Tanıtım

Etiketler

Kayısı da 7 bin 500’ün üzerinde hasar ihbarı alındı

TARSİM Genel Müdürü Yusuf Cemil Satoğlu, "Bu yıl Malatya ilinde, tüm tarım sigortası branşlarında, 7 bin 500 adedin üzerinde hasar ihbarı alınmış, yapılan ihbarlarda don ve dolu gibi nedenler, ürünlerde ise kayısı başı çekmiştir” dedi. 

Küçükbaş Hayvanlar Tarsim’le Tüm Hastalıklara Karşı Güvende!

TARSİM’den yapılan açıklamada, küçükbaş hayvanların her türlü hastalığa karşı teminat kapsamında olduğu belirtildi.

TARSİM Kayseri Bölge Müdürlüğü Hizmete Açıldı

TARSİM’den yapılan açıklamada Kayseri Bölge Müdürlüğü’nün faaliyetlerine başladığı bildirildi.

Tarsim Anadolu’da 40 Bin Çocuğa Ulaştı!

Tarımda Sigorta Bilinci Oluşturmak Amacıyla Anadolu'daki Okullar Ziyaret Ediliyor…

TARSİM Hasarları Uydudan Takip Ediyor!

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Hasarları Uydudan Takip Ediyor!

Tarımda Riski En İyi Anlatan Fotoğraflar Yarışacak!

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) tarafından İstanbul Fotoğraf Sinema Amatörleri Derneği’nin (İFSAK) katkılarıyla düzenlenen “Tarım ve Risk” konulu Fotoğraf Yarışması için başvurular başladı.

Bitkisel Ürün Sigortalarında Yeni Üretim Sezonu Açıldı!

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Yönetiminden yapılan açıklamada, 2019 yılı üretim sezonu için, Bitkisel Ürün Sigortaları poliçelerinin 5 Kasım tarihi itibarıyla yetkili sigorta acenteleri aracılığıyla düzenletilebileceği bildirildi.

Tarsim’in Yeni Başkanı Hasan Özlü!

Tarım Sigortaları Havuzu’nun (TARSİM) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özlü oldu.

TARSİM 36. AIAG Kongresi’ne Ev Sahipliği Yapacak!

Uluslararası Tarım Sigortacıları Birliği’nin (AIAG) Kongresi, TARSİM’in ev sahipliğinde 2021 yılında İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Tarsim Geleceği Teknolojiyle Kurguluyor!

Tarsim  Yönetiminden yapılan açıklamada, iş süreçlerinde teknoloji kullanımı ve dijitalleşmenin, Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sisteminin her zaman önceliğinde yer aldığı belirti..

Kuraklık Sigortasında Ödemeler Başladı!

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Yönetiminden yapılan açıklamada, İlçe Bazlı Kuraklık Verim Sigortası’nda (İBKVS) saha gözlem ve verim tespit çalışmalarının sona erdiği, hasar ödemelerinin ise rekor bir hız ile bu hafta sonuna kadar tamamlanacağı müjdesi verildi.

Tarsim Uyardı, Sera Sigortası Yaptırmanın Tam Zamanı!

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) üreticileri Sera Sigortalarını zaman kaybetmeden yaptırmaları konusunda uyardı

Tarımda Sigortalı Varlık Değeri %28 Arttı!

TARSİM’den yapılan açıklamada, Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sisteminin yılın ilk yarısında büyümesini sürdürdüğü, üreticilerin tarım sigortasına olan ilgisinin arttığı,

TARSİM İspanya’da!

TARSİM, geçtiğimiz günlerde, Mapfre Re tarafından, İspanya’nın Madrid ve Valladolid şehirlerinde düzenlenen, Tarım Sigortaları Semineri’ne katılım sağladı

TARSİM Azerbaycan'a Rol Model Oluyor

Azerbaycan’a tarım sigortası alanında oluşturulmak istenen Sistem için rehberlik eden TARSİM, geçtiğimiz günlerde Tarım Sigortaları Sisteminin Kurulması Çalıştayı’na katılım sağladı.

TARSİM ALASA’nın Özel Konuğu Oldu!

TARSİM ALASA’nın Özel Konuğu Oldu!

TARSİM “Yılın Projesi” Ödülünü Aldı!

TARSİM, Türkiye’nin en büyük eğitim ve danışmanlık kurumlarından biri olan PDR Group’un kurucu şirketi PDR International tarafından “Yılın Projesi” Ödülüne layık görüldü.

Tarsim’den Hayvancılığa Destek!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca başlatılan “500 Bin Anaç Koyun ve 250 Bin Düve Projeleri” kapsamında, yetiştiricilere edindirilecek olan küçükbaş ve büyükbaş hayvanlar TARSİM’in güvencesinde olacak.

TARSİM'den bilgilendirme toplantısı

TARSİM'den bilgilendirme toplantısı

TARSİM'den Nezaket okullarına hediye

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Bölge Müdürlüğü tarafından Malatya Büyükşehir Belediyesi Nezaket Okulları ziyaret edildi. Ziyarette çocuklara, boyama kitabı, yap-boz, renkli kalemler gibi çeşitli malzemelerin bulunduğu hediye paketi verildi.

Öğrencilere kırtasiye yardımı

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Malatya Bölge Müdürlüğü, Malatya'da ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.

TARSİM yükselişini sürdürüyor

Türkiye’de 10 yılı aşkın süredir üreticinin hizmetinde olan Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) istikrarlı yükselişini sürdürüyor.Devlet Destekli Tarım Sigortası Sistemi çerçevesinde, yılın ilk 6 ayında geçtiğimiz yılın aynı dönemine...

TARSİM, kiraz üreticisinin durumunu ele aldı

Kiraz üreticilerinin yağmur ve dolu nedeniyle zarar gören ürünlerini sigortadan karşılayamadıkları konusunda dert yanmaları üzerine, konuyla ilgili Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden TARSİM Manisa Bölge Müdürü Müjdat Çubukçu,...

Tarımsal Danışmanlık Hizmetleri Derneği Muhasip Üyesi Açar: “Üreticinin TARSİM’den başka sigorta güvencesi yoktur”

Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetleri Derneği Muhasip Üyesi Lütfü Açar, çiftçilerin TARSİM’den başka sigorta güvencesi olmadığını kaydetti.Edirne’nin Keşan ilçesinin bazı bölgelerinde doludan dolayı ürünlerin zarar gördüğünü...

TARSİM kurumsal mimari ile yeniden dönüşüyor

Teknolojiyi yakından takip eden TARSİM, bilgi teknolojilerinde önemli bir adım atıyor. TARSİM artık süreçlerinde kurumsal mimari sistemini kullanacak ve bu konuda sigorta sektöründeki öncüler arasındaki yerini alacak.TARSİM yeni teknolojilere...

Çiftçiler tabi afetlere karşı bilgilendiriliyor

Muş Ziraat Odası Başkanlığı, çiftçilerle bir araya gelerek tabi afetlere karşı Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) kapsamına giren afetlerle ilgili bilgilendirme toplantısı düzenledi.Muş Ziraat Odası Başkanı Hakim Yıldırım, ziraat mühendisi...

Malatya’da bu yıl 22 bin kayısı poliçesi düzenlendi

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM)’den yapılan açıklamada, Malatya’da bu yıl kayısı ürünü için yaklaşık 22 bin adet poliçenin düzenlendiği belirtildi.

Kayısı sigortalatmak için son gün 28 Şubat

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) kayısı sigortalatmak için son günün 28 Şubat olduğunu ifade ederek üreticileri uyardı.Üreticilerin kayısı için son günü beklemeden bir an önce sigorta yaptırmaları gerektiğinin vurgulandığı açıklamada,...