Haber Ara

Mhp Haber Arşivi

Başkan Samanlı, Sağlık çalışanları bir bütündür, Performans ücreti herkesin hakkı

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Sağlık çalışanlarına ödenecek olan performans ücretinin sadece memurlara değil sağlık sektöründe ki tüm çalışanlara verilmesi gerekir.

MHP İl Başkanı Kayaalp'ten Biz Bize Yeteriz kampanyasına destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan 'Biz Bize Yeteriz' kampanyasına 10 bin lira ve 500 yardım kolisiyle destek verdi.

MHP Lideri Bahçeli, Milli Dayanışma Kampanyası’na 5 Maaşını Bağışladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı ''BİZ BİZE YETERİZ'' yardım kampanyasına destek vererek 5 maaşını kampanyaya bağışladı.

Milletvekili Taşdoğan’dan sahra hastanesi önerisi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Uzman Dr. Muhittin Taşdoğan, korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında hastane bahçelerinde sahra hastaneleri kurulması önerisinde bulundu.

MHP Diyarbakır teşkilatı muhtaç ailelerin yardımına koştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır İl Başkanlığı, korona virüs nedeni ile evlerinden çıkamayan yoksul ailelere 500 torba un dağıttı.

Başkan Samanlı'dan Miraç Kandili Mesajı

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Miraç Kandili münasebetiyle mesaj yayımladı.

MHP Diyarbakır İl Başkanı Kayaalp'ten vatandaşlara talimatlara uyulması çağrısı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır İl Başkanı Cihan Kayaalp, vatandaşlara çağrıda bulunarak Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı tarafından belirtilen talimatlara uyulmasını istedi.

MHP'den 'Korona Virüs'e termal kameralı önlem

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 'Korona Virüs' tedbirleri çerçevesinde parti genel merkezine gelen ziyaretçiler için bina girişine el dezenfektanı ve ateş ölçen termal kamera koydu.

Başkan Samanlı Çanakkale Zaferi’nin 105.yıldönümünü Mesajı

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Çanakkale Zaferi’nin 105.yıldönümünü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Fendoğlu, Darende'de ilçe binasının açılışına katıldı

Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Darende İlçe Başkanlığı yeni binası, Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu'un katılımı ile açıldı.

Başkan Şahin MHP’den ihraç edildi

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Kadın Milli Voleybol takımının kıyafetleriyle ilgili sosyal medyadan yaptığı paylaşım sonrasında sevk edildiği Disiplin Kurulu tarafından MHP'den ihraç edildi.

Başkan Samanlı’dan 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

MHP Belediye Başkanları İstişare Toplantısı ertelendi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 27-29 Mart tarihleri arasında yapılması planlanan MHP Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın korona virüs tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Gölbaşı'na yapılacak 32 derslikli okulun protokolü imzalandı

Gölbaşı Belediyesi ve hayırsever iş adamı MHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ümit Altuntaş tarafından Gölbaşı'na 32 derslikli ilköğretim okulu kazandırılmasına ilişkin protokol imzalandı.

Başkan Samanlı husumetli iki aileyi barıştırdı 

MHP İl Başkanı Samanlı husumetli olan iki akraba aileyi bir araya getirerek barıştırdı.

MHP’den Esnaflara İstiklal Marşlı Türk Bayrağı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl yönetimi İstiklal Marşının kabulünün 99’ inci yıl dönümü nedeniyle vatandaşlara ve Esnaflara İstiklal Marşı, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve Türk Bayrağı dağıttı.

Başkan Dağ'dan MHP İl Başkanı Samanlıya Ziyaret

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ve Yönetim Kurulu üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanlığı görevine getirilen Mesut Samanlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Samanlı, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabul Günü Mesajı

MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabul Edildiği Günü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Mesajı Yayımladı.

