malatya,son dakika haberler,politika haberleri,spor haberleri,sağlık haberleri

Malatya

Malatya İlçe Haberleri ve Gündem, Politika, Genel, Asayiş, Spor, Eğim, Çevre, Kültü Sanat, Bilim ve Teknoloji, Ekonomi, Sağlık Haberlerine Ulaşmanızı Sağlayacak. Malatya Çağdaş Haber Sitesi Malatya Kategorisnde Ulaşabilirsiniz.

Malatya Haberleri

19 Eylül Gaziler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı

Malatya'da 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle ilk tören Atatürk Anıtı'nda yapıldı.

Akçadağ'da Vatandaşlara Aşure İkramı

Malatya’nın Akçadağ Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Hekimhan Kadastro kapatıldı

Malatya’nın Hekimhan ilçesinde bulunan Kadastro hizmet birimi kapatıldı.

Başkan Mikail Sülük'ten Mahalle Ziyaretleri

Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, Ulutaş, Korucak, Şükan, Taştepe ve Yeşildere mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Günata Ailesi Yıllık Akraba İstişare Toplantısı Yaparak Türkiye'ye Örnek Oluyor

Pandemi sürecinde iki yıl ara verilen yakın akraba birlik ve dayanışma toplantısının yedincisi gerçekleşti.

Genel Müdür Ünlü' Hep Birlikte Nice Bayramlara'

Malatya'nın önemli değeri Esenlik A. Ş. Her yıl arefe günü geleneksel hale getirilen bayramlaşma programı ile personelleriyle bayramlaştı.

Esenlik Süper Market görevlisinden örnek davranış

Malatya’da Esenlik Süper Marketlerde çalışan görevli, içerisinde altın bulunan cüzdanı sahibine ulaştırarak örnek bir davranışa imza attı.

Başkan Güder Eskimalatya’ya Güzel Bir Meydan Kazandıracağız

Battalgazi Belediyesi tarafından tarihi ve kültürel zenginliği ile ön plana çıkan, birçok yerli ve yabancı turistin ise uğrak mekanı olan Eskimalatya’ya kazandırılacak ‘Meydan Projesi’nin yapımı için atıl durumda bulunan eski Kaymakamlık binasının yıkımına başlandı.

Vali Baruş ve Başkan Gürkan Yetimlerle iftarda buluştu

Malatya Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Yardım Severlerin katkılarıyla iftar yemeği verildi.

Büyükşehir İftarda ve Sahurda Vatandaşları Yalnız Bırakmıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayının gelmesiyle birlikte binlerce vatandaşı aynı anda iftar çadırında bir araya getirirken aynı zamanda 65 yaş üstü engelli, yalnız yaşayan ve yemek yapamayacak durumda olanları da evlerinde ziyaret ederek iftar ve sahur ikramında bulunuyor.

Malatya'da 3.5 Büyüklüğünde Deprem

Malatya Pütürge'de 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü vesilesiyle Esenlik A.Ş Genel Müdürümüz Sn Ata Ünlü Gülenyüzler Cafe 'de Güler yüzlü dostlarımızla bir araya geldi.

Başkan Güder Önceliğimiz İnsanımızın Gönüllerini Fethetmektir

Başarılı hizmet belediyeciliğinin yanı sıra gönül belediyeciliği anlayışını da Battalgazi’de etkin bir şekilde sürdüren Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Önceliğimiz insanımızın gönüllerini fethetmektir” dedi.

Başkan Güder’den Oda Başkanı Toptaş’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda yeniden Malatya Berberler ve Kuaförler Oda Başkanlığına seçilen Ramazan Toptaş ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Battalgazi Gül Kokacak

Battalgazi’nin modernize edilmesi için birçok vizyonel projeyi hayata geçiren Battalgazi Belediyesi, Tandoğan Mahallesinde hayata geçireceği “Gül Bahçesi Projesi”nin çalışmaları başladı. Projenin tamamlanması ile ilçeyi gül kokusu saracak.

KADEM Malatya İl Temsilciliğinden Başkan Gürkan’a Ziyaret

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Malatya İl Temsilcisi Mehtap Pekel ve yönetim kurulu üyeleri Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Darende'de çocukların mutluluğu

Malatya’nın Darende İlçesi’nde, dar gelirli aileler için temin edilen bebek malzemeleri önceden belirlenen ailelere teslim ediliyor.

Başkan Güder, Tekstilkent Projesi’ni Anlattı

TRT GAP Diyarbakır Radyosu’nun canlı yayınına telefonla bağlanan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Çalışan ve Üreten Gençler Programı” çerçevesinde Battalgazi’ye kurulacak olan ‘Tekstilkent Projesi’ hakkında genel bilgiler verdi.

Toplam 9703 haber.

Malatya genel İlçe Haberleri Kültürl sanat HaberiTarihi Mekanlar Asayiş Haberleri Spor Haberleri ve Genel Malatya Haberlerine Malatya kategorisinde, Malatya haberleri listelerine ulaşabilirsiniz.