Politika

Milletvekili Fendoğlu, işletmelerin sorunlarını dile getirdi Milletvekili Fendoğlu, işletmelerin sorunlarını dile getirdi
Bakan Akar Kazanın ani değişim gösteren hava şartları nedeniyle meydana geldiği değerlendirilmektedir Bakan Akar Kazanın ani değişim gösteren hava şartları nedeniyle meydana geldiği değerlendirilmektedir
Doğru Parti Malatya'da Teşkilatlarını Kuruyor Doğru Parti Malatya'da Teşkilatlarını Kuruyor
19 Yılda Sağlık Devrimi 19 Yılda Sağlık Devrimi
Ağbaba, Mecliste Şüpheli Asker Ölümlerini Konuştu Ağbaba, Mecliste Şüpheli Asker Ölümlerini Konuştu
Akçadağ Dayanışma Derneği'nden Başkan Kiraz'a Ziyaret Akçadağ Dayanışma Derneği’nden Başkan Kiraz'a Ziyaret
Bakan Selçuk Desteklerimiz 53 milyar lirayı aştı Bakan Selçuk Desteklerimiz 53 milyar lirayı aştı
Tüfenkci'den İnsan Hakları Eylem Planı ve Anayasa açıklaması Tüfenkci'den İnsan Hakları Eylem Planı ve Anayasa açıklaması
Normalleşme adımları sonucunda kitlesel işsizlik yaşanabilir Normalleşme adımları sonucunda kitlesel işsizlik yaşanabilir
Ağbaba, Sultansuyu'ndaki Kiralamayı Meclise Taşıdı Ağbaba, Sultansuyu’ndaki Kiralamayı Meclise Taşıdı
Milletvekili Toprak'tan Pervin Buldan'a sert cevap Milletvekili Toprak'tan Pervin Buldan'a sert cevap
28 Şubat'ın kaybettirdikleri anlatıldı 28 Şubat'ın kaybettirdikleri anlatıldı
Arpacı, 28 Şubat'ı anlattı Arpacı, 28 Şubat'ı anlattı
AK Partili Çalık: CHP siyasi takiyye yapıyor AK Partili Çalık: CHP siyasi takiyye yapıyor
Milletvekili Tutdere: 'Adıyaman'ın mecliste sesi olacağım' Milletvekili Tutdere: 'Adıyaman'ın mecliste sesi olacağım'
Tüfenkci: 'Darbe kalkışmasının olduğu ülkelerde Türkiye'nin duruşu örnek alınmaktadır' Tüfenkci: 'Darbe kalkışmasının olduğu ülkelerde Türkiye'nin duruşu örnek alınmaktadır'
Çalık:Malatya'ya 30 yeni okul kazandırılacak Çalık:Malatya’ya 30 yeni okul kazandırılacak
28 Şubat mağduru, Türkiye'nin ilk başörtülü başkanı, iki dönemdir hizmet ediyor 28 Şubat mağduru, Türkiye'nin ilk başörtülü başkanı, iki dönemdir hizmet ediyor
Besni heyeti Başkan Dağtekin ile bir araya geldi Besni heyeti Başkan Dağtekin ile bir araya geldi
AK Partili Çalık HDP, PKK'nın vesayeti altındadır AK Partili Çalık HDP, PKK’nın vesayeti altındadır
Politika Haberleri

Milletvekili Fendoğlu, işletmelerin sorunlarını dile getirdi

Milletvekili Mehmet Fendoğlu, TBMM'de işletmelerin sorunlarını dile getirip, 'Zayıf mali yapıları nedeniyle bankalardan ihtiyaç duydukları finansmanı sağlayamayan KOBİ'ler çok yüksek faiz ve kredi maliyetleriyle karşılaştıklarından sürekli dar boğazlar yaşamaktadırlar' dedi.

Bakan Akar Kazanın ani değişim gösteren hava şartları nedeniyle meydana geldiği değerlendirilmektedir

Helikopterin kaza kırıma uğramasına ilişkin açıklama da bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar,'İlk bilgilere ve görgü tanıklarının ifadelerine göre kazanın ani değişim gösteren olumsuz hava şartları nedeniyle meydana geldiği değerlendirilmektedir'dedi.

Doğru Parti Malatya'da Teşkilatlarını Kuruyor

Genel Başkanlığını Rıfat Serdaroğlu'nun yaptığı Doğru Parti Malatya İl ve ilçe teşkilatlarını oluşturuyor. Doğru Parti Malatya İl Başkanı Ahmet Turan Yalçın Battalgazi, Yeşilyurt ve Pütürge ilçelerinde teşkilatlarını kurduklarını açıkladı.

19 Yılda Sağlık Devrimi

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, 1.655 yatak kapasitesi ile 397 bin 411 metrekarelik kapalı alanın şehre kazandırıldığını söyledi.

