Haber Ara

Saadet Partisi Haber Arşivi

Şevket Kazan son yolculuğuna yarın uğurlanacak

Eski bakanlardan Şevket Kazan, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında vefat etti. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Kazan'ın son yolculuğuna yarın uğurlanacağını açıkladı.

Saadet Partisi, çevre yolu sorununu gündeme aldı

Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, kentte uzun yıllardır yapımı tamamlanmayan çevre yolu konusunu masaya yatırdı.

Başkan İlhan: Gün birlik ve beraberlik günüdür

Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, yaptığı basın toplantısında Elazığ'da yaşanan depremin kendilerini derinden üzdüğünü ifade ederek, 'Gün birlik ve beraberlik günüdür' dedi.

SP Genel Başkanı Karamollaoğlu: 'Türkiye'yi örnek alınacak bir ülke yapacağız'

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Biz, önce kendi memleketimizi yaşanılabilir bir ülke haline getirmek mecburiyetindeyiz. Türkiye'yi örnek alınacak bir ülke yapacağız dedi.

Başkan Marasalı Gazeteciler Günü Nedeniyle Basına Kahvaltı Verdi

Saadet Partisi(SP) Malatya İl Başkanı Osman Marasalı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle gazetecilerle bir araya geldi.

Kar 'ÇATES'in kapatılması ile ilgili ciddi tedirginliklerimiz var'

Saadet Partisi (SP) Zonguldak İl Başkanı Sadık Kar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Maden işçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil'i ziyaret ettiler. Ziyarette konuşan SP İl Başkanı Kar; 'ÇATES'in kapatılması ve etkileri konusunda ciddi tedirginliklerimiz var. Evet, Sağlık hepimiz için, milletin sağlığı hepimiz için çok önemli olmazsa olmazlarımızdandır. Ancak ÇATES'in de kapatılması Zonguldak'a vereceği kötü etkiden dolayı bunu oturup konuşmamız ve bir kabul edilir çözüm üzerinde mutlaka anlaşmamız lazım' dedi.

Başkan İlhan'dan 'Park AVM ve Tekel binası' açıklaması

Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, 'Saadet Partisi Van İl Başkanlığı olarak bir kez daha ilin sözde vekillerini, sözde yöneticilerini bu şehrin kronikleşmiş sorunlarına çare üretmeye davet ediyoruz' dedi.

Saadet Partisi (SP) Gençlik Kolları Başkanı Onat: 'Zulüm asla ebedi olmayacaktır ve kötülük mutlaka hüsrana uğrayacaktır'

Saadet Partisi Gençlik Kolları İl Başkanlığı tarafından Doğu Türkistan'da yaşanan gelişmelerle ilgili basın açıklaması yapıldı. Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Onat; Bu zulmü asla kabul etmiyoruz. Bu zulmün ve vahşetin sona ermesi için Türkiye çapında ve uluslararası arenada her daim elimizden gelen gayreti göstereceğiz dedi.

SP Kayseri İl Kadın Kolları, Yerli Malı Haftası açıklaması yaptı

Saadet Partisi (SP) Kayseri İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Yerli Malı Haftası ile yapılan basın açıklamasında konuşan İl Kadın Kolları Tanıtma Başkanı Betül Tutak, 'Okul kutlamasından öteye gidemeyen bu haftanın tam adı 'Tutum Yatırım ve Yerli Malı Haftasıdır'' dedi.

Başkan İlhan, belediye borçlarını sordu

Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, Van Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyelerin mevcut borç durumunu sordu.

SP İl Başkanı Ürkündaş'ın Engelliler Günü mesajı

Saadet Partisi (SP) Kayseri İl Başkanı Nuri Ürkündaş, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

SP eski devlet hastanesi yerinin satılmamasını istedi

Saadet Partisi (SP) Van İl Başkanı Özay İlhan düzenlediği basın toplantısında, eski devlet hastanesi yerinin satışa sunulmasına tepki gösterdi.

SP Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan:

Saadet Partisi Kayseri İl Teşkilatı'nın Kasım ayı genişletilmiş il divan toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, ülkenin algı ile yönetildiğini söyleyerek 'CHP iddiaları ile gündemdeki birikmiş sorunlar örtbas edilmeye çalışılıyor' dedi.

Sivas'taki hemşehrilerinden de Karamollaoğlu'na tepki

Sivas'ta yaşayan Sivaslılar, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun protestosuna, 'Başkan yapmıştık bugün muhtar bile yapmayız, ihanet içerisinde, oteli de o yaktı' sözleri ile destek verdi.

Partilerden AK Parti'ye Kurban Bayramı ziyareti

Kurban Bayramı nedeniyle partiler arası bayramlaşma programı düzenlendi. Bu kapsamda CHP, MHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, BBP, HÜDA PAR, DSP, DP, Vatan Partisi ve Anavatan Partisi heyetleri AK Parti'ye bayram ziyaretinde bulundu.

Partilerden MHP'ye Kurban Bayramı ziyareti

Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı kapsamında Anavatan Partisi ve Saadet Partisi heyetleri MHP'ye ziyarette bulundu.

Saadet Partisi Talas İlçe Kongresi Yapıldı

Saadet Partisi Talas 7. Olağan İlçe Kongresi yapıldı. Kongrede 31 Mart seçimlerinde Saadet Partisi Talas Belediye Başkan adayı olan Mimar Harun Toprak Talas İlçe Başkanı olarak görevi devraldı.

Akkurt'a Paşaköşkü'nden Sevgi Seli

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye başkan adayı Emine Akkurt, 31 Mart mahalli idareler seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Akkurt Minibüse Bindi, Sorunları Dinledi

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, seçim ziyaretlerine devam ediyor.

Akkurt'tan Hizmet Sözü

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, Küçük Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnaflarla bir araya geldi.

Marasalı Esnaf Ziyaretleri Devam Ediyor

Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Cemali Marasalı seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.

Marasalı Pazarcı Esnafını Dinledi

Saadet Partisi seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Akkurt’tan Değişim Vurgusu

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt seçim çalışmaları kapsamında Sıtmapınarı esnafını ziyaret etti.

Malatya Açlık Sınırının Altında

Saadet Partisi Doğanyol’da seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi.

Emine Akkurt’tan Esnaf Ziyareti

Saadet Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Akkurt, bu kapsamda İnönü Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Marasalı Kuluncak’ta Sert Mesajlar Verdi

Saadet Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Cemali Marasalı, Malatya’nın Kuluncak ilçesini ziyaret etti.

Saadet Partisi’nden Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Saadet Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Cemali Marasalı, Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Emine Akkurt ve il teşkilatı Malatya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret Etti.

Marasalı’dan Şeker Fabrikası Sözü

Saadet Partisi 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında Doğanşehir Erkenek’teydi.

Marasalı’dan Agd’ye Ziyaret

Saadet Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Cemali Marasalı ve beraberindeki heyet, Anadolu Gençlik Derneği Malatya İl Başkanı Tayyar Emre ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Marasalı Şeker-İş Başkan Murat Ziyaret Etti

Saadet Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Cemali Marasalı, Şeker-İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Nuri Murat’ı ziyaret Etti.