Politika

AK Partili Metin Yavuz evleri yanan ailenin yardımına koştu AK Partili Metin Yavuz evleri yanan ailenin yardımına koştu
Bakan Pakdemirli: 'Türkiye sağlıklı gıda üreten bir ülkedir' Bakan Pakdemirli: 'Türkiye sağlıklı gıda üreten bir ülkedir'
Mehmet Özhaseki: 'Dünyanın gözü Mezopotamya'nın üzerinde' Mehmet Özhaseki: 'Dünyanın gözü Mezopotamya'nın üzerinde'
AK Parti Balıkesir il yönetimi tanıtıldı AK Parti Balıkesir il yönetimi tanıtıldı
Sarıgöl CHP'de yeni başkan Eryılmaz oldu Sarıgöl CHP'de yeni başkan Eryılmaz oldu
KKTC Başbakanı Tatar: 'Cumhurbaşkanlığına aday oldum kazanacağıma inanıyorum' KKTC Başbakanı Tatar: 'Cumhurbaşkanlığına aday oldum kazanacağıma inanıyorum'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Havalimanı Gayrettepe arasında ulaşım 35 dakikada sağlanacak' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Havalimanı Gayrettepe arasında ulaşım 35 dakikada sağlanacak'
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yılmaz: AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yılmaz:
Akkuş adaylığını açıkladı Akkuş adaylığını açıkladı
Manisa'daki MHP kadroları vefa yemeğinde buluştu Manisa'daki MHP kadroları vefa yemeğinde buluştu
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki: 'Kılıçdaroğlu,teröristlerin kimler olduğunu  tanımakta zorluk çekiyor' Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki: 'Kılıçdaroğlu,teröristlerin kimler olduğunu tanımakta zorluk çekiyor'
Bakan Pakdemirli, Berlin'de Tarım Bakanları Zirvesine katıldı Bakan Pakdemirli, Berlin'de Tarım Bakanları Zirvesine katıldı
AK Parti'den Bursa'ya 1,5 yılda 31,5 milyar liralık yatırım AK Parti'den Bursa'ya 1,5 yılda 31,5 milyar liralık yatırım
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: 'Doğu Akdeniz'de oyunları bozduk' AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: 'Doğu Akdeniz'de oyunları bozduk'
Ürdün Dışişleri Bakanı el-Safadi'den Bağdat'a ziyaret Ürdün Dışişleri Bakanı el-Safadi'den Bağdat'a ziyaret
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 'Coğrafyanın mesajına kulak verip birlik ve beraberlik çağrısı yapıyoruz' MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 'Coğrafyanın mesajına kulak verip birlik ve beraberlik çağrısı yapıyoruz'
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: 'Farklı düşünceler ülkenin zenginliğidir' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: 'Farklı düşünceler ülkenin zenginliğidir'
AK Parti'li Kandemir: 'Her şeyi millileştirdik ana muhalefetimizi millileştiremedik' AK Parti'li Kandemir: 'Her şeyi millileştirdik ana muhalefetimizi millileştiremedik'
Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 Şubat'ta Kahramanmaraş'a gelecek Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 Şubat'ta Kahramanmaraş'a gelecek
AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer: AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer:
Politika Haberleri

AK Partili Metin Yavuz evleri yanan ailenin yardımına koştu

AYDIN (İHA) – AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, Ankara'da Meclis çalışmalarını tamamlayıp Aydın'a döner dönmez, Germencik'te evleri yanan aileyi ziyaret etti.

Bakan Pakdemirli: 'Türkiye sağlıklı gıda üreten bir ülkedir'

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 'Türkiye sağlıklı gıda üreten bir ülkedir. Topraklarımızdaki kirlilikler ve gübre, ilaç kalıntıları tüm AB ülkelerinden çok daha az seviyededir. Bundan dolayı Türkiye'nin kendini bu konuda daha iyi pazarlıyor, daha iyi anlatıyor ve bunu da fiyata yansıtıyor olması lazım' dedi.

Mehmet Özhaseki: 'Dünyanın gözü Mezopotamya'nın üzerinde'

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, dünyanın gözünün Mezopotamya üzerinde olduğunu söyleyerek, 'Her türlü oynanan oyunları gördünüz. Sınırlarımızın altında kurulmaya çalışılan bir terör devletinin bizleri ne kadar yorduğunun farkındasınız. Akdeniz'deki işlerin bizleri ne kadar yorduğunun farkındasınız. Biz bir taraftan o işleri bozacağız, bir taraftan da içeride iyi işler yaparak bu milletin ümidi olmaya devam edeceğiz' dedi.

