Tanıtım

Etiketler

Battalgazi Devlet Hastanesine ödenek

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, iki yıl içerisinde tamamlanacak 300 yatak kapasiteli Battalgazi Devlet Hastanesine bu yıl için ilk etapta 10 milyon lira ödenek ayrıldığını, ancak ek ödenek konusunda da girişimlerin sürdüğünü söyledi.

Malatya’ya dev bütçe  

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya'da yapımı devam eden ve yeni başlanılacak olan projelere 2019 yılı için 323 milyon 414 bin lira ödenek ayrıldığını belirtti.

Yoncalı Barajına 22,5 milyon TL ödenek

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’nın Arguvan ilçesinde 174 bin dekar araziye umut olması beklenen Yoncalı Barajı’na bu yıl için 22 milyon 500 bin lira ödenek ayrıldığını bildirdi.

Milletimiz Cumhur İttifakı'na tam destek verecek

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Biz, MHP'yle, MHP'de AK Parti'yle ittifak yaptı.

Çalık, Battalgazi Devlet Hastanesi'nin Temeli 20 Mart'ta Atıyoruz

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “AK Parti söz verdimi yapar, Battalgazi Devlet Hastanemizin inşaatının temelini 20 Mart Çarşamba günü atıyoruz.  

500 Milyan'a Yakın Parayı Üreticimize Ödedik

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nde ilk kez üretici birliklerini ilk kez AK Parti iktidarı döneminde kurduk.

Devlet Hastanesi Battalgazi'mize Hayırlı Olsun

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "Liderimiz, milletin umudu, devletin başkanı, başkomutanımız, cumhurbaşkanımıza 'Battalgazi'nin torunları sizden hastaneyi istiyor' dedik.

31 Mart'ta durmak yok yola devam diyeceğiz

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "31 Mart'ta Battalgazi'de Osman Güder, Yeşilyurt'ta Mehmet Çınar, büyükşehirde de Selahattin Gürkan ile durmak yok yola devam

31 Mart tarihi bir öneme sahip

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "16 yıl boyunca hizmet ettik. Terör örgütlerine, FETÖ, PKK, DHKP-C'ye rağmen hizmet ettik.

31 Mart seçimleri birileri için koltuk davası

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, "31 Mart yerel seçimleri birileri için sadece koltuk davası, bizim için ise vatan, bayrak, ezan davası, beka sorunudur" dedi.

Özur Çalık'tan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Ak Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Birleşmiş Milletler Temsilcilerinden Çalık’a tebrik ve işbirliği ziyareti

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu Türkiye Temsilcisi Karl Kulessa, Malatya Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi ve TBMM Nüfus ve Kalkınma Grubu Başkanı Öznur Çalık’ı makamında ziyaret etti

Çalık; “Terör örgütlerini biz bitireceğiz, terör örgütleriyle kol kola girenleri de milletimiz bitirecek”  

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık,“Terör örgütlerini biz bitireceğiz, terör örgütleriyle kol kola girenleri de milletimiz bitirecek”

Başkan Gürkan’a Hekimhan’da Yoğun İlgi Gösterildi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde AK Parti MKYK Üyesi Öznur Çalık ve MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ile birlikte Cumhur İttifakı Hekimhan Seçim Bürosu’nun açılışına katıldı.

Çalık, “Battalgazi Devlet Hastanesi yapım ihalesi sonuçlandı

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, 300 yataklı Battalgazi Devlet Hastanesi ihalesinin gerçekleştiğini belirtti.

Çalık, “Hızlı trenden Arguvan’da yararlanacak”

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, Malatya-Elazığ Hızlı Tren Güzergahının Arguvan’ın Morhamam bölgesinden geçirileceğini belirti.

Çalık’tan taksi durağına ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, Mehmet Buyruk Caddesi üzerinde ziyaret ettiği taksi durağında taksici esnafı ile bir araya gelerek sohbet eti.

Çalık, “Bu dava pazara kadar değildir, bu dava mezara kadardır''

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Bu dava Pazara kadar değildir, bu dava ölene kadardır, bu dava mezara kadardır.” dedi.

Çalık: “Malatya’da ve 13 ilçemizde tarih yazacağız.”  

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti Malatya Kadın Kolları İl Teşkilatı tarafından  Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Genişletişmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katıldı.

Çalık, ''31 Mart yerel seçimleri sadece bir yerel seçim değil, bir beka meselesidir''

MKYK Üyesi Öznur Çalık, “15 Temmuz hain darbe girişiminde başarılı olamayalar ülkemizde ekonomik darbe yapmak istediler, bunu da başaramadılar.

Çalık, “Şehitlerin emanetine sahip çıkmak boyun borcumuzdur”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmak hepimizin boynun borcu” dedi.

Çalık’dan İŞGEM’e ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya İş Geliştirme Merkezi’ni (İŞGEM) ziyaret  etti.

Çalık“Başkanımızın Hizmetlerini ve Çalışkanlığını Takdir Ediyoruz”

Ak Parti Mkyk Üyesi, Malatya Milletvekili Öznur Çalık’tan Yeşilyurt Belediyesine Ziyaret

Çalık: “En büyük güç ve sinerji gençlerimizdir”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “En büyük güç ve sinerji gençlerimizdir.” dedi.

Çalık, “31 Mart ülkemizin dönüm noktasıdır”

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “31 Mart 2019 seçimleri Türkiye’nin miadıdır, ülkemizin dönüm noktasıdır” dedi. 

Çalık, “Cumhur İttifakının karşısında yıkım ekibi var”

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “Nifak İttifakının amacı Erdoğansız bir Türkiye, AK Partisiz bir Türkiye tasavvur ediyorlar.  Biz 31 Mart yerel seçimlerinde onların niyetlerini kursaklarında bırakacağız.

Çalık: “Tarih yazacağız”

 AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “Cumhur İttifakı ile hem Malatya’da, hem de Türkiye’de tarih yazacağız” dedi.

Çalık, “Millet CHP’ye o 6 oku yaktıracak”

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “CHP, ‘Mart’ın sonu bahar’ demiş. Bizde de bir söz var, ‘Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır.

Çalık, “Yerel seçimler istikrarın sağlanması adına çok önemli”

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “31 Mart’ta yapılacak yerel secimler, bir istikrarın sağlanması adına çok önemli

Çalık; “Biz mağdur ve mazlum insanlara el uzatmakla mükellefiz”

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “Biz mağdur ve mazlum insanlara el uzatmakla mükellefiz.” dedi.