Başkan Altunkaya'nın 10 Kasım Mesajı

BBP Yeşilyurt İlçe Başkanı Ercan Altunkaya, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı Yayımladı.

Başkan Altunkaya'nın 10 Kasım Mesajı
Malatya
BBP Yeşilyurt İlçe Başkanı Ercan Altunkaya, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı Yayımladı.
Tanıtım

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

BBP Yeşilyurt İlçe Başkanı Ercan Altunkaya : “Atatürk’ü Özlemle, Saygıyla, Sevgiyle ve Rahmetle Anıyoruz”

Büyük Birlik Partisi Malatya Yeşilyurt Merkez ilçe başkanı Ercan ALTUNKAYA Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, sonsuzluğa uğurlandığı günün 80’inci yıldönümünde bir kez daha özlemle, saygıyla, sevgiyle ve rahmetle anıldığını kaydetti.

Altunkaya , yayınladığı 10 Kasım mesajında, Atatürk’ün, sadece Türk milletinin değil, bütün insanlığın sevgisini ve saygısını kazanmış bir lider olduğunu belirtti.
Ercan Altunkaya,  Türk milletinin refahı ve mutluluğu için sürekli yeniyi ve mükemmeli arayan Atatürk’ün, çağın ruhunu ortaya koyan doğru, gerçekçi ve bilimsel yaklaşımları, evrensel fikirleri, insani değerlere ve özgürlüğe olan bağlılığıyla, dönemin diğer liderlerinden ayrıldığını kaydetti.
Altunkaya, “Milletimize önderlik ederek, yürüttüğü istiklal mücadelesi, hür ve müstakil yaşama kararlılığındaki Türk milletini hakkı olan aydınlık yarınlara, imkân ve şartlara kavuşturmuştur” ifadesini kullandı.
Ercan Altunkaya,  Atatürk'ü, onun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını sevgi, saygı, şükran ve rahmetle andığını ifade etti.

İhlas Haber Ajansı Son Güncelleme: 09 Kasım 2018 14:40

HABERİ PAYLAŞ!

Tanıtım

İlk Yorum Yazan Sen Ol!