AK Parti Balıkesir il yönetimi tanıtıldı

AK Parti Balıkesir İl teşkilatı ilk yönetim kurulu toplantısı Ekrem Başaran başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Başaran toplantıda belirlenen 18 kişilik il yürütme kurulu listesini açıkladı.

Sarıgöl CHP'de yeni başkan Eryılmaz oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıgöl ilçe kongresi yapıldı. Mevcut başkan Tahsin Akdeniz'in aday olmadığı ve iki adayın yarıştığı kongrede, Halil Erman Eryılmaz kullanılan oyların çoğunluğuna alarak yeni başkan seçildi.

KKTC Başbakanı Tatar: 'Cumhurbaşkanlığına aday oldum kazanacağıma inanıyorum'

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı ve Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Ersin Tatar, Nisan 2020'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine aday olduğunu ve kazanacağına inandığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Havalimanı Gayrettepe arasında ulaşım 35 dakikada sağlanacak'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı metro projesinin hayata geçirilmesiyle Gayrettepe-Havalimanı hattındaki ulaşımın 35 dakikada gerçekleşeceğini açıkladı. Erdoğan, CHP'nin Suriye ve Libya eleştirilerine tepki göstererek, 'Türkiye Suriye'de daha da ilerlemeye devam edecek, sen katil Esed'le her türlü flörtü yapmaya devam et' dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yılmaz:

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Ankara Bölge Koordinatörü ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Ankara'da belediye ile AK Parti ilçe başkanlıklarına ziyaret gerçekleştirdi.

Akkuş adaylığını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş göreve yeniden talip olduğunu açıkladı.

Manisa'daki MHP kadroları vefa yemeğinde buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanlığı, 'Dünden Bugüne, Bugünden Yarına Vefa Yemeği' düzenledi.

Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki: 'Kılıçdaroğlu,teröristlerin kimler olduğunu tanımakta zorluk çekiyor'

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, İdlib'ten Türkiye'ye yönelik göç dalgasıyla ilgili yaptığı açıklamaya tepki gösterdi. Bahçeli, Teröristlerin kimler olduğunu tanımakta zorluk çekiyor. Türkiye'deki teröristlerle dayanışma içerisinde olanın baskılarla Türkiye'ye göç etmek zorunda kalan çoluk çocuğu terörist ilan etmesi çok ayıp değerlendirmedir. Kınıyorum kendisini dedi.

Bakan Pakdemirli, Berlin'de Tarım Bakanları Zirvesine katıldı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Almanya'nın başkenti Berlin'de bu sene 12. düzenlenen 'Dünya Gıda ve Tarım Forumu'na katıldı.

AK Parti'den Bursa'ya 1,5 yılda 31,5 milyar liralık yatırım

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, partisinin 24 Haziran 2018 seçimlerinin ardından Bursa'ya 1,5 yılda 31,5 milyar liralık yatırım yaptığını belirterek, Türkiye Cumhuriyeti'nin bir çok önemli adımını hiçe sayanların bir kez daha boyunun ölçüsünü aldığını hep birlikte izleyip göreceğiz dedi. Bursa'da TOKİ'nin 3200 yeni konut inşa edeceğini, dağ ilçelerine ulaşım için 330 milyon liralık yatırım yapıldığını, Atatürk Stadyumu Millet Bahçesi'nin tamamlandığını, Soğanlı ve Gökdere Millet Bahçeleri'nin inşaatlarının başladığını anlatan Salman, 2023 yılına kadar 100 yeni okul inşa ederek tekli öğretime geçileceğini müjdeledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: 'Doğu Akdeniz'de oyunları bozduk'

Eski Başbakan Yardımcısı, Eski Kalkınma Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Doğu Akdeniz'de oyunları bozduklarını söyledi.

Ürdün Dışişleri Bakanı el-Safadi'den Bağdat'a ziyaret

ABD-İran gerginliğinin yaşandığı Irak'ın başkenti Bağdat'a başlatılan yoğun diplomasi trafiği çerçevesinde Ürdün Dışişleri Bakanı Eymen el-Safadi Bağdat'a ziyaret gerçekleştirdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 'Coğrafyanın mesajına kulak verip birlik ve beraberlik çağrısı yapıyoruz'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Beka diyoruz, haysiyetli hayat diyoruz, coğrafyanın mesajına kulak verip birlik ve beraberlik çağrısı yapıyoruz. Türk-İslam medeniyeti geçmişte inandı, kenetlendi, kendine güvendi, elbette çok şeyler kazandı, insanlığa çok şey kazandırdı. Ama bugünkü hali dramdır, skandaldır dedi.

Toplam 6624 haber.