Politika

Milletvekili Aydemir Erzurum'un beklentilerini paylaştı Milletvekili Aydemir Erzurum'un beklentilerini paylaştı
Milletvekili Aydemir: 'Onlara acı veren, bize lezzet veriyor' Milletvekili Aydemir: 'Onlara acı veren, bize lezzet veriyor'
Türk ve Rus askerlerinin beşinci ortak kara devriyesi tamamlandı Türk ve Rus askerlerinin beşinci ortak kara devriyesi tamamlandı
HDP Grup toplantısı HDP Grup toplantısı
İYİ Parti Grup toplantısı İYİ Parti Grup toplantısı
CHP Grup Toplantısı CHP Grup Toplantısı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Müzakere masasında olmak bizi bağlamaz' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Müzakere masasında olmak bizi bağlamaz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'ye gidiyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'ye gidiyor
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: 'Karabağ'a selam iletiyorum' Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: 'Karabağ'a selam iletiyorum'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Başbakanı'nı kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Başbakanı'nı kabul etti
11.11.2019 saat 11.11'de ilk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan toprakla buluşturdu 11.11.2019 saat 11.11'de ilk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan toprakla buluşturdu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Osmanlı iddialarına sert yanıt: 'Hepsi yalandır, iftiradır' (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Osmanlı iddialarına sert yanıt: 'Hepsi yalandır, iftiradır' (2)
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ülkemizde yıllardır en büyük ticaret Atatürk ve Cumhuriyet ticaretidir' (1) Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ülkemizde yıllardır en büyük ticaret Atatürk ve Cumhuriyet ticaretidir' (1)
Bakan Ersoy: 'Atatürk'ün hayatını ezberlemek değil anlamak zorundayız' Bakan Ersoy: 'Atatürk'ün hayatını ezberlemek değil anlamak zorundayız'
Devlet erkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında Anıtkabir'de Devlet erkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında Anıtkabir'de
AK Parti İzmir milletvekili Binali Yıldırım Erzincan Tanıtım Günleri'nde AK Parti İzmir milletvekili Binali Yıldırım Erzincan Tanıtım Günleri’nde
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda görüştü
Viyana'da Türk- Avusturya ilişkileri ele alındı Viyana'da Türk- Avusturya ilişkileri ele alındı
CHP'de kongre süreci başlıyor CHP'de kongre süreci başlıyor
Aydemir'den Karabağ vurgusu Aydemir'den Karabağ vurgusu
Politika Haberleri

Meclis kürsüsünden Arınç'a tepki

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Bülent Arınç diye ağlak bir adamın başlattığı kampanya neticesinde Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hapisten serbest bırakıldı dedi.

Bakan Ersoy, 'Türkiye Mezunları Kapasite Geliştirme Eğitim Programı'na katıldı

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığında düzenlenen 'Türkiye Mezunları Dernekleri Kapasite Geliştirme Programı'na katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bağdadi'nin hanımını yakaladık'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Bağdadi kendini tünelde imha etti. Bununla birlikte çok ciddi bir iletişim kampanyası başlattılar. Biz de hanımını yakaladık ama bakın bir yaygara yapmadık, ilk defa burada açıklıyorum. Aynı şekilde kız kardeşini, eniştesini Suriye tarafında yakaladık' dedi.

Destici'den Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'na tepki: 'HDP, PKK'nın partisi midir değil midir?'

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 'HDP, PKK'nın partisi midir değil midir? Buna cevap vermesi gereken Sayın Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu'dur. Ya da HDP ile işbirliği yapan siyasi parti, bunların genel başkanları ve mensuplarıdır' dedi.

Bakan Dönmez'den Doğu Akdeniz'deki sondaj çalışmalarına ilişkin açıklama

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Doğu Akdeniz'de yürütülen sondaj çalışmalarının KKTC'nin verdiği lokasyonlarda devam edeceğini belirterek, 'Varsa bulacağız. Bulduğumuzda da milletimizle paylaşacağız' dedi.

Bakan Dönmez'den Soma'daki maden işçilerine müjde

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 'Eynez yer altı kömür ocağında hizmet alım

AK Parti genel başkan yardımcıları Akçakale’de

AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir, Hamza Dağ ve beraberindeki heyet Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesini ziyaret etti.

İYİ Parti Grup Toplantısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'Şırnak'ta minik öğrencileriyle Türk bayraklarını alıp, 29 Ekim kutlaması yapan Seçil öğretmene selam gönderiyorum. Kendisini tehdit edenler, şunu çok iyi bilmelidirler ki, Seçil öğretmen Cumhuriyettir, Seçil öğretmen Türkiye'dir' dedi.

CHP Grup Toplantısı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'CHP olarak biz adaleti sağlamak için her türlü mücadelemizi sonuna kadar yapacağız' dedi.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında başladı

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bizi 'teröristleri buradan çıkarttık, buralar teröristlerden arındırıldı' laflarıyla aldatamazlar'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Amerika ve Rusya ile yapılan mutabakata bağlıyız. Bir şartla. Muhataplarımızın da sözlerini yerine getirmeleri halinde bu geçerlidir. Her iki tarafta da belirlediğimiz güvenli bölge sınırları içinde hala teröristlerin bulunduğunu biliyoruz. Bizi 'teröristleri buradan çıkarttık, buralar teröristlerden arındırıldı' laflarıyla aldatamazlar. Daha buralar teröristlerden arındırılmış değil. Ne Tel Rıfat'ta ne Münbiç'te hala teröristler oralardan çıkarılmış değil. Aynı şekilde Resulayn'ın doğusunda güneyde yine teröristlerden bu bölgeler arındırılmış değil' dedi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan ABD'nin terörizm raporuna tepki

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 'Ülkemizi, akademisiyle, iş dünyasıyla, sanayisiyle her alanda güçlendirip büyütürken eli kanlı terör örgütleriyle mücadelemizi de kararlılıkla sürdüreceğiz. ABD'nin hazırladığı terörizm raporu ne FETÖ'yle ne de YPG terör örgütüyle olan mücadelemizden bizi alıkoyamaz. Akademi dünyamızdan da bu haklı mücadelemizi tüm dünyaya güçlü şekilde anlatılmasında destek bekliyoruz' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, '2020 Ocak ayı itibariyle lisans öğrencilerimizin öğrenim kredisi veya bursu, yüzde 10 artış ile 550 liraya çıkıyor. Öğrenim kredisi rakamları Ocak ayından itibaren yüksek lisansta bin 100 lira, doktorada bin 650 lira olarak uygulanacak' dedi.

AK Parti Milletvekili Uçar “Ereğli eski günlerine kavuşmalı”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki tosun ile birlikte Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanvekili Yücel Oktay ve Şoförler, Otomobilciler ve Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek'i ziyaret etti.

Kalın: 'PKK'yı terör örgütü kabul ettikten sonra Suriye koluna destek vermek terör örgütüne destek vermektir'

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, 'PKK'yı bir terör örgütü olarak kabul ettikten sonra bunun Suriye kolunu desteklemek, finansa etmek, silahlandırmak bu terör örgütüne destek vermek demektir. FETÖ terör örgütü ile ilgili olarak hiçbir cümlenin zikredilmemesi, başka raporlarda da kovuşturmalara uğramış mağdur dini bir grup gibi taktim edilmesi de bu terör örgütünün kimlerin maşası olduğuna dair bize açık seçik fikir vermektedir' dedi.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: 'Tereddütlerimiz izole olmazsa bu ziyaretin gerçekleşmemesi mümkün'

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 13 Kasım tarihinde ABD'ye yapması planlanan ziyaret hakkında, 'Tereddütlerimiz izole olmazsa bu ziyaretin gerçekleşmemesi de mümkündür. Cumhurbaşkanımız bu konuda değerlendirmelerini hala yapıyorlar. Nihai olarak kararlarını yakın birkaç gün içerisinde verecektir' dedi.

Toplam 5495 haber.