Ağbaba, Mecliste Şüpheli Asker Ölümlerini Konuştu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, TBMM Genel Kurulu’nda şüpheli asker ölümleriyle ilgili konuştu.

Akçadağ Dayanışma Derneği’nden Başkan Kiraz'a Ziyaret

CHP İl Başkanı Kiraz ve Akçadağ Dayanışma Derneği’nden Ortak Çağrı: “Sultansuyu Harası Alanına Hipodrom Yapılmalı”

Bakan Selçuk Desteklerimiz 53 milyar lirayı aştı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, salgın döneminde çalışanlara doğrudan 45 milyar liraya yakın destekte bulunulduğunu belirterek, Tüm bu destekleri topladığımız zaman gerek çalışma hayatına yönelik desteklerimiz, gerekse sosyal yardımlar alanındaki desteklerimizle aktardığımız kaynak 53 milyar lirayı aşmış oldu' dedi.

Tüfenkci'den İnsan Hakları Eylem Planı ve Anayasa açıklaması

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, açıklanan İnsan Hakları Eylem Planı'nın güçlü toplum özgür birey felsefesinden ortaya çıktığını belirterek, 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' felsefesini temel alan bir anlayış içerisinde ortaya çıktı. Özgür birey, güçlü ve daha demokratik bir toplum için bu eylem planı ortaya çıktı' dedi.

Normalleşme adımları sonucunda kitlesel işsizlik yaşanabilir

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker’in de katılımıyla CHP Genel Merkezi’nde ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Ağbaba, Sultansuyu’ndaki Kiralamayı Meclise Taşıdı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Sultansuyu Tarım İşletmesi’nde özelleştirmenin kapısını açma olarak değerlendirilen Hippoterapi Merkezi ve sosyal tesislerin 5 yıllık özel sektöre kiralanmasını meclis gündemine taşıdı.

Milletvekili Toprak'tan Pervin Buldan'a sert cevap

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, korona virüsün risk haritasını paylaşarak, 'Adıyaman'ı kaybettik ama Uşak'ı aldık' diyen HDP Eşbaşkanı Pervin Buldan'a Adıyamanımızı rüyanızda bile alamazsınız. Korku ile beklemeye devam edin cevabını verdi.

28 Şubat'ın kaybettirdikleri anlatıldı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) tarafından, 28 Şubat post modern darbesinin 24. yıldönümü nedeniyle e-konferans düzenlenip, 28 Şubat'ın Türkiye'ye kaybettirdikleri konuşuldu.

Arpacı, 28 Şubat'ı anlattı

İnönü Üniversitesi Dr. Ögr. Üyesi Işıl Arpacı, 28 Şubat'ın her ne kadar post modern darbe olarak anılsa da eylemli bir muhtıra olduğunu belirterek, 'Mamak'ta tankların yürütülmesiyle başlayan televizyonlarda gerçekleşen propagandalarla devam eden ve sonuç olarak toplantıda verilen muhtıra bunun eylemli bir muhtıra olduğunu gösterir' dedi.

AK Partili Çalık: CHP siyasi takiyye yapıyor

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Bir 28 Şubat zulmü olan başörtüsü yasağının devamını isteyen Kılıçdaroğlu, vesayeti karakter, ikiyüzlülüğü siyaset haline getirmiştir” dedi.

Milletvekili Tutdere: 'Adıyaman'ın mecliste sesi olacağım'

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, milletin kürsüsünü en iyi kullanan milletvekillerinden bir tanesi olduğunu söyledi.

Tüfenkci: 'Darbe kalkışmasının olduğu ülkelerde Türkiye'nin duruşu örnek alınmaktadır'

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, 28 Şubat'ta hedefin tüm Türkiye ve demokrasi olduğunu belirterek, Türkiye'de darbeler dönemi halkın iradesi ve yönetimin kararlı duruşuyla tarihin kara sayfalarına gömülmüştür. Bugün darbe kalkışmasının olduğu ülkelerde Türkiye'nin duruşu örnek alınmaktadır dedi.

Çalık:Malatya’ya 30 yeni okul kazandırılacak

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya’da eğitimin fiziki altyapısının güçlendirilmesi çalışmaları kapsamında 30 yeni okul kazandırılacağını açıkladı.

28 Şubat mağduru, Türkiye'nin ilk başörtülü başkanı, iki dönemdir hizmet ediyor

28 Şubat mağduru olan ve başörtülü olması nedeniyle o dönem farklı mazeretlere memurluktan atılan Fethiye Atlı, Elazığ'ın Keban ilçesinde 2 dönemdir başkanlık yapıyor. Atlı, 'O dönemin Maliye Bakanlığında Genel Müdür olan ve şu an CHP Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, bizim işten çıkarılmamızda imzası olanlardan birisiydi' dedi.

Besni heyeti Başkan Dağtekin ile bir araya geldi

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, kendisine 'hayırlı olsun' ziyaretine gelen Besni heyetiyle bir araya geldi.

Toplam 4285 haber.