Teknik Heyet ve Futbolcular


Dün itibariyle yazmam gerekiyordu köşe yazımı.Nitekim rahatsızlığım sebebiyle bugüne bırakmak gerekiyordu yazımı.Yeni Malatyaspor ligin ilk yarısında son maçını mağlubiyetle kapadı.Bu sonuç sonrası üzülmedim nitekim güvendiğim bir teknik direktör İrfan Buz Ve ekibi var….

Boluspor deplasmanından alınan mağlubiyet bizlerin canını acıtsa da ikinci yarı için ümitliyim. Kimden ümitliyim Teknik heyetten ve ekibinden.İrfan Buz hakikaten heyecanlı, işinin ehli ve akabinde tüm insanlarla ilişkileri güzel olan bir teknik adamımız.Bu artıları biz yorumculara ümit aşılamakta.İkinci yarı için takımımızın en azından ilk 5 için mücadele vereceğine inanmaktayız. Yapılacak transferler ile takım gerçek kimliğine kavuşacağına inanmaktayız.
Geçen haftaki yazım bazı arkadaşlarımız tarafından takdir görmüş olacak ki, bir çok yerden de bizzat telefon açılarak ve mesaj yoluyla tebrik aldık. Bazı Malatya spor basınından arkadaşlarla görüştüm.Fikir alışverişi yaptık.Özellikle yüreği kalbi güzel olan Fatih Aydın’la olan uzun görüşmem şahsım açısından olumlu geçmiştir.Fatih Aydın’ın görüşlerine katılmamak mümkün değil. Kendisinden fazlasıyla istifade ettim.Sohbetinden ötürü kendisine şükranlarımı iletiyorum.
Bolu karşılaşmasın da gördüm ki her teknik adamın yapacağı hataları gördük. Bizler de şaşkınlıkla izledik. Sahada iyi olan Hüseyin Kar vardı. Ve yine sahada her zaman varolmasını istediğim Musa vardı. Bu arkadaşların ikinci yarı ile birlikte sahadan alınması yaerine Yakup ve alex’in alınması ne denli doğruy du anlamak mümkün değildir elbette.Ama futbol da, bu yanlışlıklar hatalar olacak elbette.Futbolun güzellikleri burada zaten.Hata olacak bir takım kazanacak sevinecek, diğer takım taraftarı üzülüecek.
Akabinde her ne kadar Yeşilyurt için olumsuz şeyler yazılsa da çizilse de şahsım adına ben her daim güvendiğim Mustafa Taşar hocanın yanında olduğumu belirtmek isterim.Ve inanıyorum ki, Yeşilyurt Mustafa hocamla daha iyi yerlere ulaşacaktır.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
31May

Ahali Noluyoruz ?...

24May

Valimiz Baştacımız...

08May

Seyri Güzel, Skoru Kötü

03May

Play-of Hayal Oladu

25Nis