politika,haber,son dakika haber

Politika

Tükiye Bölge ve Malatya haber ile güncel siyasi haberleri, son dakika politika haberler, Malatya Çağdaş Politika sayfamızda.

Politika Haberleri

Başkan Çinkılıç'dan Baro Başkanı Demez'e Ziyaret

Memleket Partisi Malatya İl Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç, İl Genel Sekreteri Av. Çağrı Sarıoğlu, İl Başkan Yardımcısı Abuzer Fırat ve İl yönetim kurulu üyesi Av. Hakan Güler Malatya Baro Başkanı Av. Onur Demez’i makamında ziyaret etti.

Aydemir'den Söylemez barajı için yatırım ödeneği müjdesi

AK Parti Grup Yönetim Kurulu üyesi Milletvekili Aydemir TBMM'de düzenlediği basın toplantısında Osmanlı imparatorluğunun 723'üncükuruluş yıldönümünü kutladı, Erzurum Söylemez Barajı için yatırım ödeneği müjdesini paylaştı, Muhalefetin TBMM'yi çalıştırmamak adına ortaya koyduğu tutumu kınadı.

Sadıkoğlu, basın mensupları bir araya geldi

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 'Malatya'mız için belirtilen marka şehir ifadesinin içerisini doldurmadığımız sürece marka olma şansımızı oluşturmuş olmayız.

Bingöl Belediye Başkanı Arıkan, projeleri anlattı

Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan, kentteki basın mensuplarıyla bir araya gelerek yapılan ve yapılacak olan projeleri anlattı.

DEVA Partisi Kovancılar İlçe Başkanı Sağır, Babacan'a tepki gösterip istifa videosu yayınladı

DEVA Partisi Elazığ'ın Kovancılar İlçe Başkanı Adem Sağır, okuduğu şarkıda Hz. Adem ve Hz. Havva'ya hakaret ettiği iddia edilen Sezen Aksu'ya destek veren Genel Başkanları Ali Babacan'a tepki gösterip partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Çalık Cumhur İttifakı olarak yürüdüğümüz yol çok kıymetli

Milletvekili Çalık, Malatya’da ki temasları kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Başkan Kiraz Emekliye Verilen Zamı değerlendirdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, emekli maaşlarındaki zamlarla ilgili yaptığı Basın Açıklaması Yaptı.

Milletvekili Çalık'dan Ülkü Ocaklarına Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya milletvekili Çalık, Ülkü Ocakları İl Başkanı Şengönül'e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Başkan Karataş konunun takipçisi olacak

Erzurum'da uçak bileti fiyatları ve sefer sayılarının yetersizliği, yeniden gündem konusu oldu.

Kahta Belediyesi'nde asgari ücret 5 bin 322 tl olarak belirlendi

Adıyaman'ın Kahta ilçe Belediyesi en düşük personel net maaşı 5 bin 322 lira olarak belirlendi.

Milletvekili Tutdere: 'Adıyaman-Çelikhan yolunun çilesi bitsin'

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Adıyaman-Çelikhan yolunu tekrar meclis gündemine taşıyarak, 'Çelikhanlıların yol çilesine son verin' dedi.

Çalık:, Esnafımızın her zaman yanında olduk

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi (MKYK) ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, pandemi sürecinde esnafa ciddi desteklerin verildiğini, bundan sonra da desteklerin süreceğini söyledi.

Aydın: 'Kahta Ziraat Fakültesi binası yatırım programına alındı'

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Kahta Ziraat Fakültesi hizmet binasının 2022 yılı yatırım programına alındığını açıkladı.

Haydar Karaduman ödülleri sahiplerini buldu

Malatya Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen 1. Haydar Karaduman Gazetecilik Hizmet ve Tanıtım Ödülleri törenle sahiplerini buldu

Muharrem İnce'den CHP'ye eleştiri

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP'nin erken seçim istediğini fakat kendi kurultayını ertelediğini ifade ederek, 'Muhalefet erken seçim istiyor ama kendisindeki seçimi erteliyor.

Başkan Canpolat'tan esnaf ve vatandaş gezisi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Ahmet Beyaz, Saadet Partisi Adana İl Başkanlığına adaylığını açıkladı

Ahmet Beyaz, Saadet Partisi Adana İl Başkanlığına adayı olduğunu açıkladı.

Başkan Dağtekin'den 'yanlış açıklamaya' belgeli cevap

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, tütün kooperatifleriyle ilgili yaptığı açıklamada, 'Kılıçdaroğlu tütün ile ilgili yanlış bilgileri paylaştı' dedi.

'Türkiye Muhtarları El Ele Projesi'nin 9'uncu toplantısı Şanlıurfa'da yapıldı

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu ile İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Daire Başkanlığı ortaklığında yürütülen 'Türkiye Muhtarları El Ele' Projesi'nin 9'uncu Toplantısı Şanlıurfa'da gerçekleştirildi.

Toplam 5722 haber.

Türkiye ve Malatya haber portalı malatyacagdas.com sitemizin Tükiye Genel ve Malatya Politika Haber kategorisinde, Politika Türkiye ve Malatya haberlerine, listelerine ulaşabilirsiniz.