Politika

Bakan Kasapoğlu'ndan Çanakkale'ye müjde üstüne müjde Bakan Kasapoğlu’ndan Çanakkale’ye müjde üstüne müjde
CHP'li eski başkan partisinden ihraç edildi CHP’li eski başkan partisinden ihraç edildi
Başkan Şerifoğulları'nın talebini Cumhurbaşkanı Erdoğan kırmadı Başkan Şerifoğulları'nın talebini Cumhurbaşkanı Erdoğan kırmadı
Bakan Ersoy, Bangladeş Maliye Bakanı Kamal ile bir araya geldi Bakan Ersoy, Bangladeş Maliye Bakanı Kamal ile bir araya geldi
BBP Genel Başkanı Destici: 'Sineyi millet sizi kabul eder mi, siz dönseniz dönseniz sineyi PKK'ya dönersiniz' BBP Genel Başkanı Destici: 'Sineyi millet sizi kabul eder mi, siz dönseniz dönseniz sineyi PKK'ya dönersiniz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Kendi ülkesini küresel sermayeye kötülüyor' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Kendi ülkesini küresel sermayeye kötülüyor'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'AK Parti'nin sahibi millettir' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'AK Parti'nin sahibi millettir'
Aydemir'den AÇSH vizyonunu Akif'çe tarif Aydemir'den AÇSH vizyonunu Akif'çe tarif
Siyanür, Cumhurbaşkanlığı Kabinesinin gündeminde Siyanür, Cumhurbaşkanlığı Kabinesinin gündeminde
HDP Grup Toplantısı HDP Grup Toplantısı
CHP Grup Toplantısı CHP Grup Toplantısı
Ticaret Bakanı Pekcan: 'Türkiye ile Gürcistan arasındaki ticaret hacmi 1.5 milyar dolara ulaştı' Ticaret Bakanı Pekcan: 'Türkiye ile Gürcistan arasındaki ticaret hacmi 1.5 milyar dolara ulaştı'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Arkadaşlarıma talimat verdim, anaokulu öğrencisine anlatır gibi anlatacaklar' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Arkadaşlarıma talimat verdim, anaokulu öğrencisine anlatır gibi anlatacaklar'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan F-35'de uzlaşmaz tavır devam ederse Türkiye başka arayışlara girecektir Cumhurbaşkanı Erdoğan F-35'de uzlaşmaz tavır devam ederse Türkiye başka arayışlara girecektir
Aydemir'den 'Heço'nun hançeri' hatırlatması Aydemir'den 'Heço'nun hançeri' hatırlatması
Milletvekili Tüfenkci, Kuluncak'ta incelemelerde bulundu Milletvekili Tüfenkci, Kuluncak'ta incelemelerde bulundu
Aydemir: 'AK Parti'nin yaklaşımı: 'biz varız' yaklaşımıdır' Aydemir: 'AK Parti'nin yaklaşımı: 'biz varız' yaklaşımıdır'
Milletvekili Erol, öğrencilere  burs sözünü yerine getiriyor Milletvekili Erol, öğrencilere burs sözünü yerine getiriyor
MSB'den Güney Kıbrıs Rum Kesimi'ne bayrak tepkisi MSB'den Güney Kıbrıs Rum Kesimi'ne bayrak tepkisi
Politika Haberleri

Türkiye'de müzik eğitiminin dünü, bugünü ve yarını düzenlenen çalıştayla ele alındı

Yaklaşık bir asırlık Musîki Muallim Mektebi'nde 'Kuruluşunun ve Eğitime Başlamasının 95. Yılında Musiki Muallim Mektebi Çalıştayı' düzenlendi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 'Sorulara bütün cevaplarıyla hazır olan insanların yapıcılığının ortaya çıkması mümkün değil. Eğer cevaplarınız kafanızda hazırsa bu toplantıyı hemen bırakıp çıkalım. Biz kendi özgeçmişimizin çocuklarımın öz geleceğini olumsuz etkilemesine izin vermemeliyiz. Bu bizim özgeçmişimiz. Çocukların eylemsel, davranışsal, duygusal olarak belli bir performansı ortaya koyma konusunda mutluysak zaten sorun yok ama mutsuzsak bu mutsuzlukta her birimizin katkısı olduğunu kabullenerek bu meseleye yaklaşmalıyız' dedi.

Milletvekili Erol'Maden ilçesinin tümü taşınmalı'

Elazığ'ın Maden ilçesi Camikebir Mahallesi'nin afet bölgesi ilan edilmesiyle ilgili mecliste konuşan Milletvekili Gürsel Erol,Burada yapılması gereken 2 şey var. Maden'in tümünü ya afet bölgesi ilan edip taşıyacağız, yada ilçenin tümünü kentsel dönüşüme tabi tutup oradaki halkın rızası alınarak bu işe bir çözüm bulunmasıyla ilgili bir yaklaşım getirmek gerekirdedi.

MHP Iğdır Milletvekili Karadağ, maarif müfettişlerinin sorunlarını Meclis'e taşıdı

ANKARA (İHA) – MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ, 'İllerde bekletilmekte olan bin 500 maarif müfettişinin ivedilikle diğer meslektaşları gibi Bakanlık Maarif Müfettişliği kadrolarına geçirilmeleri gereklidir. Bakanlık teftiş sisteminin de bir an önce istikrarlı bir yapıya kavuşturulması şarttır' dedi.

Erdoğan-Gakharia ortak basın toplantısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Gerçekleştirdiğimiz görüşmelerde FETÖ ve ülkemizi hedef alan bütün terör örgütlerinin faaliyetlerine karşı Gürcistan ile işbirliğine yönelik irademizi de teyit ettik' dedi.

Milli Savunma Bakanı Akar: 'Rejim ordusuna mensup 18 kişinin teslim edilmesi Ruslarla görüşülüyor'

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Suriye'de Resulayn'ın güneydoğusundaki arama tarama faaliyetleri sırasında yakalanan 18 rejim askerine ilişkin, Rejim ordusuna mensup olduğu anlaşılan 18 kişinin Ruslara teslim edilmesi konusu şu anda Ruslarla görüşülüyor, konuşuluyor dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gürcistan Başbakanı Gakharia ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gürcistan Başbakanı Giorgi Gakharia ile başbaşa görüştü.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Kaymakcı: “Türkiye Erasmus konusunda en fazla başvuru alan ülke”

Ankara'da Erasmus Plus programına dahil ülkelerin büyükelçilerinin de katılımı ile düzenlenen kahvaltıda Avrupa ülkeleri ile işbirliği fırsatları ele alındı.

Ehliyet sınavları artık Kdz. Ereğli’de yapılacak

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, ehliyet sınavlarının artık Kdz. Ereğli ilçesinde de yapılacağını söyledi.

Bakan Akar: 'Burada herhangi bir şey bitmiş değil, her an her şey olabilir'

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Barış Pınarı Harekatı'na katılan birliklerin komutanları ile bir araya geldi. Tel Abyad'taki askerlere telsizden seslenen Akar, 'Burada herhangi bir şey bitmiş değil, her an her şey olabilir. Ona göre herkesin her an hazırlıklı olması lazım dedi.

CHP Grup Toplantısı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ''Amerikan halkıyla herhangi bir sorunumuz yok ama Amerika'daki politikacıların Türkiye'yi düşman görüp belli tavırlar içine girmeleri, bu tür olaylara kalkışmaları bizim vicdanımızı rahatsız ediyor' dedi.

Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy Rize’de

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Rize'de turizmcilerle toplantıda bir araya geldi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu partisinden istifa etti

AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu'ndan üniversiteli gençlere müjde

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) ile imzalanan işbirliği protokolü kapsamında üniversite kampüslerinde 'Genç Ofisler' kurulacağı müjdesini verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fransa'ya: 'Terör örgütlerine yardım yataklık yapan bir yönetimsiniz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa yönetimini hedef alarak, 'Hala suçlu arıyor, ne suçlu arıyorsun, bunlar bütün o tünellerin çimentolarını kimden alıp yaptılar, Lafarge. Lafarge kimin fabrikası? Fransızların. Fransa sen önce bunun bedelini öde. Siz terör örgütlerine yardım yataklık yapan bir yönetimsiniz. Burada bunlara ses çıkartmazsınız, ondan sonra Sarı Yeleklilerle uğraşırsınız' dedi.

Başkan Dağtekin Avrupa'da derece yapan sporcularla bir araya geldi

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, 23 Ağustos-1 Eylül Macaristan'da yapılan Kick Boks Gençler Avrupa Şampiyonasında ülkemizi ve Adıyaman'ı temsil eden sporcuları ziyaret ederek tebriklerini iletti.

AK Parti Gençlik Kolları Karadeniz Bölge İstişare Toplantısı

AK Parti Gençlik Kolları Karadeniz Bölge İstişare Toplantısı'nda konuşan AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, 'Bu toprakların değerlerini ve inancını savunanlar galip gelmekte' dedi.

Toplam 5537 haber.