Magazin

Magazin Haberleri

Şarkıcı, fenomen Ece Ronay hukuk mücadelesini kazandı

Sosyal medya fenomeni, şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil ile olan davası süresinde kendisi hakkında yapılan 'hakaret' içeren videoların kaldırılması için verdiği hukuk mücadelesini kazandı. Ece Ronay'ın avukatı Oğuzhan Yeni, 'En kısa sürede videoların kaldırılmasını bekliyoruz, eğer kalkmazsa tekrardan hukuki sürecimiz devam edecek' dedi.

Malatya'da gençler konser ile coştu

Malatya Büyükşehir Belediyesi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Gençlik Konseri binlerce Malatyalı genci bir araya getirdi.

Girişimci Özdemir, 'Yılın En İyi Çıkış Yapan Yaşam Koçu' ödülüne layık görüldü

Girişimci İlknur Özdemir Uluslararası Medya Ödüllerinde 'Yılın En İyi Çıkış Yapan Yaşam Koçu' ödülüne layık görüldü.

Ender Balkır şarkılarıyla Şanlıurfalıları mest etti

Eyyübiye Belediyesi'nin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde düzenlediği konserde Ender Balkır, seslendirdiği şarkılarıyla Şanlıurfalıları mest etti.

Ünlü ismi görünce defalarca kez ''Maşallah'' dedi

Gaziantep'te renkli görüntülerin yaşandığı Gençlik Festivali'nin ikinci gününde sahne alan sanatçı Tuğçe Kandemir'e defalarca kez maşallah diyen Fatma Şahin, ''Gastronomi sanatçısı'' diyerek şarkıcıyı alkışlattı.

Erhan Erkal yeni şarkısıyla hit oldu

Erzurumlu sanatçı Erhan Erkal'ın 'Kader örmüş' adlı çalışması dinlenme rekorları kırıyor.

Cem Belevi'den ayrıldığı İrem Derici'ye gönderme

Gaziantep'te düzenlenen Gençlik ve Spor Festivali'nde sahne alan pop sanatçısı Cem Belevi, kendisi hakkında iblis ve çeyrek popçu yakıştırmaları yapan İrem Derici'ye ''Yaramızda kalsın'' şarkısı ile göndermede bulundu.

Pandemi bitti mezuniyet coşkusu başladı

Biten pandeminin ardından 2 yıl ara verilen mezuniyet partileri ve mezuniyet baloları yeniden yapılmaya başlandı.

Ünlü modacı Cafer Andıç'a bir ödül daha

Uluslararası Medya Ödülleri programında ünlü modacı Cafer Andıç, yılın modacısı ödülüne laik görüldü.

Osmaniye'de Haluk Levent rüzgarı esti

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi tarafından düzenlenen bahar şenlikleri kapsamında Haluk Levent konser verdi. Birbirinden güzel şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcıya binlerce üniversite öğrencisi eşlik etti.

Manuş baba Diyarbakır 'da hayranlarıyla buluştu

Manuş Baba, Diyarbakır'da yağışlı havada hayranlarına konser verdi.

Müslüm Baba'nın ilk aşkını Şanlıurfalı hayranı ilk kez açıkladı

Milyonların gönlünde 'Müslüm Baba' olarak taht kuran, ölümünün üzerinden 9 yıl geçmesine rağmen arabesk müziğinin unutulmaz ve bir numaralı ismi olarak hafızlarda yer edinen Müslüm Gürses ile ilgili bilinmeyen gerçeği ilk kez Şanlıurfalı hayranı açıkladı. Hayranı, Müslüm Baba'nın ilk resmi evliliğinin Muhterem Nur ile olmadığını söyledi.

Asırlık geleneği böyle yaşattılar, hem izlemeye hem tadına doyulmadı

Sivas'ta Ziraat Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen organizasyonda kadınların davetlileri ikram edilmek üzere geleneksel yöntemlerle gözleme hazırlaması renkli görüntüler oluşturdu.

Diyarbakır İş İnsanları Zirvesi 2022 ödülleri sahiplerini buluyor

Diyarbakır'da bir otelde 21 Mayıs tarihinde düzenlenecek olan 'Diyarbakır İş İnsanları Zirvesi 2022 Ödülleri', sahiplerini buluyor. Gecede İhlas Haber Ajansı (İHA) yılın en başarılı haber ajansı ödülüne, İHA Diyarbakır Bölge Müdürü Abdulkerim Kantarcıoğlu ise en başarılı bölge müdürü ödülüne layık görüldü.

Ünlülerin moda tasarımcısı Bayur, defilesiyle göz kamaştırdı

Tasarladığı farklı ve özel stilleriyle bilinen Pınar Kurt Bayur son zamanlarda ünlülerin en çok tercih ettiği isimler arasında yer alırken, düzenlediği defile ile gözleri kamaştırdı.

Lübnan televizyon kanalı Kozan'da

Lübnan'ın özel televizyonlarından MTV, çekimleri Adana'nın Kozan ilçesinde devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncusuyla röportaj yaptı.

Levent Yüksel EXPO'da sahne aldı

Sanatçı Levent Yüksel, Hatay'da EXPO 2021 organizasyonunda konser verdi.

Taha Akgül evlilik yolunda ilk adımı attı

Olimpiyat şampiyonu milli güreşçi Taha Akgül, ünlü sevgilisi Bianka'ya evlilik teklifinde bulundu.

Eşi benzeri yok, açılmadan yaklaşık 500 bin kişi ziyaret etti

Sivas'ta, içerisinde dünyada benzeri bulunmayan Savaş Atları Müzesi'nin de yer aldığı Hamidiye Kültür Bahçesi henüz açılmamış olmasına rağmen yaklaşık 500 bin ziyaretçiyi ağırladı.

Toplam 25320 haber.