Elektrikte Avantajlı Yapılandırma 31 Ekim’de Sona Eriyor

Yoğun istek üzerine borç yapılandırma kampanyasını uzatan Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., kampanyadan hala yararlanamayan müşterilerini 31 Ekim tarihine  kadar müşteri merkezlerine başvurmaları yönünde bilgilendirdi.

Elektrikte Avantajlı Yapılandırma 31 Ekim'de Sona Eriyor
Yerel Haber
Yoğun istek üzerine borç yapılandırma kampanyasını uzatan Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., kampanyadan hala yararlanamayan müşterilerini 31 Ekim tarihine  kadar müşteri merkezlerine başvurmaları yönünde bilgilendirdi.

Haber Editörü: Malatya Çağdaş

Elektrik dağıtım sektöründe müşteri memnuniyeti esasıylaBingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde 932 bin aboneyehizmet veren Fırat EDAŞ; sağladığıborç yapılandırma fırsatı ilemesken, tarımsal sulama ve ticarethane tarife grubuna dâhil tüm abonelerinin geçmişten gelen borçlarına ödemekolaylığı sunuyor.Yoğun talep üzerine 31 Ekim’e uzatılan kampanya dahilinde2017 ve öncesi yıllara ait, icra ve dava aşamasında elektrik borcu olan tüm müşteriler bu fırsattan yararlanabiliyor.
Borç yapılandırma fırsatı kapsamında müşterilere, borcunu taksitlendirme ve gecikme faizi silme imkânı da sağlanıyor. Kampanyaya başvuran müşteriler, elektrik borcunun anaparasını peşin ödemesi halinde gecikme faizinde yüzde 100’e varan indirimden faydalanabilecek. Tamamını peşin ödeyemeyen müşteriler ise 12 aya varan taksitlendirme fırsatına sahip olacak. 
Kampanyaya başvurarak taksitlendirme fırsatından yararlanan müşterilerine hatırlatma yapan Fırat EDAŞ, protokolün bozulmaması adına taksitlerin ihmal edilmeden zamanında ödenmesinin önemli olduğuna işaret etti. Aksi takdirde yapılan protokolün geçerliliğini yitireceği ifade edildi. 
Şirket tarafından yapılan açıklamada kampanyanın 31 Ekim 2018 Çarşamba günü mesai bitiminde sona ereceği, hiçbir şekilde uzatılmayacağı ve tekrar edilmeyeceği vurgulandı. 
Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin belirlenen tarihe kadar Fırat EDAŞ’ın Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerindeki müşteri merkezlerine başvurmaları gerektiğine dikkat çekildi. 

Son Güncelleme: 03 Ekim 2018 09:53
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN