politika,haber,son dakika haber

Politika

Tükiye Bölge ve Malatya haber ile güncel siyasi haberleri, son dakika politika haberler, Malatya Çağdaş Politika sayfamızda.

Politika Haberleri

MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: 'Türkiye, kurulan yeni dünya düzeninde iddia sahibi'

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlut Karakaya Adana'nın Feke ilçesinde katıldığı ilk kez düzenlenen Tapan Lavanta ve Turizm Festivalinde Adanalılara seslendi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan partisinin Şanlıurfa kongresine katıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Şanlıurfa 2. Olağan Kongresine katıldı.

MHP'li Özdemir: 'Selahattin Demirtaş teröristtir'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 'Adım Adım 2023' sloganıyla düzenlenen ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma toplantısında İncesu ve Yeşilhisarlı partililerle bir araya gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; Allah izin verirse şanlı ve şerefli Türk askeri, kahraman Mehmetçiğimiz ilk fırsatta Suriye'ye gidecek ve CHP'den umut bulan teröristlerin inlerini başlarına yıkmaya devam edecektir. Tezkereye 'hayır' diyen CHP aziz milletimize ne anlatabilecektir? Bugünkü CHP yönetimi Atatürk'ten uzaklaşmış, hasımlarıyla kol kola girmiş, Atatürk ile hiçbir bağı kalmamıştır. Kılıçdaroğlu'nun başında olduğu Cumhuriyet Halk Partisi açık bir milli güvenlik tehdidi haline gelmiştir dedi.

Başkan Büyükkılıç, kardeş şehir Misurata heyetini misafir edecek

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Libya'nın liman, serbest bölge ve yatırımlar şehri olan Misurata'dan bir heyetin 'Kardeş Şehir' ilişkileri çerçevesinde Kayseri'ye geleceğini söyledi.

Milletvekili Tutdere'den zamlarla ilgili açıklama

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, TBMM Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmasında akaryakıta yapılan zamlardan dolayı zor günlerin yaşadığını söyledi.

Başkan Karataş'ın ziyaretleri sürüyor

MHP Erzurum il başkanı Naim Karataş ,MHP Yakutiye ilçe başkanı Sinan Demir, İl ve İlçe yöneticileri ve meclis üyeleri ile birlikte Yakutiye ilçesi Hilalkent semtinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Deva Partisi İl Yönetiminden Fırıncılar Odasına Ziyaret

Deva Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş ve Partilerle birlikte Malatya Fırıncılar ve Unlu Maddeler İmalatçılar Odası Başkanı Mehmet Büyükelçi'yi Makamında Ziyaret ettiler.

Ağrı Belediye Başkanı Sayan: 'Bunları halkımızın başına bela ediyorlar'

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Bugün HDP Türkiye'de ancak Kürtlerin yüzde 30-35 oyunu alıyor. Geri kalan yüzde 70'i bunları takmıyor. Sadece yüzde 30'u bunları muhatap aldığı halde bunları büyüterek meşruiyet kazandırıyorlar. Bunları halkımızın başına bela ediyorlar. dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki CHP'li belediyelere yüklendi

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, CHP'li belediyelere yüklenerek, Hükümet bir taraftan paralarınızı artırmış, bir taraftan AK Parti grubu ne getirdiyseniz 'Evet' demiş. Niye ağlıyorsunuz? İş yapın kardeşim. Daha elle tutulur bir tane hizmeti gösteremezler dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Özdemir: 'Vatandaşımızın gelir seviyesi yüzde 40 artırılacak'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından 'Adım Adım 2023' sloganıyla düzenlenen ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma toplantısında Bünyanlı ve Tomarzalı partililerle bir araya gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, 'Afetlerle beraber olup, milletin acısı üzerinden siyasi çıkar sağlamaya çalışan zillet zihniyetinin niyeti bozuktur. Zillet ittifakına tekraren ifade etmekte fayda vardır, destek olmuyorsunuz bari köstek olmayın' dedi.

Eski bakanın ismi Gaziantep'teki işlek bir caddeye verildi

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Büyükşehir Belediyesi meclis üyelerinin ortak kararıyla Şehitkamil ilçesine bağlı Güvenevler Mahallesi'nde bulunan caddeye, Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı ve Eski CHP 22. Dönem Gaziantep Milletvekili Mustafa Yılmaz'ın adı verildi.

AK Parti, köy başkanları ile buluşmayı sürdürüyor

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Hısnımansur Bölgesine bağlı 13 köy başkanları ile bir araya geldi.

Ağrı'da konuşan Bakan Bozdağ:

Ağrı'ya bir dizi ziyaretler için gelen ve CHP Sözcüsü Faik Öztrak'ın açıklamalarıyla ilgili konuşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 'Cumhurbaşkanımızın adaylığı konusunda herhangi bir anayasal ve yasal sorun yoktur, anayasal ve yasal sorun çıkarmak isteyenler boş yere gayret ediyorlar' dedi.

CHP'de sandık ve seçim toplantısı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen, sandık güvenliği ve seçim çalışmalarıyla ilgili partililerle bir araya geldi.

Adalet Bakanı Bozdağ Ağrı'da

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Ağrı'ya geldi.

Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer 'Gevaş hak ettiği değere kavuşacak'

Van'ın Gevaş Belediye Başkanı Murat Sezer, ilçenin Cumhuriyetle yaşıt olmasına rağmen kendi hallerine bırakıldıklarını vurgulayarak, 'Gevaş, hak ettiği değere kavuşacak' dedi.

İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Yıldız, Başkan Çınar'ı İstifaya Davet Etti

İYİ Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Serdar Yıldız, gri pasaport skandalının asıl sorumlusunun halen görevi başında olduğunu ifade ederek Başkan Çınar’ı istifaya davet etti.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati'den Başkan Büyükkılıç'a ziyaret

Hazine Ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ı makamında ziyaret etti.

MHP, ilçe ilçe 2023 seçimini anlatıyor

Milliyetçi Harekat Partisi (MHP), teşkilat mensuplarına ve halka 2023 seçimlerinin önemini anlatıyor.

Toplam 6608 haber.

Türkiye ve Malatya haber portalı malatyacagdas.com sitemizin Tükiye Genel ve Malatya Politika Haber kategorisinde, Politika Türkiye ve Malatya haberlerine, listelerine ulaşabilirsiniz.