“Arafta Kalanlar Damascus Kılıcı” Malatya’da ses getirdi. 

Yönetmenliğini Malatyalı Suat Ay'ın üstlendiği “Arafta Kalanlar Damascus Kılıcı” sinema filmi ekibi PR çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyor.

'Arafta Kalanlar Damascus Kılıcı' Malatya'da ses getirdi. 
Politika
Yönetmenliğini Malatyalı Suat Ay'ın üstlendiği “Arafta Kalanlar Damascus Kılıcı” sinema filmi ekibi PR çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyor.

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

Malatya AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık’a ilimizde esnaf ziyaretleri esnasında proje sunum dosyasını teslim eden Senarist/Yapımcı Abdulhakim BÖLÜKBAŞI ve Kurumsal İletişim Direktörü Ahmet DOĞAN kendisine proje hakkında kısaca bilgiler aktarırdı. Milletvekili Öznur ÇALIK projenin ses getireceğine inandığını en kısa sürede sunum dosyasını inceleyip, bir araya gelerek Malatya’ nın marka değerine katkı sağlayacak bu projeye destek olmak istediğini belirtti.
Projenin Yapımcısı Abdulhakim BÖLÜKBAŞI ve Kurumsal İletişim Direktörü Ahmet DOĞAN, “Arafta Kalanlar Damascus Kılıcı” Sinema Film projesinin basının ilgi odağı olmasından mutlu olduğunu ve film projesi hakkında yansıyan ilk habere yerel ve ulusal medyanın ve okuyucuların yoğun ilgisinden ötürü müteşekkir olduklarını dile getirdi. 
Ayrıca Battalgazi Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Adil CULHA proje hakkında yaptığı açıklamada “Eski ve yeni tarihi kültür etkileşimlerini ilimizin kültürü, örf ve ananelerimizi dünya’ya tanıtmak ve bunun kazanımları sonucu Malatya ilimizin aslında kendini aşan bir kültüre sahip olduğunu, bir Dünya Kenti ve Bir Kültür Başkenti olduğunu ispatlamak ayrıca bölgemizde bulunan 5000 yıllık tarihe sahip olan Arslantepe Höyüğü’nün aday adayı olduğu UNESCO Dünya Kültürel ve Doğal Mirasının Korunmasına dâhil olmasını sağlamak, Hz. İsa’nın yüz yıllar öncesinde Kültür Başkenti olarak gördüğü bu toprakları asırlar öncesi ziyaret etmesinin sebepsiz olmadığını Dünya’ya duyurmak ve bu sayede kent ekonomisine katkıda bulunabilmek amacıyla sinemanın tanıtım gücüyle turist çekmek ve şehrin ekonomisini canlandırmak istiyoruz. Bu noktada Arafta Kalanlar Damascus Kılıcı projesini gerek bir vatandaş gerekse Oda Başkanı olarak desteklemek boynumuzun borcudur” dedi.
Çarşamba günü Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğulları ile bir görüşme yapacaklarını aktaran Oda Başkanı Culha, Senarist/Yapımcı Abdulhakim Bölükbaşı ve Kurumsal İletişim Direktörü Ahmet DOĞAN şehrin her kesiminin bu projeye sahip çıkması gerektiğini ifade ederek projenin tanıtımına Malatya’ nın diğer Milletvekillerini de ziyaret edeceklerini belirtti.
 

Son Güncelleme: 25 Eylül 2018 07:19
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!