Almanya’da Milli Beka Hareketi Rüzgarı

Yıllar önce Malatya’dan yola çıkarak gurbetin zorlu şartlarına göğüs geren Malatya’lı Serdar Delibalta , bir çok sivil toplum örgütünün faaliyetlerine katılarak bir çoğunda da öncülük yaptı.

Almanya'da  Milli Beka Hareketi  Rüzgarı
Bölge Haber
Yıllar önce Malatya’dan yola çıkarak gurbetin zorlu şartlarına göğüs geren Malatya’lı Serdar Delibalta , bir çok sivil toplum örgütünün faaliyetlerine katılarak bir çoğunda da öncülük yaptı.
Tanıtım

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

Yıllar önce Malatya’dan yola çıkarak gurbetin zorlu şartlarına göğüs geren Malatya’lı Serdar Delibalta , bir çok sivil toplum örgütünün faaliyetlerine katılarak bir çoğunda da öncülük yaptı. Gurbette sıkıntısı olan herkesin yardımına koşan Delibalta, kısa sürede bütün gurbetçilerin çok sevdiği biri oldu.

Bizler nereye gidersek gidelim biliyoruz ki Türk olmak her zaman bizi ayakta tutan bir güçtür ve en büyük ayrıcalıktır diyen Serdar Delibalta, Milli Beka Hareketi Almanya Ülke Başkanlığı görevini de başarıyla sürdürüyor. Almanya başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinde yaşayan Türk vatandaşlarının yanında durarak ülkemizi yurt dışında en güzel şekilde temsil ediyor. Yeni Türkiye’nin Yeni  Yüzü Milli Beka Hareketi’nin devletimizin gücü olduğunun altını çizen Serdar Delibalta “ Türkiye çok büyük ve güçlü bir ülkedir. Bunu Türkiye’de yaşayanlar pek bilemez ama bizler buradan çok net olarak görebiliyoruz. Özellikle Sayın Erdoğan’ın gelişiyle birlikte yükselişe geçen ülkemiz artık bütün dünyada söz sahibidir. Yıllar önce Türkler Avrupa’da ikinci sınıf insan muamelesi görürken artık bizler de ayrıcalıklı ve saygın bir ülkenin vatandaşı olmanın onurunu yaşıyoruz.
Milli Beka Hareketi olarak Almanya başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinde yaşayan yurttaşlarımızın yanındayız. Her türlü sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz ve bunu yaparken de huzur buluyoruz. Sonuna kadar devletimizin ve Devlet Başkanımızın emrindeyiz. Buradan Genel Başkanım Sayın Murat Şahin ve Çok kıymetli devlet büyüğüm Sayın Mehmet Erdoğan , Malatya İl Başkanı ve Doğu Anadolu Bölge Başkanım Sayın İbrahim Aygün başta olmak üzere bütün herkese selam ve saygılarımı gönderiyorum “ dedi.

İhlas Haber Ajansı Son Güncelleme: 15 Kasım 2018 21:55

HABERİ PAYLAŞ!

Tanıtım

İlk Yorum Yazan Sen Ol!