Haberde İnsan

Başkan Özlü ve Bıyık ikişer maaşını bağışladı Başkan Özlü ve Bıyık ikişer maaşını bağışladı
Emet'te hayvan pazarı kapatıldı Emet’te hayvan pazarı kapatıldı
Şehit mezarının çevre düzenlemesi tamamlandı Şehit mezarının çevre düzenlemesi tamamlandı
Korona virüs engelini böyle aştı Korona virüs engelini böyle aştı
Çiçek satan kız çocuğuna sürpriz bisiklet hediyesi Çiçek satan kız çocuğuna sürpriz bisiklet hediyesi
Yerde bulduğu döviz ve altınları sahibine teslim etti Yerde bulduğu döviz ve altınları sahibine teslim etti
35 yılda 5 bin antika eşya biriktirdi, kendi müzesini kurdu 35 yılda 5 bin antika eşya biriktirdi, kendi müzesini kurdu
Birincilik saman balyaları ile geldi, Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor Birincilik saman balyaları ile geldi, Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor
Ömrü boyunca mihrap yaptı, dünyanın en iyileri arasına girdi Ömrü boyunca mihrap yaptı, dünyanın en iyileri arasına girdi
Gürün'de İstiklal Marşı'nın kabulü kutlandı Gürün'de İstiklal Marşı'nın kabulü kutlandı
Zara'da Akif anıldı Zara'da Akif anıldı
Depremzedenin köpek sevgisi, onlardan ayrılamıyor Depremzedenin köpek sevgisi, onlardan ayrılamıyor
Depremin evsiz bıraktığı sporcu kardeşler, yeni madalyalar için antrenmanı bırakmıyor Depremin evsiz bıraktığı sporcu kardeşler, yeni madalyalar için antrenmanı bırakmıyor
Polis hayranı küçük Efraim, akülü aracına kavuştu Polis hayranı küçük Efraim, akülü aracına kavuştu
Başkan Samanlı'dan Taziye Mesajı Başkan Samanlı'dan Taziye Mesajı
Sezai Karakoç'un hayata bakışı öğrencilere anlatıldı Sezai Karakoç'un hayata bakışı öğrencilere anlatıldı
'Deli' denilerek dışlandı, sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı 'Deli' denilerek dışlandı, sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı
Depremde yanmıştı, küçük kız yapay ve kendi derisinin nakli ile tedavi edildi Depremde yanmıştı, küçük kız yapay ve kendi derisinin nakli ile tedavi edildi
Suriye'de bacağı kopan 8 yaşındaki Ammar'a Türkiye sahip çıktı Suriye'de bacağı kopan 8 yaşındaki Ammar'a Türkiye sahip çıktı
Doğum gününü 4 senede bir kutlayabilecek Doğum gününü 4 senede bir kutlayabilecek
Haberde İnsan Haberleri

Başkan Özlü ve Bıyık ikişer maaşını bağışladı

Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 'Milli Dayanışma Kampanyası'na destek vererek, ikişer maaşını bağışladı.

Emet’te hayvan pazarı kapatıldı

Kütahya'nın Emet İlçesinde Hıfzısıhha Kurulu toplanarak Korona virüs salgınından korunmak adına alınacak tedbirleri değerlendirdi.

Şehit mezarının çevre düzenlemesi tamamlandı

Kütahya'nın Altıntaş ilçesine bağlı Çayırbaşı köyünde bulunan Şehit Piyade Uzman Çavuş Yaşar Çakır'ın kabrinde yapılan çevre düzenlemesi çalışmalarının tamamlandığı bildirildi.

Korona virüs engelini böyle aştı

Sivas'ta bir genç korona virüsü önlemleri kapsamında sürekli gittiği spor salonu kapanınca evinin çatısını spor salonuna dönüştürdü.

Çiçek satan kız çocuğuna sürpriz bisiklet hediyesi

Diyarbakır'da, sosyal medya üzerinden toplanan Çocuklar Üşümesin Platformu üyeleri, sokakta çiçek satan 12 yaşındaki Sonda'nın bisiklet hayalini sürprizle gerçeğe dönüştürdü.

Yerde bulduğu döviz ve altınları sahibine teslim etti

Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde Şükrü Özmez isimli vatandaş, yerde bir kesenin içinde bin 600 euro, bin dolar ve bir miktar altın buldu. Sosyal medya üzerinden miktar belirtmeden para bulduğunu duyuran Özmez, kendisine telefonla ulaşılması üzerine paraları sahibine teslim etti.

35 yılda 5 bin antika eşya biriktirdi, kendi müzesini kurdu

Sivas'ın Zara ilçesinde bir emlak danışmanlığı yapan Cemalettin Temur, 35 yılda topladığı 5 bin antika eşyayı kendisine ait müzesinde sergiliyor.

Birincilik saman balyaları ile geldi, Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor

Sivas'ın Yıldızeli ilçesi Yavu köyünde yaşayan Samet Çınar, doktorun verdiği tedaviyi abartınca saman balyaları ile yaptığı bilek güçlendirme çalışmaları ona bir çok madalya kazandırdı, şimdi Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor.

Ömrü boyunca mihrap yaptı, dünyanın en iyileri arasına girdi

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından verilen Uluslararası İyilik ödülüne layık görülen 87 yaşındaki Sivaslı Ali Önder, ilerleyen yaşına rağmen hiçbir ücret almadan camilere minber, mihrap ve kürsü yapmaya devam ediyor.

Gürün'de İstiklal Marşı'nın kabulü kutlandı

Sivas'ın Gürün ilçesinde 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma programı yapıldı.

Zara'da Akif anıldı

Sivas'ın Zara ilçesinde 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma programı yapıldı.

Depremzedenin köpek sevgisi, onlardan ayrılamıyor

Elazığ'da yaşanan deprem sonrası evleri ağır hasar gördükten başka yere taşınmak zorunda kalan 52 yaşındaki Fikri Çayır, 7 yıldır eski evinde beslediği köpeklerinden bir an olsun ayrılamıyor.

Depremin evsiz bıraktığı sporcu kardeşler, yeni madalyalar için antrenmanı bırakmıyor

Elazığ'da meydana gelen depremin ardından evleri ağır hasar alıp yıkılan Milli Kick Boksör Zelal Şengür ve sporcu kardeşleri, yeni madalyalar için antrenmanlarına ara vermeden devam ediyor.

Polis hayranı küçük Efraim, akülü aracına kavuştu

Elazığ'da polislerin her fırsatta evine giderek ziyaret edip yalnız bırakmadığı doğuştan açık omurga rahatsızlığı nedeniyle yürüyemeyen 7 yaşındaki Efraim Yiğit'in akülü engelli aracı hayali gerçek oldu. Polislerin eşliğinde akülü aracına binerek süren Yiğit, en kısa sürede bu araçla polisleri ziyaret edeceğini söyledi.

Başkan Samanlı'dan Taziye Mesajı

MHP Malatya Milletvekili M.Celal Fendoğlu'nun kayınvalidesinin vefatı dolayısıyla MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Malatya Milletvekili bir mesaj yayınladı.

Sezai Karakoç'un hayata bakışı öğrencilere anlatıldı

Sivas Belediyesi kültür programlarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Sivas Belediyesi öncülüğünde Valilik ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 'İnsanlığın Dirilişi' isimli programda düzenlendi.

Toplam 1598 haber.