türkiye,ve,genel,malatya haber,son dakika haber

Genel

Türkiye ve Bölge Malatya haber ile güncel haberleri, son dakika haberler, Malatya Çağdaş Genel sayfamızda.

Genel Haberleri

Keskin, yeniden TESK yönetiminde

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyeliğine dördüncü kez yeniden seçildi.

Başkan Altun'dan esnaf ziyaretleri

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Develi'de trafik etkinliği

Develi ilçesinde trafikte yaya önceliğine dikkati çekmek ve sürücü duyarlılığını artırmak için Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu sloganı ile etkinlik düzenlendi.

Tortum'da yaya geçidi kırmızıya boyandı, kaza tatbikatı yapıldı

Erzurum'un Tortum ilçesinde İtfaiye Haftası ve 'Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu' kampanyası çerçevesinde yaya geçidi kırmızıya boyanırken, tatbikatta itfaiye ekipleri araca sıkışan vatandaşları kurtardı.

Ağrı'da 'Yayalara öncelik duruşu, hayata saygı duruşu' etkinliği yapıldı

İçişleri Bakanlığının 'Yayalara öncelik duruşu, hayata saygı duruşu' sloganıyla başlattığı kampanya çerçevesinde Ağrı'da etkinlik düzenlendi.

Osmaniye'de yaya geçitleri kırmızıya boyandı

İçişleri Bakanlığının 'Yayalara öncelik duruşu, hayata saygı duruşu' sloganıyla başlattığı kampanya çerçevesinde Osmaniye'de yaya geçitleri kırmızıya boyandı.

Kayseri Büyükşehir, İznik'teki Dünya Göçebe Oyunları'nda yerini aldı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kadim kent Kayseri'ye özgü desen ve değerlerini içeren çadır standı ile bu sene 4'üncüsü düzenlenen İznik'teki Dünya Göçebe Oyunları'nda yerini alarak, etkinliğe renk kattı.

Ali Özcan net konuştu: 'Ben baskı yemedim. Bugüne kadar kimse aramadı'

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkan Adayı Ali Özcan, başkan adaylığını açıkladıktan sonra kendisine karşı kimsenin baskı yapmadığını, bugüne kadar da adaylığı ile ilgili kimsenin kendisini aramadığını söyleyerek, Hiçbir siyasi parti temsilcisi ile bir araya gelmedim ve kimseyle görüşmedim dedi.

Minik öğrencilerden sürücülere 'Önce Yaya' farkındalık etkinliği

İçişleri Bakanlığı tarafından yurt genelinde başlatılan Önce Yaya Uygulaması çerçevesinde, Kayseri'de de minik öğrenciler trafikteki sürücülerde farkındalık oluşturmak için etkinlik düzenledi.

Kocasinan'ın kentsel dönüşümünde vatandaş mutlu ve huzurlu

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'ın Seyrani Mahallesi'nde başlattığı Kentsel Dönüşüm Projesi çerçevesinde modern evlerine kavuşan aileler, hayatlarının olumlu anlamda tamamen değiştiğini ve çok memnun kaldıklarını belirterek, Başkan Çolakbayrakdar'a teşekkür etti.

Başakpınar'a 4 koldan çıkarma

Talas Belediyesi'nin kırsal mahallelere yönelik yürüttüğü hizmet atağı hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede Başakpınar Mahallesi'nde de altyapıdan üst yapıya 4 koldan yenileme ve düzenleme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Adanalılar Kayseri'de buluştu

Kayseri'de; Yaşayan Adanalılar Derneği tarafından düzenlenen etkinlik ile Adanalı vatandaşlar bir araya geldi.

Melikgazi, 4 adet eczane yerini 10 yıllığına kiraya verdi

Mülkiyeti Melikgazi Belediyesi'ne ait olan 4 adet eczane yeri açık artırma usulüyle 10 yıllığına kiraya verildi. 4 eczaneden toplamda 8 milyon 200 bin TL gelir elde edildi.

Tekman'da petrol aranıyor

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı, Erzurum'un Tekman ilçesinde sondaj kuyusu açarak, petrol arama çalışmalarına başladı.

Develi'de kadın üreticilerini desteklemek için protokol imzalandı

Develi İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Halk Eğitim Müdürlüğü adına; Develi Kaymakamlığı, Develi Belediyesi, Develi Kadın Üreticiler Kooperatifi ile bir maden işletmesi arasında kadın girişimcileri desteklemek adına hazırlanan projenin protokolü imzalandı.

Kayseri'de deprem ve yangın tatbikatı gerçeğini aratmadı

Kayseri'de 67 personel ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilen deprem ve yangın tatbikatı gerçeğini aratmadı.

Oğuz Özat: 'Türkiye'nin eğitim geleceği asıl çözümlenmesi gereken amaçlarımızdandır'

Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası (Eğitim Gücü Sen) Genel Başkanı Oğuz Özat, Kayseri'de düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmasında, 'Türkiye'nin eğitim geleceği asıl çözümlenmesi gereken amaçlarımızdandır' dedi.

Büyükkılıç'ın 10 bin öğrenciye 40 milyon TL'lik eğitim desteği 1 Ekim'de başlıyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın ihtiyaç sahibi 10 bin öğrenciye toplam 40 milyon TL'lik eğitim desteği vereceği uygulama 1 Ekim itibariyle başlayacak.

Selçuklu Mahallesi'nde 'mahalle buluşmaları' yapıldı

Kırsal mahallelerde yaptığı Mahalle Buluşmalarına merkezde de devam eden Melikgazi Belediyesi bu çerçevede Selçuklu Mahallesi halkına şenlik havasında bir etkinlik düzenledi.

Toplam 18401 haber.

Türkiye Genel haber portalı malatyacagdas.com sitemizin Türkiye ve Malatya genel Haber kategorisinde, Güncel Türkiye Genel ve Malatya haberlerine, Malatya haberleri listelerine ulaşabilirsiniz.