politika,haber,son dakika haber

Politika

Tükiye Bölge ve Malatya haber ile güncel siyasi haberleri, son dakika politika haberler, Malatya Çağdaş Politika sayfamızda.

Politika Haberleri

Tanrıöver güven tazeledi

Hizmet-İş Sendikası Gaziantep 4. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut başkan Halil İbrahim Tanrıöver güven tazeledi.

İYİ Parti’den İtfaiye’ye Ziyaret

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Erhan Yağlıcı ve yönetim kurulu, 25 Eylül- 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası münasebetiyle Malatya İtfaiye Daire Başkanı Mustafa Katipoğlu’na ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz: '6'lı masalar 7'li masalar inanınki bu masalar seçime kadar gidemez'

ELAZIĞ (İHA) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, 6'lı masalar 7'li masalar inanınki bu masalar seçime kadar gidemez. Birbirine benzemez insanların yaptıkları toplantılar kendi araların da anlaşamayan insanlar ve bu anlaşmazlık çerçevesinde Türkiye'yi idare etmeye talip olmak gülünç oluyor ama biz demokrasiyi her zaman saygı gösterdik. Sandıklarda bu millet kimi gösterirse onun arkasında durduk. Hiçbir zaman için demokrasiye karşı durmadık durmayız dedi.

Başkan Büyükkılıç, Macaristan Parlamento Binası'nı gezdi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, beraberindeki heyet ile Macaristan'daki temaslar çerçevesinde Macaristan Parlamento Binası'nı ziyaret etti. Türk Macar Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Milletvekili Dr. Tilki Atilla'nın misafiri olan Başkan Büyükkılıç, meclis binasında Macaristan ziyaretini değerlendirdi.

Başkan Sayan: 'Ağrı'da yaptığımız projeleri gören yok'

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı'da yapılan birçok önemli yatırımın büyük şehirlerde yapılan küçük çalışmalar kadar ifade edilmemesinden yakındı.

Kadın Liderler ödülü Başkan Çakmak'a

Uluslararası Kadın Forumu (IWF) Türkiye ve Bahçeşehir Üniversitesi iş birliğinde hayata geçirilen Karar Mekanizmalarında Kadın Liderler Projesi'nde ile ilk yüze giren Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak'a ''Kadın Liderler'' ödülü verildi.

Gökçenay Grup'tan 'Mavi liste'ye ziyaret

Van'da Gökçenay Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Gökçenay, Van Ticaret ve Sanayi odası seçimlerine 'Mavi Liste' ile katılacak olan Necdet Takva'yı ziyaret etti.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Toprak'tan Araban'a ziyaret

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak Araban ilçesini ziyaret etti. Belediye Başkanı Doğru, Araban AK Parti İlçe Teşkilatı, ilçe esnafı, STK temsilcileri, AK Parti Araban eski ilçe başkanlarını ziyaret etti.

AK Partili Genel Başkan Yardımcısı Şen'den muhalefete erken seçim tepkisi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, Gaziantep İl Başkanlığı tarafından düzenlenen '2023'e Doğru Şehir Buluşmaları' toplantısına katıldı. Muhalefetin erken seçim açıklamalarına tepki gösteren Şen, 6'lı masanın Biden masası olduğunu ifade etti.

Çelebi: 'Ağrı'ya bin 480 konut yapılacak'

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, 'İlk Evim İlk İş Yerim' projesi ile Ağrı merkez ve ilçelerine toplam 1480 konut yapılacağını açıkladı.

Milletvekili Tutdere Sincik'te depremzedelere dikkat çekti

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Sincik ilçesine yaptığı ziyarette depremzedelerin sorunlarına dikkat çekti.

Şehitkamil'den budamadan elde edilen odunlar dar gelirli ailelerle yakacak olarak dağıtıldı

Şehitkamil Belediyesi, dar gelirli ailelerin kış aylarında yakacaklarını temin etme noktasında uyguladığı örnek çalışmayı sürdürüyor. Şehitkamil ilçesi sınırları içinde yer alan yeşillik alanlar, yol kenarları, park ve bahçelerde budaması yapılan ağaçlardan elde edilen odunlar, kış ayları öncesinde dağıtıldı.

Başkan Sekmen: 'İstanbul ve Ankara'da verilen vaatler yapılmadı'

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum'a gelen bazı siyasiler ve belediye başkanları hakkında eleştirilerde bulundu. Başkan Sekmen, İHA muhabirine yaptığı açıklamalarda, 'Bazı siyasiler ve parti liderleri var, bunların arasında gelecek vadeden bir siyasetçi göremiyorum. Bizim yaptığımız projeleri vadediyorlar. Laf söylemek kolaydır ama icraat yapmak zordur. 2019 seçimlerinde suyu, ulaşımı ucuzlatıp burs vereceğiz dediler. Suya ve ulaşıma anormal derecede zam yaptılar. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Mersin'de gördüğümüz gibi verilen vaatlerin hiçbirini gerçekleştirmediler. Anlıyoruz ki bunlar icraat yapmıyorlar, bunlar sadece laf söylüyorlar' ifadelerini kullandı.

Aydemir: Erzurum'da karar tek: 'Erdoğan'ın yolundayız'

AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, Saha çalışmalarını Çaykara Caddesi Öğretmenevi hinterlandında devam ettirdi. 'Sahada Dadaşlarla İstişare' çalışma programı çerçevesinde esnafı ziyaret eden Milletvekili Aydemir, işyerlerine konuk oldu, seyyar satıcılarla hatırlaştı, cadde üzerindeki ticaret alanlarında alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti.

Azerbaycan Şehitlerini Anma Günü

Başkonsolos Nuru Guliyev, Başkomutan İlham Aliyev'in önderliğinde 3 bin şehit ve binlerce yaralı Azerbaycan askerinin 32 yıl önce yenilmiş bir halkı, zafer kazanmış bir ülke haline getirdiğini belirtti.

Elitaş, Abdullah Gül'ü eleştirdi: 'Hata değil, haksızlık yapıyor'

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Abdullah Gül'ü eleştirerek, Hata değil, haksızlık yapıyor. Kendisine muhtıra verip 'şeriatın kestiği parmak acımaz' diyen adamların aday olmasını içine sindiriyorsa yolu açık olsun dedi.

Elitaş'tan 'Dezenformasyon Yasası' hakkında önemli açıklamalar

AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, kamuoyunda Dezenformasyon Yasası olarak bilinen yasanın hazırlıkları öncesinde radyo ve televizyonları ilgilendiren önemli açıklamalarda bulundu.

Develililer Derneği'nden Karamustafa'ya ziyaret

Develiler Derneği Başkanı İsmail Aslan ve yönetim kurulu, yeniden atanan Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa'yı ziyaret etti.

Başkan adayı Kandaşoğlu'ndan görkemli seçim ofisi açılışı

Van Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde 'beyaz liste' ile yarışacak olan Van Ticaret ve Sanayi İş Dünyası Derneği Başkanı Zahir Kandaşoğlu, yüzlerce kişinin katılımıyla seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Toplam 7244 haber.

Türkiye ve Malatya haber portalı malatyacagdas.com sitemizin Tükiye Genel ve Malatya Politika Haber kategorisinde, Politika Türkiye ve Malatya haberlerine, listelerine ulaşabilirsiniz.