Tanıtım

Etiketler

Bulut, ''Ayaklarımızın yere basması lazım''

Galatasaray karışında iyi bir oyunla galibiyete ulaştıklarını aktaran Bulut,  futbolcuların büyük maçlara daha fazla konsantre olduğunu ifade etti.

Bakan Pakdemirli"Gıdada iyi markamızın olması lazım"

Pakdemirli, Malatya'da Kayısı Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünü ziyaret ederek, güneş enerjisi kullanılan kayısı kurutma sistemini inceledi.

Gevrek, ''15 bin seyircinin altına düşmememiz gerekiyor''

Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, "27 bin 44 kişi kapasiteli stadımızın olabildiğince dolu olması lazım"

Çelebi, ''Altın vuruşlarımızın olması lazım''

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, "Ekip olmamız ve Ağrı'ya yatırım getirmemiz lazım. Özellikle altın vuruşlarımızın olması lazım." dedi.

Bulut, ''Yabancı kuralı üç senede bir değişirse olmaz''

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor'un teknik direktörü Erol Bulut, yabancı oyuncu kuralı tartışmalarına ilişkin, "Bir şeye karar vermemiz lazım.

Başkan Keskin, ''Ülkemize sahip çıkmamız lazım''

(MESOB) Başkanı Şevket Keskin, "Ülkemize sahip çıkmamız lazım. Dünyanın gözü üzerimizde. Gezi olaylarından buyana baktığımızda hepsinin arkasında başka oyunların olduğunu görüyoruz.

MHP’li Avşar,”25 Kuruştan Kayısı Verilmemeli”

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar bir basın toplantısı tertipleyerek kayısı üreticilerinin mağduriyetlerinin bir an evvel çözüme kavuşması lazım dedi.

Çakır, "Türkiye'nin güçlü olması için AK Parti ve cumhurbaşkanımızın güçlü olması lazım"

AK Parti Malatya Milletvekil Adayı Ahmet Çakır, "Türkiye'nin güçlü olması için AK Parti ve cumhurbaşkanımızın güçlü olması lazım"

Başkan Gürkan, “Şehrimizin Nefes Alabileceği Mekânlar Lazım” 

Başkan Gürkan, “Yeşil Kuşak Projesi’ni gerçekleştirmek için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” dedi.

Gürkan, ''Ülkesine Ve İnsanlığa Yararlı Bireyler Yetiştirmek Lazım''

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ‘’Okumak Yaşamaktır’ Projesinde Yer Alan Öğrencilerle Biraraya Geldi

Gürkan, Yurt İçinden Ve Yurt Dışından Gelen Konuklarını Ağırladı

Başkan Gürkan, din adamlarının üstlendiği göreve dikkat çekerek, “Doğru bildiğimizi söylememiz lazım” dedi.  

Başkan Gürkan, “Güzel Ahlaklı İnsanların Yetiştirilmesi Lazım”

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Şehit Ramazan Sarıkaya Eğitim Merkezi Öğrencileri İle Biraraya Geldi

Tüfenkci, "Bu yatırımı yabana atmamak lazım"

Tüfenkci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye ekonomisinin 2017 yılında kaydettiği yüzde 7,4'lük büyüme ile bir başarı hikayesi yazdığını belirtti.

Kurtulmuş: - “Kendi milli kültürel değerlerimizi üretmemiz lazım”

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, “İnsanlık tarihi kültürel bağımsızlığı olmayan milletlerin ekonomik bağımsızlıklarının da olmadığını ortaya koyuyor.

Polat, ''Darbelerin artık tarihin çöplüğüne atılması lazım”

“Toplumsal, Siyasal ve Ekonomik Yönleriyle Darbeler” konulu sempozyumun açılış töreninde konuşma yaptı.

Keskin: “Eski köye yeni adedin gelmesi lazım”

Keskin, okul servislerine yönelik düzenlenen toplantıda, oda binasında şirket yetkilileri ve şoförlerle bir araya geldi.

Gürkan, ''Mahallelik olgusunu geliştirmemiz lazım''

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyük Hüseyinbey ve Küçük Hüseyinbey Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Bakan Tüfenkci: “Her yıl 1 milyon gencimize iş bulmak zorundayız”

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye’nin 2016 yılında 2.9 oranında büyüdüğünü söyleyerek, “Sürdürebilir bir büyümeyi yakalamamız lazım. Çükü biz her yıl bir milyon gencimize iş bulmak zorundayız. Bütün koşturmamız...