MHP lideri Bahçeli: '(Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyetin bekletildiği iddiası) Eğer Rusya yönetimi bunu kasıtlı bir şekilde kayda aldırıp sonra da servis ettirmişse bunun tanımı şüphesiz küstahlıktır, terbiyesizliktir, saygısızlıktır' (3)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, (Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindeki heyetin bekletilme görüntüleri) Eğer Rusya yönetimi bunu kasıtlı bir şekilde kayda aldırıp sonra da servis ettirmişse bunun tanımı şüphesiz küstahlıktır, terbiyesizliktir, saygısızlıktır dedi.

MHP lideri Bahçeli: 'Sayıları 8 bine yaklaşan sığınmacı halen sınırda insanlık dışı önlemlerle, tel örgülerin ve kalın duvarların ardında bekletilmektedir' (2)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk çocuklarına tertemiz bir vatan bırakılacağının altını çizerek, Sınır kapıları açıldıktan sonra, ilk etapta 47 bin 113 sığınmacı Türkiye'den ayrılmıştır. Dün itibariyle Meriç Nehri'ni geçen sığınmacı sayısı 142 bin, Ege Denizi'ni geçen sığınmacı sayısı da yaklaşık bin kişidir. Sayıları 8 bine yaklaşan sığınmacı halen sınırda insanlık dışı önlemlerle, tel örgülerin ve kalın duvarların ardında bekletilmektedir dedi.

MHP lideri Bahçeli, Yunanistan'ın AB tarafından desteklenip arka çıkılması, barbarlığa ortaklıktır

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İnsan haklarını yok sayan ve sınırlarına gelen mazlumlara düşmanca saldıran Yunanistan'ın AB tarafından desteklenip arka çıkılması, barbarlığa ortaklıktır dedi.

Başkan İlhan: Ailenin temel taşı kadınlarımızdır 

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi)Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Göçmen çocukların yüzünü Bahçeli güldürdü

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatıyla, Türkiye ile Yunanistan arasında bekleyen çocukların mağduriyetinin giderilmesi için kurulan 'Göçmen Kreşi' faaliyetlerine başladı.

Başkan Samanlı'dan Taziye Mesajı

MHP Malatya Milletvekili M.Celal Fendoğlu'nun kayınvalidesinin vefatı dolayısıyla MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Malatya Milletvekili bir mesaj yayınladı.

MHP Lideri Bahçeli'nin yardım tırları göçmenlere ulaştı

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimatıyla Edirne'ye gönderilen ilk yardım tırı bölgeye ulaştı. 0-10 yaş grubu çocuklar başta olmak üzere çocuk botu, kaban, kazak, pantolon, gıda, temel ihtiyaç malzemelerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda yardım malzemesi zor şartlardaki göçmenlere dağıtıldı. MHP'nin ikinci tırı bugün, üçüncü yardım tırı ise yarın Edirne'ye ulaşacak.

MHP' den Başkan Güder'e ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP) geçen ay göreve gelen Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan ve yönetimi, Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'e iadeyi ziyarette bulundu.

Bahçeli Rusya ve Suriye Türkiye'nin sabrını daha fazla zorlamamalıdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Şehitler tepesi boş kalmayacak sözünü beceriksizliğin kılıfı olarak görecek kadar küçülen, küçüldükçe milli ve manevi değerlerimizle arasını kapanmayacak ölçüde açan müfsit CHP zihniyeti karşımızdadır dedi.

MHP Lideri Bahçeli: Cumhurbaşkanımızla Putin'in yapacağı planlı görüşme kritiktir, çok mühimdir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanımızla Putin'in yapacağı planlı görüşme kritiktir, çok mühimdir. Soçi Mutabakatı'nı ihlal eden taraflar arafta değil açıktadır dedi.

MHP Malatya İdlib Şehitleri İçin Mevlit okutuldu

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve tüm teşkilatlar olarak İdlib'de hain saldırı sonucu şehit düşen Mehmetçiklerimiz için mevlit ve dua programı gerçekleştirildi.

Bahçeli, Bayrağımı alır, silahımı kuşanır, besmelemi çeker koşa koşa cepheye gider

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Görev düşsün, ihtiyaç olsun, bayrağımı alır, silahımı kuşanır, besmelemi çeker koşa koşa cepheye gider, mevziye girerim dedi.