Haber Ara

chp Haber Arşivi

Başkan Sözen: 'En tehlikeli virüs CHP, HDP ve FETÖ'dür'

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, en tehlikeli virüsün CHP, HDP ve FETÖ olduğunu söyledi.

CHP İl Başkanı Binzet'ten Alagöz'e eleştiri

CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, korona virüsü nedeniyle başlatılan yardım kampanyasına Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'ün okullara gönderdiği yazıya tepki gösterdi.

Milletvekili Tutdere 4D'li sağlıkçılara da ek ödenek istedi

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, sağlık çalışanlarına yönelik verilecek olan ek ödeneklerin kadrosuz sağlık çalışanlarını kapsamadığını 4D'li sağlık çalışanlarının da bu kararda yer alması gerektiğini vurguladı.

Milletvekili Tutdere'den Adıyamanlılar için yardım çağrısı

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, korona virüsü salgını dolayısıyla mağdur olan maddi durumu zayıf olan vatandaşlara el uzatılması gerektiğini söyleyerek, yardım çağrısında bulundu.

Milletvekili Tutdere'den kıyılmış sarmalık tütünle ilgili açıklama

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Adıyaman tütünüyle alakalı açıklamalarda bulundu.

CHP İl Başkanı Binzet: 'Sokağa çıkma yasağı getirilsin'

CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, korona virüsünden dolayı Adıyaman Valiliğinin 'sokağa çıkma' yasağı getirmesi gerektiğini kaydetti.

Binzet'ten korona önlemleri açıklaması

CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, korona virüsüyle alakalı Adıyaman ve ilçelerinde alınan önlemler hakkında açıklamalarda bulunarak önlemlerin ne aşamada olduğunu sordu.

AK Parti-CHP görüşmesi sona erdi

AK Parti ve CHP heyetleri arasında geçen infaz düzenlemesi görüşmesi sona erdi.

AK Parti ile CHP bir araya geldi

AK Parti ile CHP heyetleri infaz düzenlemesini görüşmek üzere TBMM'de bir araya geldi.

CHP'den serbest muhasebeci ve mali müşavirlere destek

CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, Ankara Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası başkanı Ali Şahin'e destek verdi.

Öztrak: Türkiye'nin İtalya'ya benzememesi için gerekli tedbirleri ciddiyetle almak ve uygulamak zorundayız

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, 'Türkiye'nin İtalya'ya benzememesi için gerekli tedbirleri ciddiyetle almak ve uygulamak zorundayız.

Milletvekili Tutdere'nin 18 Mart mesajı

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105'inci yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan koronavirüs açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu'nun açıklamalarına dikkat etmeliyiz' dedi.

CHP heyeti Adıyamanlı tütüncülerle bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet ile beraberindeki il yönetimi, Adıyamanlı tütüncülerle bir araya geldi.

Milletvekili Tutdere, afetzedelerin mağduriyetini meclise taşıdı

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Adıyaman'daki afet mağdurlarının mağduriyetini dile getirerek konuyu meclis gündemine taşıdı.

Milletvekili Erol,'Elazığ'ın ihtiyacı olan hükümetin siyasi iradesi'

Devletin deprem sonrası Elazığ'da olduğunu ve krizin doğru yöneltildiğini belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şu anda Elazığ'ın ihtiyacı olan hükümetin siyasi iradesi. Depremden kaynaklı hak kayıplarının, mal kayıplarının sorununun çözümüyle ilgili beklenti vardedi.

Kılıçdaroğlu Parlamentoda kavga istemiyoruz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Parlamentoda kavga istemiyoruz. Herkes düşüncelerini rahatlıkla ifade edebilsin.

Milletvekili Tutdere kadınlar gününü kutladı

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

CHP 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı

CHP Adıyaman İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.

Ankaralı kadınlar Çankaya'da buluştu

Çankaya Belediyesince 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltı, Ankara'nın farklı ilçelerinden gelen kadın muhtarları, CHP Ankara İl ve Çankaya İlçe Kadın Kollarını, Çankaya Belediye Meclisi'nin kadın üyelerini ve Çankaya Belediyesinin kadın bürokratlarını bir araya getirdi.

'Demokrasi ve hukuk' konulu konferans düzenlendi

CHP Adıyaman İl Başkanlığı tarafından 'Demokrasi ve Hukuk' konulu konferans düzenlendi. Belediye konferans salonunda yapılan konferansa, CHP Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Yunus Emre, Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP İl Başkanı Burak Binzet, bazı partilerin il başkanları, parti üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

CHP'den Akçadağ'da muhtarlarla toplantı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçadağ İlçe Başkanı Ali Aslan, mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Kani Beko işçi kütüphanesinin konuğu oldu

Çankaya Belediyesi temizlik işçilerinin çöpe atılan kitapları toplayarak oluşturdukları kütüphanenin son konuğu CHP İzmir Milletvekili Kani Beko oldu.

Milletvekili Erol, İdlib gazisi Yüce'yi ziyaret etti

İdlib'de rejim unsurlarının hain saldırısında yaralanan Uzman Çavuş Feti Ahmet Yüce'yi, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları:'Bu hadsizlik açıkça devlete ve millete ihanettir'

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'a tepki gösteren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Tam da milli birlik ve beraberliğimizi en güçlü şekilde yansıtmamız gereken bir dönemde yapılan bu hadsizlik açıkça devlete ve millete ihanettirdedi.

Muhtarlardan CHP Milletvekili Özkoç'a şok tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı hakaretlerde bulunan ve meclisin karışmasına neden olan CHP Milletvekili Engin Özkoç'un resminin olduğu pankart muhtarlar tarafından parçalanarak yakıldı.

CHP Grup Başkan Vekili Özkoç'a tepkiler çığ gibi

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz, 'CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanına yönelik sarf ettiği ahlaksızca sözlerinden dolayı kınıyorum' dedi.

Başkan Aydın’dan CHP’li Özkoç’a tepki

AK Parti Ardahan İl Başkanı Hakan Aydın, CHP milletvekili Engin Özkoç'un TBMM'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik sözlerine tepki göstererek, ''Üstüne basa basa söylüyoruz.

Başkan Sözen'den CHP'li Özkoç'a tepki

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sarf ettiği sözler nedeni ile CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç'a tepki gösterdi.

Şentop'tan CHP Grup Başkanvekili Özkoç'a tepki

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, 'Seçilmiş Cumhurbaşkanı'na karşı basit, alelade hakaretlerin Meclis çatısı altında yeri yoktur.