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: “Yeni sistem daha gelmeden CHP’yi değiştirdi”

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, yeni anayasa sisteminin şimdiden CHP’yi değiştirdiğini belirterek, “Bu sistemle bundan sonra iktidar olabilmek için milletin kendisi olabilmek lazım.

(Özel Haber) Ümit Uysal: "Bu bir spor bunu hiç unutmamak lazım"

Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kırkpınar Güreşleri’nde güreşen tüm pehlivanları kendi aileleri gibi hissettiklerini söyledi. Uysal, güreşin bir spor olduğunun unutulmaması gerektiğini vurguladı.Antalya Muratpaşa Belediye...

15 Temmuz Marşı yazarı ve bestecisi Şehitler Köprüsü’nde

15 Temmuz marşı yazarı Hanefi Söztutan ve bestecisi Necmi Çiçekçi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Şehitler Köprüsü’ndeki kutlamalara katıldı. Söztutan, “Gururluyuz, 15 Temmuz ruhu çok canlı ve diri, inşallah bu ruh her zaman yaşayacak ve dipdiri kalacak. Bunu gelecek nesillere aktarmamız lazım” dedi.

(Düzeltme) Bingöl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Olgun: "FETÖ gibi dini istismarcılara karşı insanlarımızı doğru dini bilgiyle donatmalıyız"

İlahiyatçı Prof. Dr. Hakan Olgun, “Kötü mihraklar tarafından kolayca manipüle edilebilen toplumumuzun, duygusal zeminden çıkıp bilgi seviyesine geçmesi lazım. İnsanlarımızı Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) gibi dini istismarlara karşı,...

Kılıçdaroğlu: "15 Temmuz darbe girişiminin tüm ayrıntılarının ortaya çıkması lazım"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "15 Temmuz darbe girişiminin tüm ayrıntılarının ortaya çıkması lazım. Kimsenin, hiçbir şehidimizin kanının yerde kalkamaması lazım. Ama öyle görünüyor ki, bu ayrıntıların ortaya çıkması engelleniyor" dedi.

Bingöl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Olgun: "FETÖ gibi dini istismarcılara karşı insanlarımızı doğru dini bilgiyle donatmalıyız"

İlahiyatçı Prof. Dr. Hakan Olgun, “Kötü mihraplar tarafından kolayca manipüle edilebilen toplumumuzun, duygusal zeminden çıkıp bilgi düzeyine geçmesi lazım. İnsanlarımızı Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) gibi dini istismarlara karşı,...

Başkan Dr. Şadi Yazıcı şehit aileleri ve gazileri ağırladı

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde şehit ailelerini ve gazileri yemekte ağırlayan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, "Bu vatan kanla elde edilmişse, kolay kolay kimsenin alamayacağını bilmesi lazım" dedi.

Bakan Arslan: “Hainlerin hainliğini unutturmamamız lazım”

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, “O akşam bir kahramanlık destanı yazıldıysa herkes bilsin ki bu destanı yazarken bu işin bir ekip ruhuyla hareket etmenin sonucu olduğunu biliyorlardı. Muhteşem bir destan yazdılar. Biz diyoruz ki bu milletinizin kahramanlığını unutturmamamız lazım. Ama hainlerin de hainliğini unutturmamamız ve unutmamamız lazım” dedi.

Caner Erkin: "Arda’nın tercihine saygı duymak lazım"

Beşiktaş’ın başarılı oyuncusu Caner Erkin, Barcelona’da forma giyen yıldız futbolcu Arda Turan’ın milli takımı bırakması ile ilgili, “Kendi tercihi, buna saygı duymak lazım. Bütün Türk milletinin buna saygı duyması lazım” dedi.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz:

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, “15 Temmuz gibi bir girişimin yaşanmaması için eğitimin ne kadar önemli olduğunun herkese bir kez daha hatırlatılması lazım” dedi.Bolu’da, Abant Tabiat Parkı’nda bulunan bir otelde düzenlenen Türkiye...

Vali Yazıcı’dan İHA’ya teşekkür

15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi İhlas Haber Ajansı objektiflerine yansıyan fotoğraflardan oluşan sergiyi ziyaret eden Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, "Demokrasimizin devam ediyor olmasının 249 şehitle ödendiğinin bilinmesi lazım" dedi.İhlas...

MHP Grup Başkan Vekili Usta: “FETÖ’nün siyasi ayağı ile mücadelenin başlaması lazım”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkan Vekili Erhan Usta, FETÖ’nün siyasi ayağı ile mücadelenin başlaması gerektiğini söyledi.Bafra Bengü Güreşleri’nde açıklamalarda bulunan MHP Grup Başkan Vekili Erhan Usta, “FETÖ ile mücadeleyi...