politika,haber,son dakika haber

Politika

Tükiye Bölge ve Malatya haber ile güncel siyasi haberleri, son dakika politika haberler, Malatya Çağdaş Politika sayfamızda.

Politika Haberleri

Milletvekili Tutdere'den bayram mesajı

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, yayımladığı mesaj ile Ramazan Bayramını kutladı.

Başkan Samanlı’nın Ramazan Bayramı Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Ramazan Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Altınöz: 'Dünyanın birçok yerinden Müslümanlar Erbakan'ı ziyaret ediyor'

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Dünyanın birçok yerinden Müslüman kardeşlerimiz İslam toplulukları Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ı ziyaret ediyorlar. Dertlerini, tasalarını, problemlerini arz ediyorlar' dedi.

Milletvekili Aydın'ın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Bakan Yanık: 'Türkiye medeni demokrasiler arasında yerini almak için çok bedel ödedi'

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, 'Sivil siyaset üzerinde var olan her türlü baskıyla, tehditle mücadele ederek bugünlere geldik. Vesayet olduğu sürece hiçbir hükûmet bağımsız hareket edemez ve ülkemizde de edemiyor. Vesayet sistemini gündemimizden çıkaran, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Parti kadroları oldu. Türkiye medeni demokrasiler arasında yerini almak için çok bedel ödedi' dedi.

Milletvekili Tutdere'den 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Dağtekin'den 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Ağbaba: İşçiler Ve Emekçiler Akp Kamburundan Kurtulacak

CHP'nin İşçi Sendikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ne ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Bakan Yanık, şehit Yusuf Avan'ın ailesini ziyaret etti

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Adana'nın Kozan ilçesinde meydana gelen kazada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Avan'ın ailesini ziyaret etti.

Başkan Özcan'dan kayısı üreticilerine destek çağrısı

Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan'ı ziyaret eden Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, kayısıdaki don hadisesiyle ilgili bilgi aldı.

Milletvekili Ağar: 'Türkiye'nin daha güçlü bir Türkiye olma iddiasının en büyük dayanağı gençlerdir'

AK Parti'nin daha güçlü olmasıyla birlikte Türkiye'nin de güçlü olacağını aktaran AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, 'O nedenle bizim mesuliyetimiz Türkiye'ye karşıdır. Türkiye'nin daha güçlü bir Türkiye olma iddiasının en büyük dayanağı gençlerdir' dedi.

Ağbaba: Yeni Cami’de Yapılan Düzenleme Camiyi Çevreden Koparıyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya Mimarlar Odası Başkanı Yunus Emre Fidanel ve Malatya Kültür Yaşam Derneği Başkanı Atilla Kantarcı ile birlikte 24 Ocak depreminin ardından restorasyonuna başlanan ve kısa süre önce ibadete açılan Yeni/Teze Cami etrafına yapılan demir korkulukların kaldırılmasını istedi.

Başkan Doğru'dan ramazan mesajı

Gaziantep'in Araban ilçesi Belediye Başkanı Hasan Doğru, Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Şahin gençlerle bayramlaştı

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ramazan Bayramı öncesi son iş gününde gençler ve çocuklarla bir araya gelerek bayramlaştı, hediyelerini verdi.

Kubba'dan bayram mesajı

Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Koordinatörü Hayrullah Kubba, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Tutdere, esnafların sorunlarını dinledi

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, esnaflarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları: 'CHP İl Başkanlığı vatandaşına tepeden bakan birilerini görmek istiyorsa dönüp CHP'ye baksın'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Mustafapaşa Mahallesi ziyaretleri esnasında yaşanan olaylarla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Şerifoğulları, 'CHP İl Başkanlığınca yapılan açıklamada, bir hanım kardeşimizle gayet samimi ve doğal diyaloğumuzdan hareketle bizim üstenci olduğumuzu ve vatandaşımızı hor ve hakir gördüğümüz iddia edilmiştir. Biz hiçbir zaman, hiçbir vatandaşımızı hor ve hakir görmedik, görmeyiz. Kendileri de dahil hiç kimse bunun aksine bir tek örnek gösteremez. CHP İl Başkanlığı vatandaşına tepeden bakan birilerini görmek istiyorsa dönüp CHP'ye baksın' dedi.

Milliyetçi Hareket Partisinden Gençlerle Sahur Programı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya, üniversite öğrencileriyle sahur yaptı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: 'Milli silahları geliştirmeseydik, bugün rahat olamazdık'

Gaziantep'te gençlerle buluşan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye'nin yerli ve milli silahları geliştirmesinden dolayı bugün rahat olduğunu ifade ederek, O SİHA'ları uçaklarımızı, helikopterlerimizi kendimiz geliştirmeseydik, bugün burada bu kadar rahat olamayabilirdik. Çünkü etrafımız ateş çemberi dedi.

Toplam 6386 haber.