Vali Yardımcısı Büyüknalçacı Milli Beka Hareketi’ni Ziyaret Etti

Yazıhan Kaymakamı ve Malatya Vali Yardımcısı G. Sinem Büyüknalçacı Milli Beka Hareketi Malatya İl Başkanlığını ziyaret etti.

Vali Yardımcısı Büyüknalçacı Milli Beka Hareketi'ni Ziyaret Etti
Malatya
Yazıhan Kaymakamı ve Malatya Vali Yardımcısı G. Sinem Büyüknalçacı Milli Beka Hareketi Malatya İl Başkanlığını ziyaret etti.

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

Yazıhan Kaymakamı ve Malatya Vali Yardımcısı G. Sinem Büyüknalçacı  Milli Beka Hareketi Malatya İl Başkanlığını ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette Sivil Toplum Örgütlerinin halkın bilinçlendirilmesi yönünde ne kadar öneme sahip olduğu ve STK ların hizmetleri konusunda  nelerin yapılması gerektiği görüşüldü.
Yazıhan ilçesinde göreve geldiği günden bu yana yapmış olduğu çalışmalarla halkın gözdesi olan Sayın Büyüknalçacı tek hedeflerinin devletin kendilerine vermiş olduğu imkanları halka ulaştırırken adil bir şekilde ulaştırmak ve halkın ihtiyaçlarını en üst seviyede gidermek olduğunu belirtti. Sivil Toplum Örgütlerinin önemine de değinen Büyüknalçacı  , Milli Beka Hareketi’nin yaptığı çalışmaları takdirle takip ettiğini söyledi.
 Milli Beka Hareketi Doğu Anadolu Bölge Ve Malatya İl Başkanı İbrahim Aygün , ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, her konuda devletin her kurumunun yanında olduklarının altını çizdi. Devletin her zaman vatandaşlarının huzuru ve güvenliği için çalıştığını ifade eden Başkan Aygün  “Sayın Devlet Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu ülkede asırlardır görülmemiş bir başlangıcın mimarlığını yaparak bütün dünyaya varlığımızın önemini ve dünyada zulüm altında olan milletlerin de koruyucusu olduğumuzu gösterdi. Bizler Devlet Başkanımızın yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz, ülkede etnik köken ayırımcılığını bir kenara bırakarak tek vücut olup kalkınmamız gerekiyor. Sayın Vali Yardımcım Büyüknalçacı hanımefendi görevini layıkıyla yapan ve bizlere örnek olan bir devlet büyüğümüzdür. Birlikte çalışmaktan her zaman onur duyuyoruz. Bütün projelerimizde Başta Sayın Valimiz Aydın Baruş beyefendi olmak üzere, Sayın Vali Yardımcımız G. Sinem Büyüknalçacı, Malatya Emniyet Müdürümüz Sayın Dr. Ömer Urhal ve Pomem Müdürümüz Sayın Faruk Nalçacı , İl Müftümüz Sayın Ümit Çimen, Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Muhammed Savran olmak üzere devletimizin bütün büyüklerine  teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum dedi.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN