Gençler Tarafından Tanışma Partisi Düzenlendi

Gençlik ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Ahmet Bayduz ve Üniversite Toplulukları tarafından düzenlenen tanışma partisi yoğun ilgi gördü.

Gençler Tarafından Tanışma Partisi Düzenlendi
Kültür Sanat
Gençlik ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Ahmet Bayduz ve Üniversite Toplulukları tarafından düzenlenen tanışma partisi yoğun ilgi gördü.
Tanıtım

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

Gençlik ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Ahmet Bayduz ve Üniversite topluluğu tarafından Kalegöl Otelde düzenlenen tanışma partisine, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Sarıgül, Battalgazi Esnaflar Odası Başkanı Adil Çulha,ABYB Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt, TYG Derneği Doğu Anadolu Bölge Başkanı Said Yalçın, Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Conger, İşadamları, Dernek üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Partide kısa bir konuşma yapan Genel Başkan Ahmet Bayduz ‘’Malatya’ya gelen öğrenci kardeşlerimiz yabancılık çekmesin istedik ve her zaman yanlarında olduğumuzu göstermek için böyle bir etkinlikle tanışma ve kaynaşma fırsatı sunduk. '' Gençler umudumuz, gücümüz ve geleceğimizdir" diyen Bayduz biz gençlik için üzerimize düşeni hatta fazlasını yapacağız gerek sosyal ve kültürel alanda gerek sportif ve sanatsal alanda gençliğin her zaman yanındayız diyerek topluluk olarak durmadan yorulmadan yollarına devam edeceklerini belirtti.  Bu tür etkinliklerimiz ve farklı organizasyonlarımız ilerleyen dönemlerde de devam edecektir’’dedi. Başkan Bayduz, tüm öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar dileyip, Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a, Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Aysun Karabulut’a, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a desteklerinden ötürü teşekkür etti.
Her zaman gençlerin yanında olan ve her türlü desteği sağlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ise yaptığı konuşmada, bu organizasyonu düzenleyen Gençlik ve Eğitim Derneği Genel Başkanı Ahmet Bayduz’a, Üniversite topluluklarına ve tüm katılımcılara teşekkür ederek ‘’ böyle etkinlikler siz değerli öğrenci kardeşlerimizin motivasyonu için önemlidir’ ’dedi. Biz Malatya ve Yeşilyurt belediyesi olarak tüm öğrenci kardeşlerimizin, tüm gençlerimizin yanındayız ve gereken her durumda desteğe hazırız’’şeklinde konuştu. Malatya’nın en genç Belediye Başkanı Mehmet Çınar tüm katılımcılara teşekkür ederek, başarılar diledi.
Muhteşem bir orkestranın renk kattığı partide, şarkılar söyleyip, halay çeken öğrenciler, Tiyatro gösterimi ile de doyasıya eğlendi.

İhlas Haber Ajansı Son Güncelleme: 30 Ekim 2018 09:13

HABERİ PAYLAŞ!

Tanıtım

İlk Yorum Yazan Sen Ol!