Başkan Polat Atabey Feribot İskelesinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Başkan Polat: Gençlerimizin fikirlerine her zaman önem veriyoruz. Gençlerimizin, büyüklerinin fikir ve görüşlerini daha ileri noktalara taşıyacaklarına inanıyorum.  

Başkan Polat Atabey Feribot İskelesinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Malatya
Başkan Polat: Gençlerimizin fikirlerine her zaman önem veriyoruz. Gençlerimizin, büyüklerinin fikir ve görüşlerini daha ileri noktalara taşıyacaklarına inanıyorum.  
Tanıtım

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat;  Karakaya Baraj Gölü Kültür ve Turizm Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (KAYHİB) ile İnönü Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü tarafından Karakaya Baraj Gölü havzasında gerçekleştirilecek kentsel su yönetimi ve ekolojik planlama projesi kapsamında Atabey Feribot İskelesinde öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi. 
Atabey Feribot İskelesinde gerçekleştirilen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın yanı sıra İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Erol Yiğit, İnönü Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü hocalarından Prof. Dr. Bülent Yılmaz, Dr. Sevgi Görmüş Cengiz, Araştırma Görevlisi Serhat Cengiz,ilgilişube müdürleri ile öğrenciler katıldı. 
Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiği Atabey Feribot İskelesindeki çalışmaları da yerinde inceleyen Başkan Hacı Uğur Polat, gençlerle her zaman bir araya gelmekten çok mutlu olduğunu belirterek gençlerin fikirlerine önem verdiklerini söyledi. 
Öğrencilerin sorunlarını yanıtladı
Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Atabey Feribot İskelesinde öğrencilerle kentsel peyzaj ve rekreasyon çalışmaları hakkında sohbet edip, öğrencilerin sorularını yanıtladı. Başkan Polat, “Malatya’yı bir bütün olarak görmekteyiz. Malatya’nın planlı bir şekilde büyümesini sağlamak, ilçelerimize yapılacak olan yatırım ve hizmetlerde dengeli bir büyümeyi hedeflemekteyiz. Her zaman bilimsel çalışmaları önemsedik. Malatya için birlikte beraberce hizmetler kazandıracağız. Kentin bütün dinamikleri ile birlikte hareket ederek, ortak bir zemin oluşturarak çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Öğrencilerimizin de yaratıcı fikirlerini önemsiyoruz. Bizlerin fikir ve düşüncelerini daha ileri noktalara taşıyacaklarına inanıyorum” şeklinde konuştu. 
İşçilerle sohbet etti
Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ayrıca Atabey Feribot İskelesinde çevre düzenleme ve peyzaj çalışması yapan işçilerle de sohbet edip çalışmalarında başarılar diledi.  

İhlas Haber Ajansı Son Güncelleme: 17 Ekim 2018 15:47
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

Tanıtım

İlk Yorum Yazan Sen Ol!