Maski 4 Mahallede Fosseptik İnşa Ediyor
 • Malatya'da elektrikli araç teknikerleri yetiştirilecek
 • Malatya Valiliği Standı Tanıtım Günlerinde İlgi Odağı Oldu
 • Malatya'da terör operasyonu
 • Malatya'da trafik kazası: 1 yaralı
 • Bağışıklık sistemini bu besinlerle güçlendirin!
 • MORMAŞ'dan 10 milyon liralık yatırım
Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom