Milli Beka Hareketi Türk Ocağını Ziyaret Etti

Milli Beka Hareketi Malatya İl Başkanlığı Türk Ocağı Malatya Şube Başkanı Nadir Günata’yı ziyaret etti.

Milli Beka Hareketi Türk Ocağını Ziyaret Etti
Malatya
Milli Beka Hareketi Malatya İl Başkanlığı Türk Ocağı Malatya Şube Başkanı Nadir Günata’yı ziyaret etti.

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

Malatya’nın sevilen ve sayılan siyaset adamı Nadir Günata, “Türkiye’nin en çok ihtiyaç duyduğu milli bekamızdır” diyerek Milli Beka Hareketinin gerekli bir sivil toplum örgütü olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nadir Günata “ Türkiye yıllardır insanlarımızın ayrıştırılması sonucunca çok ağır bedeller ödedi. Etnik ve mezhep çatışması çıkartılarak ülkede her türlü huzursuzluğu meydana getirdiler. Bizler 12 Eylülü, Hamido olaylarını unutamamışken , Gezi olayları ve son olarak ta 15 Temmuz hain darbe girişimini yaşadık. Sivil Toplum Örgütlerinin halkı birleştirici bir görev üstlenmeleri gerektiğine inanıyoruz. Biz Türk Ocağı olarak  bu konuda son derece hassas davranıyoruz.” Dedi.

Milli Beka Hareketi Doğu Anadolu Bölge ve Malatya İl Başkanı İbrahim Aygün “ Nadir Günata gibi isimlerin yaptıkları hizmetler ortada. Bizler böyle saygın büyüklerimizin yolundan gitmekten mutluluk duyuyoruz. Milli Beka Hareketi hiçbir siyasi partinin ne arka bahçesi, ne ön ne de yan bahçesi değildir. Bizim siyasi partilerle bağımız sadece ülke menfaatleri içindir. Yıllardır gençlerimiz Sayın Nadir Günata’nın da az önce belirttiği gibi Sağcı solcu , Alevi, Sünni, Türk , Kürt gibi gruplara ayrıştırılarak bir birilerine düşüldüler. Biz Milli Beka Hareketi olarak bu gençlerimize sahip çıkarak vatana aidiyet bilincini  yerleştireceğiz. Bu ülkenin vatandaşları kendi ülkelerine ait gelenek ve göreneklere, milli ve manevi değerlere bağlı olarak yaşamalıdır. Ancak bu şekilde birlik ve beraberliğimizi koruyabiliriz. Gençlerimizi uyuşturucu başta olmak üzere her türlü kötü alışkanlıktan kurtarmak için çeşitli konferanslar yaparak bilgilendirmeye çalışacağız “ dedi.

Türk Ocağı ziyaretinde başkan Aygün’e Yeşilyurt ilçe Başkanı Mehmet Zafer ve İl Teşkilat Başkanı Ayhan Canpolat eşlik etti.

Son Güncelleme: 10 Ekim 2018 21:38
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN