Saha Çalışmaları ‘Maski Bu Gün Nerede’ Uygulamasıyla İzleniyor

MASKİ Genel Müdürlüğü’nün devam eden çalışmaları ve sahadaki ekipleri online olarak takip edilebiliyor. 

Saha Çalışmaları 'Maski Bu Gün Nerede' Uygulamasıyla İzleniyor
Malatya
MASKİ Genel Müdürlüğü’nün devam eden çalışmaları ve sahadaki ekipleri online olarak takip edilebiliyor. 
Tanıtım

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

‘MASKİ Bu Gün Nerede’ uygulamasıylaMalatya Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü’nün devam eden çalışmaları ve sahadaki ekiplerionline olarak takip edilebiliyor. 
Gelişen teknolojileri takip ederek, vatandaşlarla olan iletişimini teknolojik alanda da sağlayan MASKİ Genel Müdürlüğü, kullanıma sunulan E-MASKİ uygulamaları ile hizmet vermeye devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü web sitesi üzerinde bulunan ‘MASKİ Bu Gün Nerede’ uygulaması ile yürütülen saha faaliyetleri online olarak izlenebiliyor. 
Devam eden yatırımlarla ilgili konum ve yatırım bilgilerinin paylaşıldığı uygulama ile saha faaliyetleri şeffaf ve izlenilebilir bir yapıda sunuluyor. Arıza ve bakım onarım ekiplerinin kullanmış olduğu mobil uygulama konumlarının ve ekip bilgilerinin paylaşıldığı uygulama ile ekipler 7/24 izlenebiliyor. Mevcutta devam eden 18 yatırımla ilgili 114 işin ve sahada faaliyet yürüten 88 saha ekibinin, harita üzerinde bilgilerinin sunulduğu uygulama vatandaşların erişimine açık olup web sitesi üzerinde bulunan “MASKİ Nerede” butonu ile de ulaşılabilmektedir. Fatura ödeme, endeks bildirimi, arıza bildirimi ve takibi gibi işlemlerin kolaylıkla yapılabildiği E-MASKİ uygulamaları vatandaşların işlemlerini elektronik ortamda gerçekleştirmesine olanak sağlıyor.
“Malatya’nın hangi noktasında çalışma yürütüldüğünü sistem sayesinde takip edebiliyoruz”
Konu ile ilgili bilgiler veren Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürü Ertan Mumcu, “Yazılım gerek görsel, gerekse fonksiyonel açıdan son derece başarılı işletiliyor. Malatya’nın hangi noktasında çalışma yürütüldüğünü sistem sayesinde takip edebiliyoruz.Devam eden yatırımlarla ilgili konum ve yatırım bilgilerinin paylaşıldığı uygulama ile saha faaliyetleri şeffaf ve izlenilebilir bir yapıda sunuluyor. Arıza ve bakım onarım ekiplerinin kullanmış olduğu mobil uygulama konumlarının ve ekip bilgilerinin paylaşıldığı uygulama ile ekiplerimizi 7/24 izleyebiliyoruz. MASKİ Genel Müdürlüğü web sitesi üzerinde bulunan ‘MASKİ Bu Gün Nerede’ uygulaması ile yürütülen saha faaliyetlerini online olarak görülebiliyor” diye konuştu. 

Son Güncelleme: 07 Kasım 2018 13:57

HABERİ PAYLAŞ!

Tanıtım

İlk Yorum Yazan Sen Ol!