Haber Ara

hareketi Haber Arşivi

Milli Beka Hareketi Güneydoğu Bölge Başkanı Özdemir:

Milli Beka Hareketi Güneydoğu Bölge Başkanı İbrahim Halil Özdemir, korona virüs sürecinde devletin üzerine düşenleri yaptığını belirterek kendilerinin de her zaman destekçileri olacağını söyledi.

Battalgazi Belediyesi hayır çarşısına destekler sürüyor

Diriliş Hareketi Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Merkezi tarafından Malatya'nın Battalgazi Belediyesi Hayır Çarşısı'na gıda kolisi yardımı yapıldı.

Basın mensuplarımızın yanındayız

Diriliş Hareketi Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Zafer, Malatya’da bin 500 aileye gıda yardımında bulundu.

Başkan Zafer’den 19 Mayıs Anma Mesajı

Diriliş Hareketi Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Mehmet Zafer, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Çalık, Diriliş Hareketi'nin Gıda Dağıtımına Eşlik Etti

Diriliş Hareketi Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği gıda dağıtımlarına devam ediyor.

Diriliş Hareketi’nden Bin Beş yüz Aileye Gıda Yardımı

Diriliş Hareketi Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği , Malatya’da bin Beşyüz aileye gıda yardımında bulunacak.

Başkan Zafer’den Anneler Günü Mesajı

Diriliş Hareketi Şehit ve Gazi aileleri Genelbaşkanı Mehmet Zafer, Anneler Günü Dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Türkçülük Millet Ve Devletimizin Teminatıdır 

Diriliş Hareketi Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Zafer 3 Mayıs Türklük Günü'nü kutlayarak, 3 Mayıs Mağdurlarına Allah'tan rahmet diledi.

Darbe Sevdasına Düşenler Bunun Bedelini Göze Alır

Son günlerde darbe çağrısı imasında bulunanlara karşı bir açıklama yapan Diriliş Hareketi Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Zafer , bu ülkeyi bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir dedi.

Memur- Sen'den 7 kıtadan katılımcıyla online 1 Mayıs kutlaması

Memur-Sen Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve 7 kıtadan onlarca emek hareketi temsilcisinin katılımıyla 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü video-konferans yöntemiyle kutladı.

'6 milyon tek yürek' iyilik hareketi Ramazan ayında da devam ediyor

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, birlik ve dayanışmanın en güzel örneklerinden biri olan 'sofrayı paylaşma' kültürünü yeniden canlandıracak bir kampanyaya imza attı.

Terör örgütüne MİT'ten büyük darbe

Terör örgütü PKK/KCK'nın gençlik yapılanması Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi'nin (YDG-H ) sözde Cizre sorumlusu 'Zibo' kod adlı terörist Resul Özdemir, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) tarafından İşveç'ten Türkiye'ye getirildi.

23 Nisan Bir Ulusun Özgürlüğünün Önünün Açılmasıdır

Şehit Ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği Diriliş Hareketi Genel Başkanı Mehmet Zafer, 23 Nisan Ulusal egemenlik Ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir Mesaj Yayımladı.

Başkan Zafer'den Şehitler Haftası Mesajı

Diriliş Hareketi Genel Başkanı Mehmet zafer Şehitler Haftası münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Söylemez'den iyilik hareketine övgü

Memur Sen Malatya İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Malatya 1 nolu Şube Başkanı Hüseyin Söylemez, sosyal medya hesabında paylaştığı belediye temizlik görevlisinin hareketini takdir etmesi beğeni kazanıp fotoğraf tıklanma rekorları kırdı.

TESK Genel Başkanı Palandöken: 'Esnaf sokağın ışığıdır, ışığımız sönmesin'

Esnaf ve sanatkrın sokağın ışığı olduğunu vurgulayan Türkiye Esnaf ve Sanatkrlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 'Esnafımız akşamları sokakları aydınlatır, sabahları sokağın sesi, hareketi, ışığıdır. Işığımız sönmesin. Bu ışığın sönmemesi için devletimizin verdiği desteklerden esnafımız faydalanmalı. Zor zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde taksiciden kahveciye, fırıncıya, kuaförden bakkala tüm esnafımızı kapsayan destekler artırılmalı' dedi.

Otizm Hastalık Değil Farkındalıktır Demek Kolay

Uluslararası Diriliş Hareketi Genelbaşkanı Mehmet Zafer , Otizm Hastalık Değil, Farkındalıktır demek kolay geliyor bizlere,ancak bu durumu bir de otizmli çocuğu olan anne ve babaya sormak lazım dedi.

HAK-İŞ Genel Başkanvekili Yıldız: 'Türkiye'nin Korona virüs salgınıyla mücadelesini uluslararası arenada anlatıyoruz'

HAK-İŞ Genel Başkanvekili Osman Yıldız, 'Türkiye'nin, Korona virüs salgınıyla mücadelesinin dünyaya en doğru ve gerçekçi bir şekilde anlatmak amacıyla Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında ülkemizin almış olduğu önlemleri ve yapılan çalışmaları detaylı bir rapor haline getirerek dünya sendikal hareketini bilgilendirdik' dedi.

Muhalefetliğin De Bir Ahlakı Var

Son günlerde muhalefetin yaptığı açıklamalar ve paylaşımların ülkemizin zor süreç içinde olduğu bu dönemde halkı gerdiğini belirten Uluslar Arası Diriliş Hareketi Genelbaşkanı Mehmet Zafer yazılı bir açıklama yaptı.

Nevruz, Türk Dünyasının  Bir Kurtuluş Bayramıdır

Diriliş Hareketi Genelbaşkanı Mehmet Zafer Nevruz Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Zafer’den Miraç Kandili Mesajı

Diriliş Hareketi Genel Başkanı Mehmet Zafer Miraç Kandili vesilesiyle Bir mesaj yayımladı.

Akıllı İyilik Hareketi Projesi hibe almaya hak kazandı

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Akıllı Şehirler Fikir ve Proje Uygulama Yarışması'nda Malatya Büyükşehir Belediyesi Proje Birimi tarafından hazırlanan 'Akıllı İyilik Hareketi Projesi' hibe almaya hak kazandı.

Diriliş Hareketi Genel Başkanı Mehmet Zafer’in 18 Mart Mesajı

Diriliş Hareketi Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Zafer , 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 105 inci yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği Diriliş Hareketi Kuruldu

Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği Diriliş Hareketi Kuruldu

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan TDV değerlendirmesi

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Türkiye Diyanet Vakfının (TDV) insanlığa maddi ve manevi hizmet eden büyük bir vakıf olduğunu dile getirerek, 45 yıldır devam eden bir iyilik hareketi olduğunu söyledi.

ASO Başkanı Özdebir: 'Bu ülkenin bekası, sanayicilerin bekasına bağlı'

Ankara Sanayi Odası (ASO) Yönetim Kurulu Bakanı Nurettin Özdebir, 'Vergi Dairesi Başkanlığının kendisini sadece vergi toplayan bir müessese olarak isimlendirmeyip, aynı zamanda verdikleri vergi miktarından bağımsız olarak sanayicilere teşekkür belgesi verme hareketini takdirle karşılıyorum. Bu ülkenin bekası, sanayicilerin bekasına bağlı' dedi.

Kılıçdaroğlu: 'Gençler dünyayı bizden daha iyi sorguluyorlar'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Gençler dünyayı bizden daha iyi sorguluyorlar. Gezi olaylarını bir aydınlanma hareketi olarak görmemiz gerekiyor. Gençlerimizin yaptıkları eylemleri saygı ve sevgiyle karşılamamız gerekiyor' dedi.

İstanbul’da 5 yılda 3 milyon elektrik abonesi yer değiştirdi

CK Enerji Boğaziçi Elektrik'in 'gayrimenkulün enerjisi raporu', 2015-2019 yılları arasında İstanbul Avrupa Yakası'ndaki büyük hareketi gözler önüne serdi. 5 yıllık dönemde Avrupa Yakası'nda yaklaşık 3 milyon abone yer değiştirirken ilk kez kapısı açılan gayrimenkul sayısı da 712 bine ulaştı.

Korona virüsü Diyarbakır'da maskeyi karaborsaya düşürdü

Türkiye'nin en kapsamlı İş Güvenliği Ekipmanları Merkezi (İŞGEM) Genel Müdürü ve İş Güvenliği Uzmanı Mehmet Narin, Çin'den dünyaya yayılan korona virüsü sonrasında maske satışlarının karaborsaya düştüğünü söyledi. Narin, 1 lira 30 kuruş olan maske fiyatları bir günde 15 liraya yükselten fırsatçıların bu hareketi bizi insanlığımızdan utandırıyor. Fırsatçıların önüne geçilmesi için elimizden geleni yapacağız ve fırsatçılara karşın Diyarbakır'da devletimizin de desteğiyle bir maske üretim fabrikası kurmayı ve vatandaşlarımızı fırsatçıların insafına bırakmamayı taahhüt ediyoruz' dedi.

Maarif Hareketi'nin yüzü olacak koro kuruldu

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Maarif Hareketi Projesi kapsamında İlkadım Güzel Sanatlar Lisesince çoğunluğu müzik öğretmenlerinden oluşan koro kuruldu.