Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanlığında Sönmez Dönemi

Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanlığına Mustafa Sönmez Atandı.

PAYLAŞ
Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanlığında Sönmez Dönemi
Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanlığına Mustafa Sönmez Atandı.
Malatya Çağdaş - Malatya Çağdaş

Battalgazi ilçe başkanlığı görevini yürütmekte iken iş yoğunluğu ve ailesine daha fazla vakit ayırma gerekçesi ile istifa eden Göksel Atlının yerine Battalgazi ilçe Teşkilat İşleri Başkanlığını yürütmekte olan Mustafa Sönmez Genel Merkez Yönetim Kurulu kararı ile atandı.
DEVA Partisi Battalgazi ilçe başkanlığında değişikliğe giderek Göksel Atlı’nın yerine Mustafa Sönmezi atadı.
Konu ile ilgili DEVA Partisi İl Başkanı Onur Güneş yaptığı açıklamada; Battalgazi ilçe başkanlığı görevini yürütmekte iken iş yoğunluğu ve ailesine daha fazla vakit ayırma gerekçesi ile istifa eden Göksel Atlının yerine Battalgazi ilçe Teşkilat İşleri Başkanlığını yürütmekte olan Mustafa Sönmez Genel Merkez Yönetim Kurulu kararı ile Battalgazi İlçe Başkanlığına atanmıştır.  Başarılı bir süreç yürüten İlçe kurucu başkanımız Sayın Göksel Atlı’ ya emeklerinden ve de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Sayın başkanımızla Malatya’ya hizmet yolculuğumuz devam etmektedir. Battalgazi İlçe Başkanlığı görevine getirilen Sayın Mustafa Sönmezi tebrik ediyor yeni görevinde başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi. 
MUSTAFA SÖNMEZ KİMDİR?
Mustafa Sönmez,  10Kasım 1984 tahinde Malatya’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Malatya’da tamamladıktan sonra yine Malatya’da İnönü Üniversitesinde İletişim Fakültesi Halk ve İlişkiler Bölümünden mezun oldu. 2007 yılından beri aile şirketleri olan Dönüşüm Ltd. Şti. ve Dora Mutfak Mobilya şirketlerinde yönetici olarak çalışmaktadır. Evli iki çocuk babası, orta seviyede İngilizce bilmektedir. Malatya Rışvanlılar Derneği ve Karagöz Yardımlaşma Derneklerinde,  yönetim kurulu üyeliğini yapmaktadır.
 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN