türkiye,ve,genel,malatya haber,son dakika haber

Genel

Türkiye ve Bölge Malatya haber ile güncel haberleri, son dakika haberler, Malatya Çağdaş Genel sayfamızda.

Genel Haberleri

Seyhan'da ikinci bahar atılımı başladı

Seyhan'ı yaşlı dostu ilçe haline getirmek için çalışan Seyhan Belediyesi, Dünya Sağlık Örgütü 'Yaşlı Dostu Kentler Ağı'na dahil oldu. Türkiye'den sadece 6 yerel yönetimin dahil olduğu ağ, yaşlıların ihtiyaçlarına uygun fiziksel şartlarda hızlı ve güvenli hizmet almasını ve toplumsal hayata aktif şekilde katılmasını hedefliyor.

Eğitime Kar Engeli

Malatya genelinde, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları Nedeniyle Okullar 1 (Bir ) Tatil Edildi.

Sadıkoğlu’ndan Keskin’e ziyaret

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Oğuzhan Sadıkoğlu, Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığa yeniden seçilen Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kent Meydanı Projesi Büyükşehir'e devredildi

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın Seyhan Belediye Başkanlığı döneminde başlattığı Kent Meydanı Projesi'nin Büyükşehir'e devriyle ilgili protokol, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ve Başkan Zeydan Karalar arasında imzalandı.

Kasaplar Odasında Yusuf Küçer Dönemi

Malatya Kasaplar Esnaf Odası 2022 yılı Olağan genel kurulu Malatya Esnaf Sarayı Toplantı salonunda gerçekleştirildi. İki adayın yarıştığı seçimlerde Yusuf Küçer 9 oy farkla Kasaplar Odası yeni Başkanı oldu.

10 ton atık pil toplandı, ödüller sahiplerini buldu

Sivas Belediyesi tarafından düzenlenen Atık Pil Toplama Yarışmasında 2 yılda 10 ton atık pil toplanırken dereceye giren 10 okul ödüllendirildi.

Adana Büyükşehir Belediyesi araç filosunu güçlendiriyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı bünyesine alınan 10 araç hizmete girdi.

Akay: 'Seyhan'da kimse kışı sokakta geçirmeyecek'

Seyhan Belediyesi, kış döneminde barınma imkanı olmayan vatandaşlara kapılarını açtı.

Vefat eden polis memuruna vefa

Sivas'ta vefat eden polis memuru için il emniyet binası önünde tören düzenlendi.

Elazığ Valiliğinden deprem açıklaması

Elazığ Valiliği, meydana gelen 3.3 büyüklüğündeki deprem sonrası herhangi bir olumsuz ihbarın gelmediğini ve tarama işlemlerinin sürdürdüğünü bildirdi.

Malatyalıların ablasına MGC den ödül

Malatya Gazeteciler Cemiyetinin Düzenlediği 1.Haydar Karaduman Gazetecilik Hizmet ve Tanıtım ödül gecesine Ankara Pütürgeliler Derneği Başkanı Güzin Koçak'a Ödül.

JMO'da Dr. Mehmet Tatar güven tazeledi

Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Adana Şubesinin 14. Genel kurulu tamamlandı. Tek listeyle gidilen Genel Kurulda mevcut Başkan Dr. Mehmet Tatar'ın hazırladığı liste güvenoyu aldı.

Karalar: 'Yöneticiler karşısında bir direnç olmazsa demokrasiden uzaklaşabiliyor'

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, yöneticilerin karşısında bir direnç, bir regülatör olmazsa, bir süre sonra demokrasiden uzaklaşılabildiğini ifade ederek, Kendimi de içine koyarak söylüyorum; yönetici üst üste seçildikten bir süre sonra kendisini başka bir moda sokuyor, her söylediğinin doğru olduğunu düşünmeye başlıyor. Bunun sonucunda yanlış kararlar veriyor dedi.

Keskin, Doğanşehir’de esnaf gezisi yaptı

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Doğanşehir ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak, “Birlikte çözüm üretecek, eksikleri ortak akılla gidereceğiz” dedi.

Karademir'den BİMYAD Genel Merkezine Ziyaret

Gelecek Partisi Genel Merkez İdari ve Mali İşler Başkan Danışmanı Veysel Karademir Gazeteciler günü dolayısıyla Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Merkezi (BİMYAD)'ı ziyaret.

Başkan Oral, basın mensuplarıyla buluştu

Yalova'nın Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve 16 Ocak Basın Onur Günü nedeniyle Yalova basınıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Erken doğan buzağıya anne şefkati, ayağında sallayıp ninni söyleyerek uyutuyor

Sivas'ta 20 gün erken doğan buzağıyı evlerine alarak bebek gibi bakan Mustafa Gündoğan ve eşi görenlerin yüreklerini ısıtıyor.

'Hatay Devleti Resmi Gazetesi' kitabı Hatay'da tanıtıldı

Hatay Devleti Resmi Gazetesi kitabı Hatay'da gerçekleşen panelde tanıtıldı.

Kasaplar Odası Başkan Adayı Küçer Hizmete Talibim

Sektörün en tecrübeli isimlerinden biri olan Malatya Kasaplar Odası Başkan Adayı Yusuf Küçer Destek sizden Hizmet Bizden” diyerek yapılacak seçimlerde hizmete talip olduğunu belirtti.

Toplam 15852 haber.

Türkiye Genel haber portalı malatyacagdas.com sitemizin Türkiye ve Malatya genel Haber kategorisinde, Güncel Türkiye Genel ve Malatya haberlerine, Malatya haberleri listelerine ulaşabilirsiniz.