Politika

Çalık Malatya'da 18 yılda 8 baraj hizmete alındı Çalık Malatya’da 18 yılda 8 baraj hizmete alındı
Çalık, Esnafa faizsiz 331 milyon lira kredi desteği verildi Çalık, Esnafa faizsiz 331 milyon lira kredi desteği verildi
Kırsal mahallelerde deprem konutları yükseliyor Kırsal mahallelerde deprem konutları yükseliyor
Tüfenkci deprem bölgesinde Tüfenkci deprem bölgesinde
Ağbaba da korona virüs oldu Ağbaba da korona virüs oldu
Esnafın Elinden Ne Zaman Tutacaksınız Esnafın Elinden Ne Zaman Tutacaksınız
AK Parti kadın kolları şiddete hayır dedi AK Parti kadın kolları şiddete hayır dedi
Bakan Kurum, öğretmeni ile görüntülü görüştü Bakan Kurum, öğretmeni ile görüntülü görüştü
Bakan Kurum, tamamlanan deprem konutlarını inceledi Bakan Kurum, tamamlanan deprem konutlarını inceledi
Kiraz Halkın iktidarında öğretmenlerimizin sorunlarını biz çözeceğiz Kiraz Halkın iktidarında öğretmenlerimizin sorunlarını biz çözeceğiz
Tüfenkci'den hizmet vurgusu Tüfenkci'den hizmet vurgusu
Esnaf acı reçetenin bedelini ödemeye devam ediyor Esnaf acı reçetenin bedelini ödemeye devam ediyor
Milletvekili Erol,' İl Başkanı ile aynı dil,  tarz ve üsluba dayalı bir siyaset geliştiremedik' Milletvekili Erol,' İl Başkanı ile aynı dil, tarz ve üsluba dayalı bir siyaset geliştiremedik'
Karadaş hızlı başladı Karadaş hızlı başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Acil Durum Hastanesi'nin açılış törenine katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Acil Durum Hastanesi’nin açılış törenine katıldı
Açık alanlarda sigara içme yasağı Açık alanlarda sigara içme yasağı
Milletvekili Fendoğlu İlçelerdeki Sorunları Dile Getirdi Milletvekili Fendoğlu İlçelerdeki Sorunları Dile Getirdi
Milletvekili Mehmet Fendoğlu 10 Kasım Mesajı Milletvekili Mehmet Fendoğlu 10 Kasım Mesajı
Tüfenkci'den Ağbal'a destek Tüfenkci'den Ağbal'a destek
AK Parti'den çarpıcı açıklamalar AK Parti’den çarpıcı açıklamalar
Politika Haberleri

Çalık Malatya’da 18 yılda 8 baraj hizmete alındı

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya'da son 18 yılda 8 baraj inşa edildiğini, 10 sulama tesisinin tamamlandığını ve toplamda 400 bin dekar arazinin sulamaya açıldığını söyledi.

Çalık, Esnafa faizsiz 331 milyon lira kredi desteği verildi

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 24 Ocak'ta Sivrice'de meydana gelen 6.8'lik depremin ardından Halkbank’ın Malatya’daki esnafa faizsiz bugüne kadar 331 milyon lira destek verdiğini açıkladı.

Kırsal mahallelerde deprem konutları yükseliyor

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 24 Ocak’taki Malatya depreminden etkilenen 86 kırsal mahallede çalışmaların devam ettiğini belirterek “25 mahallede yapımı hızla devam eden 540 konut yılsonunda tamamlanacak.

Tüfenkci deprem bölgesinde

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Bülent Tüfenkci 4,7 büyüklüğündeki depremin meydana geldiği Uluköy Mahallesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ağbaba da korona virüs oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz'ın ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba da yaptırdığı Covid-19 testinin pozitif çıktığını ve evde karantinaya girdiğini duyurdu.

Esnafın Elinden Ne Zaman Tutacaksınız

Malatya Büyükşehir Belediyesine sosyal destek vermeleri gerekliliği konusunda çağrıda bulundu. Diğer belediyelerin davranışlarını örnek olarak gösteren Yıldırım, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin de bu konuda hassasiyet göstermesini istedi.

AK Parti kadın kolları şiddete hayır dedi

AK Parti Malatya İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Uluslararası Dayanışma Günü dolayısıyla basın açıklaması düzenlendi.

Bakan Kurum, öğretmeni ile görüntülü görüştü

Elazığ'da yapılan deprem konutlarını inceleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, kendisine yapılan sürpriz sayesinde ilkokul öğretmeni ile görüntülü görüşerek 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

Bakan Kurum, tamamlanan deprem konutlarını inceledi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ depreminin ardından yapımına başlanan konutlardan tamamlananları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Kiraz Halkın iktidarında öğretmenlerimizin sorunlarını biz çözeceğiz

Öğretmenlerimizin hakkı ödenmez ama bu 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerimize bir maaş ikramiye vererek, hiç değilse bu anlamlı günde bir nebze olsun yüzlerini güldürebilirsiniz” dedi.

Tüfenkci'den hizmet vurgusu

Gümrük ve Ticaret Eski Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, AkParti'nin ülkeye sadece hizmet etmediğini belirterek, Türkiye'nin neresine giderseniz gidin 18 yılda AK Parti'nin bu memlekete bıraktığı izleri görürsünüz dedi.

Esnaf acı reçetenin bedelini ödemeye devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, pandemi sürecinde alınan önlemler çerçevesinde bugün kapanacak olan esnaflarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Milletvekili Erol,' İl Başkanı ile aynı dil, tarz ve üsluba dayalı bir siyaset geliştiremedik'

Görevden alınan CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ile aralarında sorun yaşadıklarını aktaran Milletvekili Gürsel Erol,İl Başkanı ile benim aramdaki sorundan kaynaklı ilçelerle koordinasyonumuz kopmuştu. İl başkanı ile aynı dil, aynı tarz ve aynı üsluba dayalı bir siyaset geliştiremedik, birlikte çalışamadık dedi.

Karadaş hızlı başladı

AK Parti Akçadağ ilçe Başkanı Nuri Karadaş, Bizler bu makamlara millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. Milletimizin ayağına gitmek bizler için bir onurdur dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Acil Durum Hastanesi’nin açılış törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) başkenti Lefkoşa'da Türkiye tarafından yaptırılan Acil Durum Hastanesi'nin açılış törenine katıldı.

Açık alanlarda sigara içme yasağı

Malatya'da korona virüs tedbirleri kapsamında kent genelinde kamuya açık alanlar ile cadde ve sokaklarda yürürken sigara içilmesi yasakladı.

Milletvekili Fendoğlu İlçelerdeki Sorunları Dile Getirdi

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu Yazıhan, Kale, Darende ve Yeşilyurt Köylerinde Ki (Mahalle) Elektrik, Telekom Ve Telefon Şebeke Sorunlarını Gündeme Getirdi.

Milletvekili Mehmet Fendoğlu 10 Kasım Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ÜN ebediyete intikalinin 82. dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Tüfenkci'den Ağbal'a destek

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Bülent Tüfenkci, eski Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın Merkez Bankası'nın başına getirilmesine destek vererek,

Toplam 4025 haber.