Milletvekili Fendoğlu'ndan, Eğitim-Öğretim yılı başlangıcı mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendooğlu, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı başlangıcından dolayı mesaj yayımladı.

Milletvekili Fendoğlu'ndan, Eğitim-Öğretim yılı başlangıcı mesajı
Eğitim
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendooğlu, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı başlangıcından dolayı mesaj yayımladı.

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

"Türk Devletinin Geleceği;  Öğretmenlerimize Emanet"
MHP'li milletvekili Fendoğlu mesajında, yeni bir eğitim ve öğretim yılı başladığını belirterek, "Milli Eğitim Bakanlığı'nın eğitim kadroları ve hazırlamış olduğu müfredat ile ders başı yapılacaktır. Hazırlanan müfredat kapsamında öğretmen ve ülkemizin geleceğine yön verecek öğrencilerimiz büyük bir özveriyle çalışarak emek verecektir. Eğitime gönül veren öğretmenlerimiz ve geleceğimizin teminatı olan evlatlarımız ülkemizin büyük hedeflere ulaşması noktasında üstün gayret göstereceklerine olan inancım tamdır. Yavrularımıza rehberlik edecek, özlemle beklediğimiz yarınların inşasının temelini bugünlerden atacaklardır. Yüce Türk Devletinin geleceğinin yine öğretmenlerimize emanet olduğunu bir kez daha belirtmek isterim. İçerisinden geçmiş olduğumuz bu zor günlerin devamında yetişmiş, dinamik ve özverili kadrolar ile ülkemizin refah seviyesi daha da gelişecektir. Milli ve manevi değerlere sahip çıkan, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, bilime sevdalı, milli kalkınmanın sağlanması için teknoloji üreten, ülkemizin daha güçlü yarınlara taşınmasında etkin olacak geleceğimizin teminatı olacak evlatlarımız yani öğrencilerimizdir. Tüm öğrencilerin kendilerine, ailelerine ve milletine olan sorumluluklarını Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Gençliğe Hitabesinde yer alan; 'Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki Asil kanda mevcuttur' düsturu ile yerine getirip başarı sağlayacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, çocuklarımıza, velilerimize ve bütün eğitim camiamıza 2018- 2019 eğitim öğretim yılında sağlıklı, başarılı ve huzur dolu çalışmalar diliyorum" dedi.

Son Güncelleme: 17 Eylül 2018 14:27
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN