Tanıtım

Etiketler

Çimen Görevden Alındı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Gürkan’a başarı plaketi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde büyükşehirlerde en yüksek ikinci oyu alan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a başarı plaketi verdi.

Turgut Özal, adını taşıyan üniversitede anıldı

Türk siyasi hayatının en renkli isimlerinden 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal, vefatının 26. yılında kendi adını taşıyan Malatya Turgut Özal Üniversitesinde anıldı.

Milletvekili Tüfenkci, Özal’ı ve Fendoğlu’nu andı

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ve Malatya Eski Belediye Başkanı Hamit Fendoğlu'nun ölüm yıl dönümleri nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Avşar'dan Özal ve Fendoğlu için anma mesajı

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, 8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal ile Malatya Belediyesi eski Başkanı ve Milletvekili Hamit Fendoğlu’nun ölüm yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Devlet Hastanesi Battalgazi'mize Hayırlı Olsun

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Liderimiz, milletin umudu, devletin başkanı, başkomutanımız, cumhurbaşkanımıza 'Battalgazi'nin torunları sizden hastaneyi istiyor' dedik.

Esnafımızın taleplerini Cumhurbaşkanımıza sunduk

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya ziyaretinde takdim ettikleri dosyada esnaf ve sanatkarların talep ve sorunlarını İletti

31 Mart'ta Akçadağ ve Malatya rekor kıracak

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, "31 Mart'ta Malatya rekor kırarak, cumhurbaşkanımıza ve Türkiye'nin geleceğine katkı vermek istiyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Büyükşehir Belediyesine Ziyaret

Ak Parti tarafından düzenlenen mitinge katılmak üzere Malatya’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, mitingin ardından Malatya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. 

Başkan Çınar, ''İlçemizi 2023 Vizyonuna Uygun Hale Getirmek Temel Hedefimizdir''

Yeşilyurt Belediye Başkanı, AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, “Yeşilyurt’umuzu Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği 2023 vizyonuna uygun hale getirmek temel hedefimizdir.

Fendoğlu TESK Yönetim Kurulu Ziyaret Etti

Milletvekili Fendoğlu,"Esnaflarımız 15 Temmuz'da Olduğu Gibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Adamı Devlet Bahçeli'in Yanında Olmuştur Her Zaman Yanında Olacaktır"

İkinci 100 Günlük Eylem Planında Dsi’den Devasa Yatırımlar

‘’Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan İkinci 100 Günlük Eylem Planı Kapsamında Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünden Devasa Projeler’’

İnönü Üniversitesinden Anlamlı Anma

İnönü Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen programla 2’inci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü, vefatının 45’inci yıldönümünde anıldı. 

2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’yü Anma Merasimi Yapıldı

Türkiye Cumhuriyetinin 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü ölümünün 45. yılında memleketi Malatya'da düzenlenen resmi törenle anıldı.

Proje Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunuldu

Malatya’da 7’den 70’e herkesin kucakladığı ve sahiplendiği, bir üniversite hedefiyle, kurumsal ve akademik çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gürkan, Coşku İle Karşılandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne aday gösterilen Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya’da coşkuyla karşılandı.

Başkan Çınar, “Muhtarlarımız, Cumhurbaşkanımızın Temsilcisidir”

Yeşilyurt Belediyesi ‘Muhtar Evi’ Projesindeki 20 Nci Muhtar Evini Koşu Mahallesine Kazandırdı

Kaşıkçı, "Terör örgütüne inat güzel yatırımlar gerçekleşti"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 26 Mayıs 2015'te açılışı gerçekleştirilen havalimanı, yaklaşık 3 ay sonra terör saldırıları nedeniyle bir süre uçuşlara kapatıldı.

Zam Fırsatçılarına ve Stokçulara Göz Açtırmayacağız

Cumhurbaşkanı Talimatı Verdi, Yeşilyurt Belediyesi Denetimleri Artırdı

Malatya Tarım Ve Hayvancılık Platformu Başkanı İhsan Akın

Turgut Özal üniversitesi rektörlüğüne Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından laik görülen atanan Sayın Prof.Dr.  Aysun Bay Karabulut bizleri de Tarım ve Hayvancılık Platformu olarak sevindirmiştir. 

Rektör Prof. Dr. Karabulut’tan Özal’ın Anıt Mezarına ve ailesine ziyaret

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, üniversiteye ismi verilen 8. Cumhurbaşkanı Merhum Turgut Özal’ın anıt mezarını ziyaret etti.

Cumhurbaşkanının ‘Millet Kıraathanesi’ Projesi Malatya’da Hayata Geçti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran 2018 seçimleri vaatleri arasında yer alan ‘Millet Kıraathanesi’ projesi Malatya’da ilk kez Yeşilyurt Belediyesi tarafından hizmete sunuldu.

Bakanlık Liselere Girişte Cumhurbaşkanımızı Kandırdı

Cumhurbaşkanımız TEOG sisteminin kaldırılmasını isterken, vatandaşların mağdur olmamasını ve  öğrencilerin adreslerine yakın okula gitmesini hedeflemişti.

Başkan Yanılmaz Muhtarlar Dayanışma Derneği’ni Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Muhtarlar Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. 

Başkan Kalan, ''Tarihe Tanıklık Ediyoruz''

MÜSİAD Malatya Başkanı Hüseyin Kalan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabineye ilişkin yazılı bir açıklaması yaptı.

Tarihe Tanıklık Ediyoruz

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabineye ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

Bakan Tüfenkci, Milletvekili Kayıt İşlemlerini Gerçekleştirdi

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 24 Haziran'da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından, Mecliste kayıt işlemini gerçekleştirdi.

Tüfenkci:"Anadolu sessiz bir devrim yaptı"

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimi sonuçlarına ilişkin, "Anadolu sessiz bir devrim yaptı ve yeni bir sisteme geçti." dedi.

Erdoğan'ın seçim başarısı kutlanıyor

Malatya, Kilis ve Adıyaman'da vatandaşlar, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim başarısını kutluyor