Etiketler

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Özdemir Yenişehir'de

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir Bursa'nın Yenişehir ilçesine geldi.

Gültepe planları oy birliği ile meclisten geçti

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, daha önce iptal edilen Gültepe Bölgesi Planları'nı revize ederek Konak Belediye Meclisi'ne sundu. 300 hektarlık alanı ve 15 mahalleyi kapsayan Gültepe Bölgesi 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Revizyonu önerisi Konak Belediye Meclisi'nde oy birliği ile kabul edildi.

TBMM Başkanı Şentop, Fetih Müzesi'ni gezdi

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Osmangazi Belediyesi'nin vizyon projelerinden Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'ni gezdi. Şentop, dünyanın en büyük tam panoramik müzesini bütün öğrencilerin görmesi gerektiğini söyledi.

Rifat Hisarcıklıoğlu'dan merkezlerini İstanbul'a taşıyan firmalara eleştiri:

Kocaeli'de konuşan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin farklı şehirlerinde üretim yapan firmaların merkezlerini İstanbul'a taşımasını eleştirerek, Şirketlerimiz vergisini ürettikleri yerde versinler. Özellikle bu belediyelerimiz için önemli dedi.

AK Parti Çorum milletvekili Kavuncu'dan darp açıklaması

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Cuma namazı çıkışında AK Parti eski Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ ile cami çıkışında tartıştığı iddiaları ile ilgili bir açıklama yaptı.

Başkan Eryılmaz'dan Nehir hakkında suç duyurusu

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, eski başkan Mithat Nehir hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

TBMM Başkanı Şentop'tan esnaf ziyareti

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Bursa'da esnaf ziyareti yaptı.

Mobbing ile Mücadele Derneği'nden açık çağrı

Mobbing ile Mücadele Derneği Genel Başkanı İlhan İşman, Uluslararası Çalışma Örgütü'nün (ILO) bu yıl haziran ayında 187 üye ülkeden, hükümetlerin, işçi ve işverenlerin temsil edildiği 5 bini aşkın delegenin katılımı ile çok önemli bir sözleşmeyi kabul ettiğini belirterek, '190 sayılı sözleşme, işyerlerinde şiddet ve tacizi önlemeyi amaçlıyor. Sözleşmeyi onaylayan ülkelerin, işyerinde şiddet ve tacize yönelik olarak yasalarında önemli değişiklikler yapmaları gerekiyor' dedi.

Marmaris Belediyesine turizm fuarında yoğun ilgi var

Marmaris Belediyesi, Uluslararası Travel Turkey İzmir Fuarında stant açtı. Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Tüm insanları yılın her zamanında Marmaris'e davet ediyorum dedi.

Travel Turkey İzmir Fuarında Fethiye rüzgarı

Fethiye Belediyesinin Uluslararası Travel Turkey İzmir Fuarında açtığı stant büyük ilgi görüyor. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Dünyanın her tarafındaki tatil yapacak olan bütün misafirlerimizi Fethiye'ye bekliyorum dedi.

TZOB Genel Başkanı Bayraktar, Seydikemer'de

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Muğla'nın Seydikemer ilçesinde Ziraat Odası'nın açılış yapıp 'Sağlığım için doğayı seçtim hobi bahçeleri'nde inceleme bulundu.

Başkan Hürriyet, Bolu Belediye Başkanı Özcan'ı ağırladı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet geçmiş dönem mecliste birlikte görev yaptığı Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ı ağırladı.

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy: 'Güvenli bölge teröristlerden temizlenene kadar Suriye'den çıkmayacağız'

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, 'Bize verilen taahhütler yerine getirilmediği takdirde harekatı sürdürme hakkımızı saklı tutuyoruz. Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi güvenli bölgeyi teröristlerden temizleyene kadar Suriye'den çıkmayacağız' dedi.

Körfez'de esnaf buluşmaları başladı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, halk meclislerinin ardından esnaf buluşmalarının da startını verdi.

Çakır, Posbıyık'ın açıklamalarına yanıt verdi

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Gülüç Belediyesi'nin kapanacağı iddialarını yalanlarken, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'ın meclis toplantısında yaptığı açıklamalara yanıt verdi.

Başkan Şerifoğulları'Halkımızla yaptığımız istişarelerle hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz'

Yaptıkları hizmetlerde vatandaş memnuniyetini önemsediklerini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları,Halkımızın istemediği hiçbir hizmeti hayata geçirmiyoruz. Halkımız ile yaptığımız istişareler sonucu hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem vatandaşlarımız mutlu oluyor hem bizler memnun oluyoruz dedi.

Başkan Tanğlay muhtarlarla bir araya geldi

Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Demirtaş: 'Güçlü iletişimle insana dokunan hizmetler veriyoruz'

İlkadım Belediyesi çalışanlarına verilen 'İletişim Semineri'nde konuşan Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'Güçlü iletişimle insana dokunan hizmetler veriyoruz' dedi.

Ahıska sürgününün anlatıldığı resim yarışmasının ödüllerini Cumhurbaşkanı verecek

Dünya Ahıska Türkleri Birliği (DATÜB) tarafından 'Dinmeyen Sızı: Sürgün' adıyla Ahıska sürgününün 75'inci yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen ödüllü resim yarışması sonuçlandı.

Uçhisar'da Derebağ Cevizli projesi başladı

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü tarafından yapılan girişimler sonrasında Derebağ Cevizli projesinde hafriyat çalışmaları başladı.

Tosya Belediyesi, Seydiler'e cenaze aracı hibe etti

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'in imzasıyla Seydiler Belediyesine yol süpürge arabası ve morglu cenaze yıkama aracı hibe edildi.

Karayolları heyeti Düzce'yi ziyaret etti

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Karayolları Genel Müdürü Abdulkerim Uraloğlu, ve beraberindeki heyet ile makamında bir araya geldi.

Başkan Yüce, Kazakistan Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekuly'u ağırladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Kazakistan Ankara Büyükelçisi Abzal Saparbekuly'u ağırladı.

Başkan Özdemir: 'Amacımız su ve alt yapı hizmetlerini en üst düzeye çıkarmak'

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, 'Amacımız ilçe genelindeki su ve altyapı hizmetlerini en üst düzeye çıkarmak' dedi.

GMİS Yönetim Kurulu, Türk-İş Genel Kurulunda

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil ve yönetim kurulu, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş) 23'üncü Genel Kuruluna katıldı. Programda konuşan Yeşil, 5 bin maden şehidimizin kanıyla, canıyla ve on binlerce çalışanıyla Zonguldak Maden Havzası, ülkemiz sanayinin ve ekonominin itici gücü oldu dedi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin ilk başkanı toprağa verildi

1982-1989 yılları arasında Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin ilk Başkanı olan Ekrem Barışık, ikindi namazını müteakip Hamitler Aile Mezarlığına defnedildi.

Fatsalı esnaflar denetimden geçti

Fatsa Gıda Odaları Başkanı Fatih Arslan, 'Fatsa'da gıda maddesi üreten veya satan hiçbir üyemiz herhangi bir cezaya maruz kalmadı. Bu sonuçta hem bizler hem de halkımız adına son derece sevindirici oldu' dedi.

Burhaniye'de Kadın Danışma Merkezi kuruluyor

Burhaniye ilçesinde, Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Dünya Kadın Hakları Gününde Burhaniyeli kadınlar için 'Kadın Danışma Merkezi' Projesini hayata geçirdi.

Kuyucak'ta gazilere madalyaları verildi

Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt ve Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, gaziler ile bir araya gelerek gazilere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Mücadele Madalyalarını takdim etti.

Çayırovalı çocukların halı saha hayali gerçek oldu

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, çocukların halı saha hayalini gerçeğe dönüştürdü.