türkiye,ve,genel,malatya haber,son dakika haber

Genel

Türkiye ve Bölge Malatya haber ile güncel haberleri, son dakika haberler, Malatya Çağdaş Genel sayfamızda.

Genel Haberleri

Saimbeyli'nin kurtuluşunun 101. yıldönümü kutlandı

Adana'nın Saimbeyli ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü törenle kutlandı.

Cilvegözü Sınır Kapısında sessizlik

Suriye'de Esad rejimi tarafından son günlerde İdlib'de düzenlenen saldırılar devam ederken Cilvegözü Sınır Kapısında sessizlik hakim.

Başkan Özgan mahalleleri gezip vatandaşı dinledi

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, her mahallede sokaklara parke taşı döşeme çalışmalarına kaldıkları yerden devam ettiklerini söyledi.

Erzin'de 10 mahalle referanduma gitti

Hatay'ın Erzin ilçesinde 10 mahalle halkı 'kırsal mahalle' olmak için sandık başına gitti.

Hasan Aytekin Camii ibadete açıldı

Adana'nın merkez Yüreğir ilçesi Atakent Mahallesi'nde hayırsever Hasan Aytekin'in destekleriyle yaptırılan caminin açılışı yapıldı.

Başkan Şengölül’den Mevlid Kandili Mesajı

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm İslam aleminin Mevlit kandilini kutladı.

Başkan Apohan’dan Mevlid Kandili mesajı

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak tüm İslam âleminin Mevlit Kandil’ini kutladı.

15 Temmuz Milli İrade Ocakları ve Şehit Ailelerinden Vali Baruş’a Ziyaret

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Merkezinin hazırladığı program çerçevesinde ilimize gelen şehit aileleri Vali Aydın Baruş’u makamında ziyaret ettiler.

Başkan AKGÜN: Mevlit Kandili münasebetiyle mesaj yayınladı.

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı M. AKGÜN, “Peygamber Efendimiz’in (s.a.v.) doğumu nasıl câhiliye yıllarındaki çürümüşlüğe deva olmuş ise bugün de o kutlu doğumun yıl dönümü vesilesiyle, günümüzdeki acıların son bulması en büyük arzumuz ve duamızdır.” dedi.

Başkan Ali Evren'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Teşekkür Mesajı

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı TESKOMB Denetleme Kur. Üyesi Ali Evren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Çırak ve Kalfa yetişmesine olanak sağlayan Çıraklık ve Mesleki okullara verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Başkan Zafer'den Mevlid Kandili Mesajı

Uluslararası  Diriliş Hareketi Genel başkanı Mehmet Zafer, Mevlid Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Zengin’den MESOB Başkanı Keskin’e ziyaret

TBMM’de Turgut Özal Liderliğindeki ANAP iktidarlarında 17. ve 18. Dönem görev yapan Malatya eski Milletvekili Talat Zengin, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret etti.

Şiddete maruz kalan veya kalma riski bulunan kadınlar için ortak çalışma

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Adana Barosu, kadına yönelik şiddetin önlenmesi için protokol imzaladı.

Bober: 'İki ülke arasında köprü olmak istiyoruz'

Adana Rus Dili, Kültür, Danışmanlık, Gelişim ve İşbirliği Derneği (ADAGRAD) açıldı.

Çetin: 'Adana'nın sorunları ancak el birliğiyle çözülür'

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana için elini taşın altına koyan her türlü oluşumun her zaman destekçisi olacaklarını söyledi.

Diyarbakır'da oyun terapisi eğitimleri devam ediyor

Diyarbakır Ergani Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) iş birliğinde, çocukların iç dünyasını anlamaya yönelik geliştirilen 'Filial Terapi' adlı eğitimler devam ediyor.

Keskin, Yerel gazetelerimize dokunmayın

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, yerel gazetelerin yayın hayatlarını sürdürmesinde sıkıntı yaşayabilecekleri uygulamalardan uzak durulmasını isteyerek, “Yerel gazeteler; yerel medyamızın lokomotifidir.

Keskin, Vatandaşın aradığı her şey Malatya Çarşısında var

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, vatandaşların “Yöresel Ürünler” adı altında düzenlenen sözde fuara gitmek yerine Malatya Çarşısında aradıkları her şeyi bulabileceklerini belirtti.

Kırıkhan Denetimli Serbestlik Müdürlüğünden Türk Kızılayına zeytin

Kırıkhan Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Tarımsal Rehabilitasyon Merkezinin arazisindeki zeytin ağaçlarının mahsulünü Türk Kızılayına devretti.

Toplam 15470 haber.

Türkiye Genel haber portalı malatyacagdas.com sitemizin Türkiye ve Malatya genel Haber kategorisinde, Güncel Türkiye Genel ve Malatya haberlerine, Malatya haberleri listelerine ulaşabilirsiniz.