Başkan Gürcan’dan BBP Malatya İl Başkanı Ulutaş’ı Ziyaret Etti

Milli Beka Hareketi Kadın Kolları Malatya İl Başkanı Semaha Gürcan ve Kadın Kolları yönetimi ,Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanlığını Ziyaret etti.  

Başkan Gürcan'dan BBP Malatya İl Başkanı Ulutaş'ı Ziyaret Etti
Malatya
Milli Beka Hareketi Kadın Kolları Malatya İl Başkanı Semaha Gürcan ve Kadın Kolları yönetimi ,Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanlığını Ziyaret etti.  

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

Milli Beka Hareketi Kadın Kolları Malatya İl Başkanı Semaha Gürcan ve Kadın Kolları yönetimi ,Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanlığını Ziyaret etti.  Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette  Başkan Gürcan, Milli Beka Hareketinin çalışmalarından, projelerinden bahsederek teşkilat hakkında bilgiler verdi.
Başkan Gürcan şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun hayatı boyunca tek derdinin devlet olduğunu ve hayatının gençler tarafından bilinmesi gerektiğini ifade ederek “ Sayın Muhsin Yazıcıoğlu yüreklerdeki yerini almıştır, milli ve manevi değerlere son derece önem veren iyi bir lider, eşsiz bir devlet adamı ve aynı zamanda iyi bir aile reisiydi. Şuhu şad , mekanı cennet olsun “ dedi. Milli Beka Hareketinin devletin her kurumunun yanında olan bir sivil toplum örgütü olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Gürcan “Milli Beka Hareketi  ;  milli ve manevi zenginliğimizi ,gönül seferberliği ile milletimizin
tarihi, kültürel birikimlerini sahiplenerek yarınlara temeli sağlam olan bir geçmişi taşımak için yola çıkmıştır. Aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin bizlere bıraktığı mirası asla çiğnetmeyeceğiz. 
Çağın gereği bilimsel gelişmelerden alacağımız  ilhamla ,demokratik düzen içerisinde Yeni Türkiye’nin Yeni Yüzü Milli Beka Hareketi hedefini gerçekleştirme azim ve kararlılığındadır.
Bizler  gücümüzü  mukaddesattan, inançlarından, Atatürk’ün ilkelerinden ve Aziz Türk milletinden alıyoruz.  Milli Beka Hareketi ; Türk milletinin milli ve manevi değerler manzumesinin tamamını benimsemiş , Devletin yanında, Devlet Başkanının emrinde olan bir gönüllü ordudur” dedi.
Teşkilat olarak cumhur İttifakına tam destek verdiklerini de belirten Başkan Gürcan , seçimlerde başarılar diledi.
BBP Malatya İl Başkanı ali Rıza Ulutaş ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek şehit lider ve genel başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nun misyonunu ve vizyonunu en iyi şekilde temsil etmek için büyük çaba ortaya koyduklarını belirterek,  her geçen zaman şehit liderlerinin hayatı boyunca ortaya koyduğu devlet adamlığını n örnek bir siyasi hareket olarak gördüklerini ve bütün herkesin de aynı kanıda olduğunu görmenin verdiği onuru yaşadıklarını belirtti. Milli Beka Hareketi ‘nin milli ve manevi değerlere sahip çıkarak devletin yanında olan bir sivil toplum örgütü olması önemlidir. Bizler de her alanda ve her faaliyetinizde yanındayız dedi.

Son Güncelleme: 29 Ocak 2019 22:19

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN