Politika

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: 'Karabağ'a selam iletiyorum' Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: 'Karabağ'a selam iletiyorum'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Başbakanı'nı kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Başbakanı'nı kabul etti
11.11.2019 saat 11.11'de ilk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan toprakla buluşturdu 11.11.2019 saat 11.11'de ilk fidanı Cumhurbaşkanı Erdoğan toprakla buluşturdu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Osmanlı iddialarına sert yanıt: 'Hepsi yalandır, iftiradır' (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Osmanlı iddialarına sert yanıt: 'Hepsi yalandır, iftiradır' (2)
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ülkemizde yıllardır en büyük ticaret Atatürk ve Cumhuriyet ticaretidir' (1) Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ülkemizde yıllardır en büyük ticaret Atatürk ve Cumhuriyet ticaretidir' (1)
Bakan Ersoy: 'Atatürk'ün hayatını ezberlemek değil anlamak zorundayız' Bakan Ersoy: 'Atatürk'ün hayatını ezberlemek değil anlamak zorundayız'
Devlet erkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında Anıtkabir'de Devlet erkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında Anıtkabir'de
AK Parti İzmir milletvekili Binali Yıldırım Erzincan Tanıtım Günleri'nde AK Parti İzmir milletvekili Binali Yıldırım Erzincan Tanıtım Günleri’nde
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda görüştü
Viyana'da Türk- Avusturya ilişkileri ele alındı Viyana'da Türk- Avusturya ilişkileri ele alındı
CHP'de kongre süreci başlıyor CHP'de kongre süreci başlıyor
Aydemir'den Karabağ vurgusu Aydemir'den Karabağ vurgusu
Ticaret Bakanlığı Bütçesinde 'Erzurum' gündemi Ticaret Bakanlığı Bütçesinde 'Erzurum' gündemi
Bakan Soylu: 'Milletimize sözümüzdür, Karayılan'ı ölü yılan haline getireceğiz' Bakan Soylu: 'Milletimize sözümüzdür, Karayılan'ı ölü yılan haline getireceğiz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Mektubu Trump'a takdim edeceğim' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Mektubu Trump'a takdim edeceğim'
Milletvekili Aydemir'den sert tepki Milletvekili Aydemir'den sert tepki
Osmanlı Ocakları'ndan Diyarbakır annelerine Yılın Cumhuriyet Kadını plaketi Osmanlı Ocakları'ndan Diyarbakır annelerine Yılın Cumhuriyet Kadını plaketi
Bakan Murat Kurum, Kozlu Belediyesi'ni ziyaret etti Bakan Murat Kurum, Kozlu Belediyesi’ni ziyaret etti
2020 Merkezi Yönetim bütçe görüşmeleri 2020 Merkezi Yönetim bütçe görüşmeleri
Milletvekili Aydemir bütçeyi değerlendirdi Milletvekili Aydemir bütçeyi değerlendirdi
Politika Haberleri

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: 'PKK-YPG-PYD, DEAŞ devletleri kurdurtmayacağız'

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, 'Bazı ülkelerin yönetimlerinin Türkiye'nin küresel terör örgütleri ile yıllardır acı bedeller ödeyerek yapmış olduğu meşru müdafaasını 'Kürt-Türk' savaşı gibi gösterme çabaları art niyetli olup, sinsi planları gereği açık seçik iftiradır' dedi.

Başkan Dağtekin: 'Dünyanın en büyük dengesi Türkiye'dir'

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin önceki gün Türkiye ve ABD arasında Suriye'nin kuzeydoğusu için varılan anlaşmaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bakan Akar, ABD Savunma Bakanı Esper ile telefonda görüştü

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Savunma Bakanı Mark Esper ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Erkhov: İki ülke arasındaki siyasi diyalog neredeyse zirveye ulaşmış durumda

Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Aleksei Erkhov, 'Bizim ikili ilişkilerimiz çok büyük bir hızla gelişmekte, iki ülke arasındaki siyasi diyalog neredeyse zirveye ulaşmış durumda. Devlet başkanlarımız sık sık bir araya geliyorlar, daha da fazla telefon görüşmesi yapılıyor. Önümüzdeki hafta Rusya Federasyonu'nda bir sonraki zirve gerçekleştirilecek. İki ülke olarak gerçekten stratejik önem taşıyan projeleri üstleniyor ve gerçekleştiriyoruz' dedi.

Bakan Pakdemirli: 'Amerika ile anlaşmaya vardık ve istediğimizi aldık'

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 'Dün Amerika ile anlaşmaya vardık ve istediğimizi aldık. Harekat durmadı, yalnızca ara verildi. Bu meyanda biz 120 saat içerisinde şartların sağlanmasını umuyor ve bekliyoruz. Bu sayede halkımızın güçlü iradesi kazandı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü liderliği kazandı, kahraman Mehmetçiğin cesareti kazandı, Türkiye kazandı'' dedi.

ABD Başkan Yardımcısı Pence: 'ABD ile Türkiye, Suriye'de bir ateşkes konusunda anlaşmaya vardı'

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine düzenlediği Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin ABD ve Türkiye, Suriye'de bir ateşkes konusunda anlaşmaya vardı. 120 saat içinde YPG kuvvetlerinin güvenli bölgeden çekilmesi dolayısı ile Türk tarafı Barış Pınarı Harektı'nı durduracak dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'i kabulü sona erdi. Kabul 1 saat 40 dakika sürdü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'i kabulü sona erdi. Kabul 1 saat 40 dakika sürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Pence'i kabul ediyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'i kabul ediyor.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Rusya Federasyonu Suriye Özel Temsilcisi Lavrentyev ile görüştü

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, Rusya Federasyonu Suriye Özel Temsilcisi Aleksandr Lavrentyev ve beraberindeki heyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

Milli Savunma Bakanı Akar, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı O'Brien'ı kabul etti

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Robert Charles O'Brien ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Bahçeli'den sakalsız fotoğraflar

Geçirdiği rahatsızlık sonrasında hafta başında mesaisine başlayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yeni fotoğrafları paylaşıldı. Fotoğraflarda Bahçeli'nin sakalını kesmesi dikkat çekti.

MHP'li Karadağ'dan 'Barış Pınarı' açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ, Barış Pınarı Harekatı'nın emperyalist odakların çıkarlarını temsil eden bölücü terör örgütlerinin zulmüne son vermeyi hedeflediğini belirterek, Bunu başka taraflara çekip farklı değerlendirmelere gidenler, bu emperyalist güçlerin çıkarlarına hizmet etmektedirler' dedi.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu TBMM'de milletvekillerini bilgilendirdi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Bugün bazı ülkelerin operasyondan çok rahatsız olmasının nedenini gayet iyi biliyoruz. Bu rahatsızlığın sebebi biz bu oyunu bozduk. Burada bir terör devleti kurmak istiyorlardı dedi.

Çankaya Köşkü'nde Barış Pınarı Harekatı Çalıştayı

Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu himayelerinde Çankaya Köşkü'nde 'Barış Pınarı Harekatı Çalıştayı' gerçekleştirildi.

BBP Genel Başkanı Destici: 'O artık bizim gözümüzde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı değildir'

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, O artık bizim gözümüzde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı değildir dedi.

Görevden alınan teşkilatlardan CHP'ye tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi tarafından görevlerine son verilen CHP Sivas İl Başkanı Ahmet Turan Temel ve CHP Sivas Merkez İlçe Başkanı Özcan Erdoğan, düzenledikleri basın toplantısı ile alınan karara tepki gösterdi.

Toplam 5487 haber.