Magazin

Magazin Haberleri

Ünlü sanatçının acı günü

Sivaslı ünlü arabesk pop sanatçısı Serkan Kaya'nın vefat eden babası memleketi Sivas'ta toprağa verildi.

Sanatçı Latif Doğan'dan Doğanşehir'e taziye evi

Malatya'nın Doğanşehir İlçesi'ne taziye evi yapılması için Sanatçı Latif Doğan protokol imzaladı.

Kadrajımdan Çocuk Kısa Film Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu

Diyarbakır'da 1. Kadrajımdan Çocuk Kısa Film Yarışmasının gala ve ödül töreni gerçekleşti.

Rusya'da sınavsız üniversite okuma şansı

Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yetkilisi Botan Dalmış, Rusya'da üniversite okumak isteyenlere birtakım tavsiyeler verdi.

Ünlü yönetmen Serdar Akar: 'Türk sinemasında ciddi bir şekilde ihracat var'

Türk sinemasında ciddi bir şekilde ihracat olduğunu vurgulayan yönetmen Serdar Akar, Dizi maliyeti o kadar yüksek ki yurt dışı satışları olmazsa yapımcılar dizi maliyetini çıkaramıyorlar. Ancak oradan kazanabiliyorlar dedi.

Hollywood yıldızları Malatya'da

Hollywood yıldızları Jerry G. Angelo, Aubrey Trujillo ve Leo Zaza olarak bilinen Türk aktör Hasan Aslan, Türkiye Escrima Kali Federasyonu Başkanı Mustafa Günaydın'dan eğitim almak için Malatya'ya geldi.

Metehan Şahiner Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde

Ünlü dizi oyuncusu Metehan Şahiner, TRT 1'de yayımlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki rolüyle izleyenlerin beğenisini topladı.

Müzisyen Kalacı: 'Farklı kuşaklara hitap eden şarkılar, gelecek nesillere de aktarılıyor'

Müzisyen Murat Kalacı, farklı kuşakların hepsine hitap edebilen şarkıların, gelecek nesillere de aktarıldığını söyledi.

Fenomen Benır'dan sürpriz proje

Modellik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen, fenomen ve şarkıcı Eve Benır 'Bukalemun' isimli şarkısıyla sevenleriyle buluştu.

'Baba Ne Oldu' Ankara film Festivalinde seyirciyle buluştu

Yönetmenliğini Diyarbakır Sinema Ofisi Koordinatörü Yönetmen Feyzi Baran'ın yaptığı ve Doç. Dr Hakan Akelma'nın 5 yaşındaki oğlu Muhammed Barin Akelma'nın covid-19'a bakış açısını gündeme alan 'Baba ne oldu' belgesel filmi seyirciyle buluştu.

Tugay müzik Eurovision'da Türkiye'nin adayı oldu

Türkiye'de Eurovision adaylarından birisi olan Belçikalı Türk popçu Tugay Müzik gündemde yer aldı. Ünlü popçu, 'Küçüklüğümden beri müziğe olan ilgim ve sevgim hiçbir zaman bitmedi. Eurovision adaylar arasında daha önce Hadise içinde teklifler oluşmuştu. Bu sene tekrar Türk bir sanatçının gündemde olması bizi mutlu etti dedi.

Modacı Demirdelen, sektörde farklılığını kanıtladı

Nişantaşı'nın tanınmış modacılarından Perihan Demirdelen, davetli olduğu, Moda Tasarımcılar Birlik ve Dayanışma Derneğinin İstanbul'da bu yıl ikincisini düzenlediği 'Fashion week' günlerinde, tamamı kendi el örmesi tasarımları ile yapmış olduğu koleksiyonuyla farklı bir tasarımcı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Kadrajımdan Çocuk Kısa Film Yarışmasına rekor katılım

Doğu Pediatri Derneği tarafından bu yıl 1.'si düzenlenecek olan kongrenin ve kongre bünyesinde yapılacak olan kısa film yarışmasına Avusturalya, Amerika, İtalya başta olmak üzere 67 ülkeden 897 film başvurdu.

Asker selamı veren canlı heykel rekor denemesine başladı

Tiyatro oyuncusu ve yönetmen İbrahim Şahin Uyumaz, Cumhuriyet Bayramı'nın 98'nci yıl kutlamaları çerçevesinde bir rekora imza atmak için gösteriye başladı.

Gülper Refiğ, eşinin yarım kalan projelerini tamamlayacak

Ünlü Sinema Yönetmeni merhum Halit Refiğ'in eşi Gülper Refiğ, bir söyleşi programında, eşinin yarım kalan projeleri olduğunu ve bunları tamamlamak istediğini söyledi.

Sanatçı Mehmet Erdem, Dörtyol'da 'Cumhuriyet' konserinde sahne aldı

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından cumhuriyetin 98. yılı münasebetiyle düzenlemiş olduğu etkinlikler kapsamında Dörtyol ilçesinde konser etkinliği düzenlendi.

Baran'a bir ödül de Türk dünyasından

6. Türk Dünyası Belgesel Film Festivalinin birincilik ödülünü 'Bu da mı gol değil' belgesel filmiyle Feyzi Baran kazandı.

Rimena Giyim çevre ve hayvan dostu koleksiyonu oluşturdu

Rimena Giyimin, tasarımcısı Abdulselam Dalmış yeni sezon için oluşturduğu koleksiyonunda sürdürebilir malzemeler ile çevre ve hayvan dostluğuna çalıştı.

Diyarbakır'da ünlü modacı Andıç'a yoğun ilgi

Bir dizi etkinlik ve programa katılmak üzere Diyarbakır'a gelen ünlü modacı Cafer Andıç, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Toplam 25246 haber.