Milli Beka Hareketi Malatya Valisi Baruş’u Ziyaret Etti

Kısa süre önce Malatya’ya atanan Aydın Baruş’u ziyaret eden Milli Beka Hareketi Malatya Teşkilatı hayırlı olsun derken Malatya’nın bazı sorunlarını da dile getirdi.

Milli Beka Hareketi Malatya Valisi Baruş'u Ziyaret Etti
Malatya
Kısa süre önce Malatya’ya atanan Aydın Baruş’u ziyaret eden Milli Beka Hareketi Malatya Teşkilatı hayırlı olsun derken Malatya’nın bazı sorunlarını da dile getirdi.
Tanıtım

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

Milli Beka Hareketi Doğu Anadolu Bölge ve Malatya İl Başkanı İbrahim Aygün Teşkilat hakkında bilgiler vererek her durumda Devletin ve Devlet Başkanının yanında olduklarını dile getirdi. Sivil toplum örgütlerinin yapacakları faaliyetlerin özellikle gençler üzerinde önemli etkiler yaratacağını dile getiren Vali Baruş , Milli Beka Hareketi’nin bu noktada önemli bir aktör olduğunu ifade etti. Çalışmalarda Valilik olarak destek sözü de veren Vali Baruş  “ Gençlerimiz bizim için son derece  önemlidir, Milli Beka Hareketi’nin okullarda düzenleyeceği konferanslar sayesinde çocuklarımız dışarıdaki bir çok zararlı ortamdan arınmış olacaklardır “ dedi.
Başkan Aygün de “ bizler teşkilat olarak Yurt çapında gençlerimizi hedef kitle olarak belirledik, Milli ve Manevi değerlerimizi anlatarak tarihinden haberdar, ecdadını bilen ve ülkeye aidiyet bilincini kazanmış bir gençliğin  bu ülkenin sağlam temeller üzerinde daha ileriye yürüyeceğine inanıyoruz ve bu bağlamda çalışmalarımızı yapıyoruz. Sayın Valimize tekrar Malatya’ya hoş geldin diyoruz ve başarılar diliyoruz , ayrıca da verdiği destekten dolayı şahsım ve teşkilatım adına teşekkür  ediyorum“ dedi.
Başkan Aygün’e bu ziyaretinde bölge Başdanışmanı Yaşar Kıralp, İl Teşkilat Başkanı Mehmet Altuntop, İl Başkan yardımcısı Erhan Sevimli, Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Zafer, Battalgazi İlçe Başkanı Selim Apohan, Battalgazi İlçe Başkan yardımcısı Ramazan Yentür , Ufuk Tosik ve Basın Danışmanı Kadir Değirmenci eşlik etti.

İhlas Haber Ajansı Son Güncelleme: 10 Kasım 2018 14:59

HABERİ PAYLAŞ!

Tanıtım

İlk Yorum Yazan Sen Ol!