Akçadağ ve Doğanşehir İlçe Kongreleri devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı kongrelerine Akçadağ ve Doğanşehir İlçelerinin Kongreleri ile devam ediyor.

PAYLAŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı kongrelerine Akçadağ ve Doğanşehir İlçelerinin Kongreleri ile devam ediyor.
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelinin Talimatları Doğrultusun’da Samsun’un İlkadım ilçesi ile başlayan MHP kongreleri Malatya İlimizde’de Hekimhan,Kuluncak ilçeleriyle başlayıp Arguvan,Arapgir'dan sonra Akçadağ ve Doğanşehir ilçe teşkilatlarının Kongreleri ile devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Akçadağ ve Doğanşehir ilçe Teşkilatları Kongrelerini bugün İl Başkanı Mesut Samanlı,Milletvekili Mehmet Fendoğlu,MHP Myk Üyesi Ömer Ekici, Battalgazi ilçe başkanı İlhan İlhan ve Delegelerin yoğun katılımı ile yoğun korona önlemleri altında bugün  gerçekleştirildi. 
 HİJYEN KURALLARINA DİKKAT EDİLDİ
KOVİD-19 salgını nedeniyle fiziki mesafe hijyen önlemlerinin alındığı ve dikkat edildiği bir atmosterde gerçekleştirilen Akçadağ ve Doğanşehir İlçe Kongreleri Delegelerin yoğun ilgisi ve katılımıyla gerçekleştirildi.
AKÇADAĞ VE DOĞANŞEHİR İLÇELERİNDE KONGRELER TAMAMLANDI
Akçadağ ve Doğanşehir ilçelerinde gerçekleşen Kongreler neticesinde  MHP Akçadağ ilçe Başkanlığına Kenan Güde ve MHP Doğanşehir İlçe başkanlığına Saffet Yağcı Tek aday olarak girdikleri Kongrelerde yoğun bir destek ile  ilçe başkanlıklarına seçildiler.

MHP Malatya ilçe kongreleri hafta boyunca İl genelinde diğer ilçelerin kongreleri ile devam edecek.
MHP MALATYA İLÇE KONGRELERİ
13 Ağustos 2020: Kale saat 10:00- Doğanyol saat 12:00 - Pütürge saat 15:00
14 Ağustos 2020: Yazıhan saat 10 Darende saat 14:00
15 Ağustos 2020: Battalgazi saat 10:00
16 Ağustos 2020: Yeşilyurt saat 10:00

Bülten

Malatya Çağdaş

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN