MHP Akçadağ İlçesi Meclis Üyesi Sami İlhan Bayram Mesajı

MHP Akçadağ Meclis Üyesi Sami İlhan Kurban Bayramı dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

MHP Akçadağ İlçesi Meclis Üyesi Sami İlhan Bayram Mesajı
Malatya
MHP Akçadağ Meclis Üyesi Sami İlhan Kurban Bayramı dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.
Tanıtım

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

Yayımladığı mesajında; “Uğrunda on binlerce can verdiğimiz bu topraklar, bir birine düşman insanların ülkesi haline getirilmeye çalışılmaktadır.

Aziz milletimizin bir olmaya en çok ihtiyaç duyduğu dönemlerde iliklerimize kadar giren Hain FETÖ, Sınırlarımızda sırtımızdan hançerlemek için pusu kurmuş, PKK, DEAŞ terör örgütünün ülkemiz üzerinde oynadığı oyunlar aziz milletimizin malumudur.”Dedi.

İlhan Bayram’ mesajının devamında;

Kurban Bayramına ulaşırken, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

Bu duygularla Mübarek Kurban Bayramının; Tüm İslam Aleminin, Yüce Necip Türk Milletimizin ve çok Kıymetli Malatya’mız ve Akçadağ’lı hemşerilerimizin hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmelerini diler, Vatanımıza, Aziz Milletimize, dirlik ve birlik getirmesini temenni eder, Şahsım ve Teşkilatım adına Mübarek Kurban Bayramlarını kutlar, esenlikler dilerim.”

İhlas Haber Ajansı Son Güncelleme: 20 Ağustos 2018 23:13
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

Tanıtım

İlk Yorum Yazan Sen Ol!