Politika

MHP Lideri Bahçeli, Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 Maaşını Bağışladı MHP Lideri Bahçeli, Milli Dayanışma Kampanyası’na 5 Maaşını Bağışladı
Milletvekili Taşdoğan'dan sahra hastanesi önerisi Milletvekili Taşdoğan’dan sahra hastanesi önerisi
CHP İl Başkanı Binzet: 'Sokağa çıkma yasağı getirilsin' CHP İl Başkanı Binzet: 'Sokağa çıkma yasağı getirilsin'
Emekli aylıklarını bin 500 TL'ye çıkaran kanun teklifi kabul edildi Emekli aylıklarını bin 500 TL’ye çıkaran kanun teklifi kabul edildi
Adıyaman'da partilerin 'korona' birlikteliği Adıyaman'da partilerin 'korona' birlikteliği
AK Parti'ye Diyarbakır'da dev katılım AK Parti'ye Diyarbakır'da dev katılım
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Başbakanı Tatar ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Başbakanı Tatar ile telefonda görüştü
Fendoğlu, Darende'de ilçe binasının açılışına katıldı Fendoğlu, Darende'de ilçe binasının açılışına katıldı
Başkan Şahin MHP'den ihraç edildi Başkan Şahin MHP’den ihraç edildi
Bakan Kurum, Elazığ'da incelemelerde bulundu Bakan Kurum, Elazığ'da incelemelerde bulundu
Bakan Kurum: '6 aya kadar konutları teslim eder hale geleceğiz' Bakan Kurum: '6 aya kadar konutları teslim eder hale geleceğiz'
Bakan Kurum: 'Çevre ihbar hattı oluşturduk, 11 maddelik genelge yayınladık' Bakan Kurum: 'Çevre ihbar hattı oluşturduk, 11 maddelik genelge yayınladık'
Fırat'ın 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulünün 99. Yıldönümü mesajı Fırat'ın 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulünün 99. Yıldönümü mesajı
Milletvekili Erol,'Elazığ'ın ihtiyacı olan hükümetin siyasi iradesi' Milletvekili Erol,'Elazığ'ın ihtiyacı olan hükümetin siyasi iradesi'
MHP'den Esnaflara İstiklal Marşlı Türk Bayrağı MHP’den Esnaflara İstiklal Marşlı Türk Bayrağı
Başkan Samanlı, Fatma Teyzeye Ziyaret Etti Başkan Samanlı, Fatma Teyzeye Ziyaret Etti
Bakan Soylu, İstanbul depremi için iki korkusunu dile getirdi Bakan Soylu, İstanbul depremi için iki korkusunu dile getirdi
Taşlıçay Ülkücü nesiller olarak Türk Kadınının Yanında Olduğumuzu Haykırıyoruz Taşlıçay Ülkücü nesiller olarak Türk Kadınının Yanında Olduğumuzu Haykırıyoruz
Politika Haberleri

MHP Lideri Bahçeli, Milli Dayanışma Kampanyası’na 5 Maaşını Bağışladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı ''BİZ BİZE YETERİZ'' yardım kampanyasına destek vererek 5 maaşını kampanyaya bağışladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan “Biz bize Yeteriz Türkiyem” paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasıyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Milletvekili Taşdoğan’dan sahra hastanesi önerisi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Uzman Dr. Muhittin Taşdoğan, korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında hastane bahçelerinde sahra hastaneleri kurulması önerisinde bulundu.

CHP İl Başkanı Binzet: 'Sokağa çıkma yasağı getirilsin'

CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, korona virüsünden dolayı Adıyaman Valiliğinin 'sokağa çıkma' yasağı getirmesi gerektiğini kaydetti.

Emekli aylıklarını bin 500 TL’ye çıkaran kanun teklifi kabul edildi

-Emekli aylıklarını birn 500 TL'ye çıkaran kanun teklifi kabul edildi.

Koronavirüsten bir ölüm daha! Bakan Koca açıkladı

Sağlık Bakanı Koca, emekli Orgeneral Aytaç Yalman ile birlikte Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısının 4'e yükseldiğini bildirdi.

Adıyaman'da partilerin 'korona' birlikteliği

Adıyaman'da siyasi partiler korono virüsü nedeniyle ortak basın açıklaması yaparak, birliktelik çağrısı yaptı. Partilerin ortak açıklamasına HDP dışındaki 5 siyasi parti katıldı.

AK Parti'ye Diyarbakır'da dev katılım

Diyarbakır'da bölgenin kanaat önderlerinden iş adamı ve hukukçu Hacı Süleyman Çiçek ile beraberindeki bin kişi AK Parti'ye katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC Başbakanı Tatar ile telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar ile telefonda görüştü. Görüşmede, korona virüsle mücadelede iş birliği yapılabilecek hususlar ele alındı.

Fendoğlu, Darende'de ilçe binasının açılışına katıldı

Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Darende İlçe Başkanlığı yeni binası, Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu'un katılımı ile açıldı.

Başkan Şahin MHP’den ihraç edildi

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Kadın Milli Voleybol takımının kıyafetleriyle ilgili sosyal medyadan yaptığı paylaşım sonrasında sevk edildiği Disiplin Kurulu tarafından MHP'den ihraç edildi.

Bakan Kurum, Elazığ'da incelemelerde bulundu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle devam eden yıkım, enkaz kaldırma ve temel alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Bakan Kurum: '6 aya kadar konutları teslim eder hale geleceğiz'

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'daki deprem sonrası 20 bin 417 bağımsız bölümden oluşan projeleri başlattıklarını belirterek, Elazığ'da 4 bin 500, Malatya da ise 2 bine yakın bağımsız bölümün ihalesini önümüzdeki hafta itibari ile gerçekleştireceğiz. Sürsürü Mahallesi'nde inşaatlarımız başladı. 6 aylık bir zaman diliminde vatandaşlarımıza konutları teslim eder hale geleceğiz dedi.

Bakan Kurum: 'Çevre ihbar hattı oluşturduk, 11 maddelik genelge yayınladık'

Korona virüsü nedeniyle 11 maddelik bir genelge yayınladıklarını ve birde çevre ihbar hattı oluşturduklarını belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Çevre ihbar hattı ile birlikte vatandaşlarımız yoğun bir şekilde caddesinde sokağında mahallesinde temiz olmasını düşündüğü alanlara ilişkin bize WhatsApp hattından bilgilendirme yapacaklardedi.

Fırat'ın 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulünün 99. Yıldönümü mesajı

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulünün 99. Yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Milletvekili Erol,'Elazığ'ın ihtiyacı olan hükümetin siyasi iradesi'

Devletin deprem sonrası Elazığ'da olduğunu ve krizin doğru yöneltildiğini belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Şu anda Elazığ'ın ihtiyacı olan hükümetin siyasi iradesi. Depremden kaynaklı hak kayıplarının, mal kayıplarının sorununun çözümüyle ilgili beklenti vardedi.

Toplam 3816 haber.