Etiketler

Geri Dönüşümü Hayatımızın Merkezine Almalıyız

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Geri dönüşümü daha fazla teşvik etmek adına başlattığımız ‘Yok Artık!’ projemizle kullanılmayan eşyalar ve elektronik atıkları toplayarak, kitlesel tüketimden kaynaklanan atıkların çevreyi kirletmesine engel olacağız.” diye konuştu.

Başkan Çınar,“Kalemmatik Projemiz İle Çevre Hizmetlerimizin Boyutunu Genişlettik”

Yeşilyurt Belediyesi Başkanı Mehmet Çınar,‘Çevre Dostu’ Olduğunu Yatırımlarla Ortaya Koyuyor

Kayısı konusunda Tematik alan çalışması yapacak

Malatya Turgut Özal Üniversitesi, Kayısı ve Ürün Geliştirme Uygulama Araştırma Merkezi’nin kuruluş kararını almasının ardından “Kuru Kayısı Üretimi ve Pazarlanmasında Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri” konulu bir toplantıya ev sahipliği yapılacak.

Batık Şehir'de tespit edilen kale ve surda inceleme 

Ekibin çalışmasını yerinde izleyen Vali Çetin Oktay Kaldırım, gazetecilere Hazar Gölü ve çevresinin turizm çeşitliliği bakımından büyük potansiyele sahip olduğunu belirtti.

Atık Yağlar Yakıt Oluyor

Çevreye büyük zararlar veren ve yavaş yavaş azalmaya başlayan fosil yakıtlar tüm dünyayı alternatif enerji arayışına iterken, bitkisel, hayvansal atık yağlar ve yağlı tohumlardan elde edilebilen biyodizel ön plana çıkıyor

Başkan Çınar, ''Çevre ve Doğayı Korumak Hepimizin Asli Görevidir''

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Camilerimiz Her Yönüyle Örnek” Projesiyle 161 Camide 665 Kg.Atık Pil Toplandı

Gelecek Nesillere Bırakılacak En Kıymetli Hazine; Temiz Ve Güzel Bir Çevredir

Bakan Murat Kurum, Yeşilyurt Belediyesinin ‘Sıfır Atık’ Bilgilendirme Programına Katıldı

Çalık, ''Bir taraftan şeytan taşladık, bir taraftan tavaf yaptık''

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, "Bir taraftan terör örgütleriyle, bir taraftan askeri, bürokratik, yargı darbeleriyle mücadele ederken, ekonomik olarak da büyümek için çok ciddi çaba sarf ettik" dedi.

Büyük"Hatalarımızı bir sonraki karşılaşmada yapmamaya çalışacağız"

Spor Toto Süper Lig'in ilk 4 haftasında 7 puan toplayan Evkur Yeni Malatyaspor'da futbolcular, geçen hafta oynadıkları 1-0 kaybettikleri Atiker Konyaspor maçında yaptıkları hataları tekrarlamamak istediklerini söyledi.

Yeni Malatyaspor'da mağlubiyet üzüntüsü

Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında Atiker Konyaspor'a evinde 1-0 yenilen Evkur Yeni Malatyaspor'da mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor.

Atiker Konyaspor Maçının ardından

Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasındaki Evkur Yeni Malatyaspor-Atiker Konyaspor karşılaşmasını konuk takımın 1-0 üstünlüğüyle Galip Geldi.

Konyaspor 3 Puanı Tek Golle Aldı

Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasındaki Evkur Yeni Malatyaspor-Atiker Konyaspor karşılaşmasını konuk takımın 1-0 üstünlüğüyle Galip Geldi.

Vali Kaban Yeni Malatya Spor Kulübünü Ziyaret Etti

Malatya Valisi Ali Kaban, Spor Toto Süper Ligi 4. Haftasında Atiker Konya Spor ile sahasında karşılaşacak Yeni Malatyaspor futbolcuları ve Kulüp yöneticilerini ziyaret etti.

Otomatik Ödeme Talimatı İle Hızlı Ödeme 

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü vatandaşlara faturaödeme kolaylığı sağlıyor.

Maski, Durucasu’ya Paket Atıksu Arıtma Tesisi Kuruyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Yazıhan İlçesi Durucasu Mahallesi’nde paket atıksu arıtma tesisini kuruyor. 

MASKİ 19 milyon metreküp atık su arıttı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğüne bağlı tesislerde 2018 yılının ilk yarısında yaklaşık 19 milyon metreküp atık su arıtıldı.

Atıklar muhtaç ailelere ramazan kolisi olarak döndü

Malatya'nın Darende ilçesinde bir lise tarafından yürütülen proje kapsamında, öğretmen ve öğrencilerin atıklardan yaptığı dekoratif ürünlerin satışından elde edilen gelirle, ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunuldu

En pratik çözüm saç kurutma makinesi

Kulaklarınızı enfeksiyondan korumak için kuru olması çok önemli. Kulağı kurutmanın en doğru yolu ise; ne kulak çubuğu, ne de kibrit çöpü kullanmak!

Göktaş, ''Bu kadar büyük getirinin olduğu bir enstrüman daha yok''

Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, otomatik Bireysel Emeklilik Sistemi'ne (BES) ilişkin, "Özüne baktığınız zaman aslında tasarruf anlamında yüzde 25 devlet katkısı var.

Evkur Yeni Malatyaspor'da galibiyet sevinci

Yeni Malatyaspor Kulübü Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Erdal Gündüz, deplasmanda 1-0 kazandıkları Atiker Konyaspor maçında çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Kaplan Konyaspor'u ateş hattında bıraktı!

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor, deplasmanda Atiker Konyaspor'u 1-0 yendi.

Evkur Yeni Malatyaspor, Konya deplasmanında

Malatya ekibi, Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında yarın Atiker Konyaspor ile karşılaşacak..

Yeni Malatyaspor'da gözler Konyaspor maçına çevrildi

Evkur Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı, Atiker Konyaspor deplasmanından iyi skor alarak kente dönmek istediklerini belirtti. 

Atık pil semineri düzenlendi

Yerin Altına Pratik Çözüm