Milli Beka Malatya Şehit Annelerini Unutmadı

Milli Beka Malatya Şehit Annelerini Unutmadı
Malatya

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

Milli Beka Hareketi Malatya Kadın Kolları il Başkanı Özlem Avcı ve yönetimi Anneler Günü Dolayısıyla EMŞAV Vakfını ziyaret etti.
Başkan Avcı, Şehitlerimizin emaneti olan ailelerimiz ve Gazilerimizin her zaman yanındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz.
Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında; Çocuklarının mutluluğu, sağlığı ve en iyi şekilde yetişmesi için hayatları boyunca mücadele eden annelerimiz, ailemizin temeli, güçlü yarınlarımızın kurucularıdır. Geleceğe daha iyi hazırlanan, vatanını ve milletini seven bireylerin yetişmesinin de mimarı annelerimizdir. Dünyada annelere en çok kıymet veren bir millet olarak, onlara duyduğumuz sevgi, saygı ve değer asla azalmamalıdır. Başkan Avcı, Bu duygu ve düşüncelerle, yüce Mevla’nın dünyanın en özel ve en güzel sorumluluğunu yüklediği, onları cennetle müjdelediği başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyor. Dedi
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren EMŞAV Malatya Şube Başkanı Sıddık Selçuk, Özellikle bugün 12 Mayıs 2019 Pazar Anneler günü dolayısıyla bizleri ziyaret etmeniz bizleri ziyadesiyle memnun etti.
Başkan Selçuk, hayatlarını çocuklarına bahşeden, karşılıksız sevginin ve eşsiz hoşgörünün müstesna temsilcileri olan annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN