malatya,son dakika haberler,politika haberleri,spor haberleri,sağlık haberleri

Malatya

Malatya İlçe Haberleri ve Gündem, Politika, Genel, Asayiş, Spor, Eğim, Çevre, Kültü Sanat, Bilim ve Teknoloji, Ekonomi, Sağlık Haberlerine Ulaşmanızı Sağlayacak. Malatya Çağdaş Haber Sitesi Malatya Kategorisnde Ulaşabilirsiniz.

Malatya Haberleri

Vali Baruş ve Başkan Gürkan Yetimlerle iftarda buluştu

Malatya Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Yardım Severlerin katkılarıyla iftar yemeği verildi.

Büyükşehir İftarda ve Sahurda Vatandaşları Yalnız Bırakmıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayının gelmesiyle birlikte binlerce vatandaşı aynı anda iftar çadırında bir araya getirirken aynı zamanda 65 yaş üstü engelli, yalnız yaşayan ve yemek yapamayacak durumda olanları da evlerinde ziyaret ederek iftar ve sahur ikramında bulunuyor.

Malatya'da 3.5 Büyüklüğünde Deprem

Malatya Pütürge'de 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü vesilesiyle Esenlik A.Ş Genel Müdürümüz Sn Ata Ünlü Gülenyüzler Cafe 'de Güler yüzlü dostlarımızla bir araya geldi.

Başkan Güder Önceliğimiz İnsanımızın Gönüllerini Fethetmektir

Başarılı hizmet belediyeciliğinin yanı sıra gönül belediyeciliği anlayışını da Battalgazi’de etkin bir şekilde sürdüren Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Önceliğimiz insanımızın gönüllerini fethetmektir” dedi.

Başkan Güder’den Oda Başkanı Toptaş’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda yeniden Malatya Berberler ve Kuaförler Oda Başkanlığına seçilen Ramazan Toptaş ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Battalgazi Gül Kokacak

Battalgazi’nin modernize edilmesi için birçok vizyonel projeyi hayata geçiren Battalgazi Belediyesi, Tandoğan Mahallesinde hayata geçireceği “Gül Bahçesi Projesi”nin çalışmaları başladı. Projenin tamamlanması ile ilçeyi gül kokusu saracak.

KADEM Malatya İl Temsilciliğinden Başkan Gürkan’a Ziyaret

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Malatya İl Temsilcisi Mehtap Pekel ve yönetim kurulu üyeleri Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Darende'de çocukların mutluluğu

Malatya’nın Darende İlçesi’nde, dar gelirli aileler için temin edilen bebek malzemeleri önceden belirlenen ailelere teslim ediliyor.

Başkan Güder, Tekstilkent Projesi’ni Anlattı

TRT GAP Diyarbakır Radyosu’nun canlı yayınına telefonla bağlanan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Çalışan ve Üreten Gençler Programı” çerçevesinde Battalgazi’ye kurulacak olan ‘Tekstilkent Projesi’ hakkında genel bilgiler verdi.

Başkan Şener, Kabul Edilebilir Bir Durum Değildir

Malatya Kayısı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Özal Şener, son zamanlarda il dışında Malatya kayısısı adı altında satılan kayısıların kabul edilebilir bir durum olmadığını ifade etti.

31 Mayıs Pazartesi Günü Son

Malatya Büyükşehir Belediyesi, İlan Reklam Vergisi’nin birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü sona eriyor.

Vali Aydın Baruş'dan 19 Mayıs Kutlama Mesajı

Malatya Valisi Aydın Baruş 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı Yayımladı

Doğanşehir Belediye Meclisi'nden İsrail'i kınama

Doğanşehir Belediyesi Meclisi’nin,mayıs ayı olağan toplantısını meclis toplantı salonunda meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

İsrail’i Şiddetle Kınıyoruz

Yeşilyurt Belediye Meclisi, İsrail’in Saldırılarını Kınadı

Vali Baruş, Sağlık Çalışanlarının ve Şehit Ailelerinin Bayramını Kutladı

Vali Aydın Baruş, pandemi sürecinde Covid-19 ile mücadelemizi kararlılıkla sürdüren sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

Arapgir’in Yöresel Lezzeti Tandır Kebabı Tescillendi

Arapgir’inyöresel lezzetlerinden Tandır Kebabı Türk Patent ve Marka Kurumu’nun onayıyla tescillendi.

Toplam 9695 haber.

Malatya genel İlçe Haberleri Kültürl sanat HaberiTarihi Mekanlar Asayiş Haberleri Spor Haberleri ve Genel Malatya Haberlerine Malatya kategorisinde, Malatya haberleri listelerine ulaşabilirsiniz.