Başkan Gürcan, Cumhuriyet Başsavcısı Savran’ı Ziyaret Etti

Milli Beka Hareketi Malatya Kadın Kolları Başkanı Gürcan, Cumhuriyet Başsavcısı Savran’ı Ziyaret Etti.

Başkan Gürcan, Cumhuriyet Başsavcısı Savran'ı Ziyaret Etti
Malatya
Milli Beka Hareketi Malatya Kadın Kolları Başkanı Gürcan, Cumhuriyet Başsavcısı Savran’ı Ziyaret Etti.
Tanıtım

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

Milli Beka Hareketi Malatya Kadın Kolları Başkanı Semaha Gürcan resmi ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Milli Beka Hareketi Malatya Kadın Kolları Başkanı Semaha Gürcan resmi ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Kısa bir süre önce İl Kadın Kolları başkanlığına atanan Gürcan , çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bir çok etkinliğin altında imzası bulunan Gürcan, tecrübeli geçmişi ve birikimiyle kısa sürede teşkilatını kurarak faaliyetlerine başladı.

Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Savran’ı makamında ziyaret eden Gürcan , Milli Beka Hareketi’nin faaliyetlerini ve yakın zamanda hayata geçireceği projeleri hakkında bilgiler verdi.   Türk Kadınının her alanda başarılı çalışmalarının olduğunu ifade eden Cumhuriyet Başsavcısı Savran, “ sivil toplum örgütlerinde kadınlarımızın aktif olarak görev alması ülkemiz için son derece önemlidir. Kadın elinin değdiği her alan, her şeyden önce titizlik, ciddiyet ve samimiyet demektir. Milli Beka Hareketi Kadın Kollarının çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.   

Herkesimden herkesin sesi olarak çalışmalarına devam ettiklerinin altını çizen Semaha Gürcan “ bizler Milli Beka Hareketi olarak bütün teşkilatlarımızla birlikte ülkemizin gelişmesi için elimizden geleni yapan, toplumda ayrımcılığı ötekileştiren , birlik ve beraberliği benimseyen bir sivil toplum örgütüyüz. Eğitimde ailenin ve dolayısıyla annelerin önemini biliyoruz ve çalışmalarımızı bu yönde daha aktif hale getiriyoruz. Devlet Başkanımızın hedeflediği 2023 vizyonuna şimdiden hazırız, gözümüz kulağımız devletimizin en tepesindedir “ dedi.

Başkan Semaha Gürcan’a il kadın kolları başkan yardımcısı Esra Yar ve kadın kolları yönetimi  eşlik etti.

İhlas Haber Ajansı Son Güncelleme: 04 Aralık 2018 21:29

HABERİ PAYLAŞ!

Tanıtım

İlk Yorum Yazan Sen Ol!