Haberde İnsan

Başkan Beyoğlu, ev ziyaretlerine devam ediyor Başkan Beyoğlu, ev ziyaretlerine devam ediyor
Kaymakam Öztürk, Ramazan ayında vatandaşlara gıda yardımında bulundu Kaymakam Öztürk, Ramazan ayında vatandaşlara gıda yardımında bulundu
(özel) Taşlara şekil vererek eserler ortaya çıkarıyor (özel) Taşlara şekil vererek eserler ortaya çıkarıyor
Kuveytli Hayırseverlerden 700 Gıda Kolisi Kuveytli Hayırseverlerden 700 Gıda Kolisi
Başkan Beyoğlu, ziyaret ettiği evde yeni doğan bebeğin kulağına ezan okuyup isim verdi Başkan Beyoğlu, ziyaret ettiği evde yeni doğan bebeğin kulağına ezan okuyup isim verdi
Malatya'da aile dramı Malatya'da aile dramı
Diyarbakır'da bin 100 aileye yardım kolisi Diyarbakır'da bin 100 aileye yardım kolisi
Kaymakam Avcı'dan Kıbrıs gazisine madalya Kaymakam Avcı'dan Kıbrıs gazisine madalya
Suriyeli Abdülvahit ekmeğini taştan çıkarıyor Suriyeli Abdülvahit ekmeğini taştan çıkarıyor
Haliliye'de çocuklara bayramlık kıyafet dağıtılıyor Haliliye'de çocuklara bayramlık kıyafet dağıtılıyor
Kayınpederinin sokağa attığı gelin ve çocuklarına Malazgirt halkı yardım eli uzattı Kayınpederinin sokağa attığı gelin ve çocuklarına Malazgirt halkı yardım eli uzattı
Mahallenin gönüllüleri, imece usulü 700 aileye destek ulaştırdı Mahallenin gönüllüleri, imece usulü 700 aileye destek ulaştırdı
Engelli sokak kedilerinin annesi yaptığıyla takdir topluyor Engelli sokak kedilerinin annesi yaptığıyla takdir topluyor
Atölyesini süpürdüğü faraştan 'ney' yaptı Atölyesini süpürdüğü faraştan 'ney' yaptı
Batuhan için yollar asfaltlanıyor Batuhan için yollar asfaltlanıyor
Gören alkışlıyor, bu kadınlar hayat kurtarmak için direksiyon sallıyor Gören alkışlıyor, bu kadınlar hayat kurtarmak için direksiyon sallıyor
8 yaşındaki çocuktan diş korkusunu yenmesini sağlayan doktorlara teşekkür mektubu 8 yaşındaki çocuktan diş korkusunu yenmesini sağlayan doktorlara teşekkür mektubu
28 yıldır boyam şerbeti yapıp satıyor 28 yıldır boyam şerbeti yapıp satıyor
Anneler ve çocukları, ihtiyaç sahipleri için örgü bebek yapmaya başladı Anneler ve çocukları, ihtiyaç sahipleri için örgü bebek yapmaya başladı
Batuhan, kısıtlama sonrası çifte bayram yaşayacak Batuhan, kısıtlama sonrası çifte bayram yaşayacak
Haberde İnsan Haberleri

Başkan Beyoğlu, ev ziyaretlerine devam ediyor

AK Partili Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Körhat Mahallesi'nde evlerin kapılarını tek tek gezerek sorun ve taleplerini dinledi, ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürdü.

Kaymakam Öztürk, Ramazan ayında vatandaşlara gıda yardımında bulundu

Diyarbakır'ın Ergani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.

(özel) Taşlara şekil vererek eserler ortaya çıkarıyor

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde babasından öğrendiği taş ustalığını sanata dönüştüren Ahmet Usta, farklı büyüklükteki taşlara şekil veriyor.

Kuveytli Hayırseverlerden 700 Gıda Kolisi

Kuveytli hayırseverlerden yardıma muhtaç aileler için 700 gıda kolisi yardımı yapıldı.

Başkan Beyoğlu, ziyaret ettiği evde yeni doğan bebeğin kulağına ezan okuyup isim verdi

AK Partili Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ev ziyaretleri sırasında ailenin talebi üzerine yeni doğan bebeğin kulağına ezan okuyup dua ederek isim verdi.

Malatya'da aile dramı

Malatya'da yaşayan 43 yaşındaki Halide Özmen engelli kocası ile zihinsel engelli 2 çocuğuna derme çatma evlerinde bakmaya çalışıyor.

Diyarbakır'da bin 100 aileye yardım kolisi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Diyarbakır Şube Başkanı Mehmet Bozkuş, Ramazan ayı nedeniyle dernek üyeleri ile birlikte hazırlattığı bin 100 adet yardım kolisini ihtiyaç sahibi ailelere dağıttı.

Kaymakam Avcı'dan Kıbrıs gazisine madalya

Muş'un Varto Kaymakamı Ertuğrul Avcı, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Mücadelesine katılan ve gazi olan Abdulcebbar Baba'ya madalyasını takdim etti.

Suriyeli Abdülvahit ekmeğini taştan çıkarıyor

Yaklaşık 8 yıl önce Suriye'deki iç savaştan kaçıp Hatay'ın Altınözü ilçesine yerleşen Abdülvahit Gıbeyş, taşlardan tepsi yaparak ailesini geçindiriyor.

Haliliye'de çocuklara bayramlık kıyafet dağıtılıyor

Haliliye Belediyesi, yürüttüğü sosyal yardım çalışmaları kapsamında yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde çocuklara bayramlık kıyafet dağıtımı gerçekleştiriyor.

Kayınpederinin sokağa attığı gelin ve çocuklarına Malazgirt halkı yardım eli uzattı

Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesinde kayınpederi tarafından sokağa atılan Hamile Güler Atlı ve 4 çocuğuna Muş'un Malazgirt halkı sahip çıktı.

Mahallenin gönüllüleri, imece usulü 700 aileye destek ulaştırdı

Elazığ'da bir mahallenin gençleri tarafından oluşturulan gönüllü grubu, Ramazan ayı dolayısıyla imece usulü yaptığı çalışma ile 700 aileye gıda ve nakdi destek sağlayarak örnek oldu.

Engelli sokak kedilerinin annesi yaptığıyla takdir topluyor

Sivas'ta kedilerin annesi olarak anılan Gül Dursun, sokakta bulduğu engelli ve yardıma muhtaç 50'ye yakın kediye anne şefkati göstererek bakımlarını üstlendi.

Atölyesini süpürdüğü faraştan 'ney' yaptı

Hatay'ın Erzin ilçesinde edebiyat öğretmenliği yapan Mesut Gökoğlu, yağladığı neyini kuruması için astığı yerden çocuklar alıp kasnaklı uçurtma yapınca çareyi atölyesini süpürdüğü faraştan ney yapmakta buldu.

Batuhan için yollar asfaltlanıyor

Doğuştan engelli olan 10 yaşındaki Batuhan'ın babasının sırtında okula gidip gelmesinin ardından harekete geçen Yeşilyurt Belediyesi, toprak olan yolun asfaltına başladı.

Gören alkışlıyor, bu kadınlar hayat kurtarmak için direksiyon sallıyor

Alkışlayanda var durdurup tebrik edende, Sivas'ın kadın ambulans şoförleri erkek meslektaşlarına taş çıkartıyor.

8 yaşındaki çocuktan diş korkusunu yenmesini sağlayan doktorlara teşekkür mektubu

Sivas'ta diş çektirmekten korkan 8 yaşındaki Semih Kaya, tedavisinin ardından sağlık çalışanlarına hitaben duygulandıran bir mektup yazdı.

28 yıldır boyam şerbeti yapıp satıyor

28 yıldır boyam şerbeti satarak geçimini sağlayan Mahmut Vural, Adıyaman'ın tek meyan kökü şerbetçisi özelliğini de taşıyor.

Anneler ve çocukları, ihtiyaç sahipleri için örgü bebek yapmaya başladı

Bingöl'de anneler, çocuklarıyla birlikte öğretmenlerinin desteğiyle örgü bebek yaparak satışa sunarken, elde edilecek gelirin ihtiyaç sahibi öğrenciler için harcanması kararlaştırıldı.

Toplam 65 haber.